Опис природи англійською: in nature there are few sharp lines

Розглядаючи різні топіки з англійської, відзначимо, що опис природи зустрічається нечасто. В тій чи іншій формі опис природи англійською стане у нагоді учням усіх класів.

Але якщо в початковій школі від дитини вимагають описати погоду в двох словах, то в старших класах – скласти розгорнутий опис. Ми розглянемо і той, і той варіант.

  • Текст для самих маленьких

Опис природи в початковій школі зводиться до розповіді про погоду і пори року і не вимагає глибоких знань лексики. Наприклад:

«It is now summer. The weather is hot and sunny. The trees are green and the sky is blue. I like summer very much» – «Зараз літо. Погода спекотна і сонячна. Дерева зелені, а небо – блакитне. Я дуже люблю літо».

Як видно з цього міні-опису, тут була використана лексика за темою «пори року», «погода», «кольори». Природно, такий текст вже не підійде учню 5 класу і вище.

  • Сумна пора, очей зачарування, або Як написати гарне опис природи?

Якщо Вам потрібно гарне і «цепляющее» опис природи англійською, доведеться озброїтися словником прикметників і проявити фантазію. Можна спробувати описати абстрактне місце в не менш абстрактних виразах, але це не так легко, як може здатися. Набагато зручніше використовувати метод опису, а саме взяти гарну картинку і описувати те, що зображено на ній. Наприклад, практично до будь картинці із зображенням осені може підійти такий текст:

«What is nature? It’s a mystery, it’s a tale, it’s magic as it is. And I think autumn is one of the greatest examples of nature magic. If you look at these trees, covered with multicolor leaves – red, orange and still green here and there, you will surely agree with me. The leaves are still on the trees but in a few days the fall will begin and all the pavements will be covered with a reddish carpet made of leaves. They seem extremely bright because of the sky. In autumn it turns grey or sometimes deep blue. This background makes the leaves look bright and fresh. Looking at all the beauty we can forget about cold, wind and rain. They say, there’s no bad weather, there are bad clothes. Even So rain in autumn is a good thing and magic if it is treated as a part of the nature» – «Що таке природа? Це загадка, таємниця, це диво у всіх сенсах. І мені здається, осіння пора – один з найбільш яскравих прикладів дива природи. Якщо ви подивіться на дерева, вкриті різнокольоровими листям – червоними, оранжевими, місцями іноді ще зеленими, то точно погодьтеся зі мною. Дерева все ще вкриті листям, але через кілька днів всі тротуари будуть укриті бурим килимом з листя. Вони здаються особливо яскравими із-за того, що небо стає сірим, то яскраво-синім. На цьому тлі листя виглядають особливо яскраво і святково. Дивлячись на всю цю красу, можна забути про вітрі, дощі і холоді. Але, як кажуть, у природи немає поганої погоди. Навіть осінній дощ – це щось чарівне, якщо сприймати його як частину природи».

opisanie prirody na anglijjskom: in nature there are few sharp lines19 Опис природи англійською: in nature there are few sharp lines

В цьому тексті В основному упор йде на опис природи і атрибутів осені з використанням великої кількості прикметників. Також в якійсь мірі присутній гіперболізація, тобто перебільшення. Найголовніше в текстах подібного роду – можливість зробити мінімум граматичних помилок і використовувати максимум лексики. Ми ж використовували навіть прислів’я «there’s no bad weather, there are bad clothes» – «У природи немає поганої погоди». Саме тому це опис природи на англійській може бути використано учнями середньої та старшої школи.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: