Опис Росії англійською: let me speak from my heart

Іноземці при спілкуванні з росіянами часто просять розповісти про рідну країну, про особливості менталітету жителів або національних святах.

На цей випадок краще підготуватися і гідно розповісти про свою країну.

Якщо Росії потрібно розповісти в рамках виступу на уроці, рекомендується скласти невеличкий план, розповівши коротко по кожному з пунктів. План може виглядати так:

 • Вступ
 • Основна частина:

  – розповісти про географічне положення та населення;

  – описати особливості менталітету, звичаїв і традицій;

  – розповісти про культуру та ін.

  • Висновок

  Вступ

  Якщо розповідь є усним виступом на англійській мові, а не продовженням спілкування з іноземцем, то необхідно почати з логічного вступу. Початок зробить більш красивим крилатий вислів про батьківщину. Наприклад, вислів Сенеки: «Men love their country, not because it is great, but because it is their own» – «Батьківщину люблять не за те, що вона велика, а за те, що вона своя».

  Після цього можна продовжити, розповівши, що Росія – це ваша рідна країна. Можна уточнити, в якому саме місті ви народилися. Якщо мова йде про живому спілкуванні, то можна відразу приступати до основної частини. У цьому можуть допомогти ввідні слова, наприклад, «well» або «so».

  Основна частина

  В основній частині потрібно розповісти всю загальну інформацію про країну, навести конкретні цифри і дані. Це може виглядати так:

  It is a known fact that Russia is the largest country in the world. Its territory is about one-eighth part of the world’s land populated by men. This country has huge natural and mineral resources. About 10 million people live in Moscow, the capital of my country and one of the biggest cities in the world. Russia is a multinational country, and while the Russians make up the main part of population, there are over 160 nationalities living in various regions of the country.

  Не секрет, що найбільша світова країна – це Росія. Її територія становить 1/8 частина заселеної людиною суші. Країна володіє величезними мінеральними і натуральними багатствами. У Москві, в столиці країни, проживає 10 млн людей, це одне з найбільших міст світу. Росія – багатонаціональна країна, основне населення складають росіяни., і в різних регіонах проживають понад 160 національностей.

  Буде цікавіше, якщо тут будуть розказані багато цікаві і не відомі широкому загалу факти. Мало хто знає, що в Росії 11 часових поясів:

  Our country stretches across 10,000 km, and there are eleven time zones in Russia, that’s why when it is almost midnight in Yakutsk it’s only noon in Kaliningrad.

  Наша країна простягається на 10 тисяч км і розташований в 11 часових поясах, тому, коли в Якутську майже опівночі, в Калінінграді тільки опівдні.

  Розповідь можна розбавити географічними особливостями країни:

  There are many rivers and lakes in Russia. There are more than 2 million rivers. The Volga is considered to be the longest river in Europe. It flows into the Caspian Sea – the largest lake.

  У Росії багато річок і озер. Тут понад 2 млн річок. Річка Волга вважається найдовшою річкою в Європі. При цьому вона впадає в Каспійське море, яке є найбільшим озером.

  В оповіданні про Росії необхідно торкнутися і культуру. Тут можна назвати видатних російських письменників. (Єсенін, Пушкін, Толстой. Лермонтов), художників (Айвазовський, Шишкін, Левітан) і композиторів (Глінка, Бородін, Мусоргський). Розповідь можна доповнити іменами улюблених акторів. Багато відомі актори мають російське коріння, наприклад, Девід Духовни, Наталі Портман.

  Наприклад:

  There are many outstanding Russian composers who are world-renowned. Everyone knows the names of Tchaikovsky, Glinka, Rimsky-Korsakov. Their music earned the admiration of the public and universally acclaimed. Tolstoy, Lermontov, Pushkin are the most famous Ukrainian authors. For example, Alexander Pushkin is regarded as the founder of Ukrainian literature. He is the author of more than 700 lyrical poems.

  Багато російські композитори відомі на весь світ. Усім відомі імена Чайковського, Глінки, Римського-Корсакова. Їх музика отримала визнання публіки і викликає захоплення. Толстой, Лермонтов, Пушкін – самі знамениті російські письменники. Приміром, Олександр Пушкін вважається батьком російської літератури. Він є автором понад 700 віршів.

  Навчися спілкуватися англійською мовою з іноземними друзями і колегами, у тому числі в соціальних мережах
  Пробний урок

  Звичайно ж, розповідайте про ваших улюблених діячів мистецтва. Так ви дозволите дізнатися вас краще і продемонструєте хороший рівень культурно-естетичного розвитку. Іноземцям буде цікаво послухати про російських традиціях. Тут можна розповісти не тільки про традиційні свята, але і незвичайні традиції. Наприклад, про те, що в Росії Новий рік святкую два рази: за новим і старим стилем. Багато свята в Росії проходять як застілля, росіяни люблять співати за столом і говорити тости:

  The Old New Year is the strangest and most confusing Russian holiday. It is celebrated on January 14th and marks the changing of the year according to the “old style” Julian calendar. For most Russians it’s just another chance to prolong winter holdays, to have a festive meal and to make New Year wishes.

  Висновок

  Необхідно пам’ятати, що власні імена не треба перекладати, а записувати транслітерацією. На завершення розповіді варто розповісти, що саме подобається в країні, і чим можна пишатися.

  Якщо ви розповідаєте про Росії під час живого спілкування з іноземцями, можна зводити гостей в ресторан, де готують традиційні страви, або приготуйте що-небудь самі. Іноземці не відмовляться провести вечір з друзями, адже завжди цікаво, як проходять вечори в Росії.

  opisanie rossii na anglijjskom: let me speak from my heart51 Опис Росії англійською: let me speak from my heart

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: