Опис сім’ї англійською: call it a clan, call it a network, call it a tribe, call it a family

Сім’я і сімейні цінності – це те, що високо цінується в будь-якій культурі. Тому вміння розповідати про свою сім’ю стане в нагоді в будь-якому випадку.

Отже, у статті ми розглянемо, що потрібно писати, а що ні, коли робите опис сім’ї англійською.

  • Будуємо опис сім’ї англійською в позитивному ключі

Все, що ви розповідаєте оточуючих про себе, свою роботу і тим більше сім’ї, повинно бути подано в позитивному ключі. Це – жорстке правило. Особливо воно актуальне тоді, коли ви спілкуєтеся не з співвітчизниками, а з іноземцями. За кордоном не прийнято скаржитися і тим більше говорити, що у вас щось не ладиться. Логіка носія мови проста – якщо людина скаржиться, то він – невдаха, а значить, говорити з ним нема про що. Що робити? Подавати всю інформацію як можна більш позитивно і життєрадісно. Можна підібрати якусь надихаючу цитату або прислів’я про сім’ю, а можна поступити ще простіше. Легке для сприйняття опис сім’ї на англійській може починатися так:

«I am happy. Why? The reason is that I have a perfect family. We are all kind, loving and friendly to each other; we always respect each other and try to always help each other» – «Я можу назвати себе щасливою людиною. Знаєте чому? Тому, що у мене прекрасна сім’я. У нас любляча і дружня родина, ми поважаємо один одного і намагаємося допомагати один одному».

Таким чином, в двох словах ми визначили, що у нас щаслива сім’я і все добре.

  • Скажіть мені, ким працюють ваші батьки, і я скажу, хто ви

Якщо для американця не дуже важливо, ким працюють Ваші батьки, лише б людина була хороша, то для британців це – чи не основне питання. Справа в тому, що у Великобританії класовий поділ суспільства все ще присутній, хай і в м’якій формі. Тому в оповіданні обов’язково говоримо про професії Ваших батьків. Наприклад:

Читайте також:
Розповідь про роботу (My job)

«I love my parents. Вони ve done everything to give me the best education and to raise me an honest man. My mother works as a teacher, and she taught me not to be afraid of mistakes. Thanks to her I know that we can learn from our mistakes. My father is an engineer. He taught me to measure twice and cut once, to think first and then talk. I am thankful to them for their love and patience» – «Я люблю моїх батьків. Вони зробили все для того, щоб виховати мене чесною людиною і дати мені добру освіту. Моя мама працює вчителем, і вона навчила мене не боятися помилок. Завдяки їй я знаю, що на помилках можна вчитися. Мій тато – інженер. Він завжди вчив мене: «Сім разів відміряй, один раз відріж». Він навчив мене ретельно обдумувати те, що я хочу сказати. Я вдячний їм за їхню любов і терпіння».

  • Сестри, брати і собака

Якщо у Вас є брати і сестри, можна і треба написати про них хоча б пару рядків. За бажанням можете додати в опис і домашня тварина, але пам’ятайте, що в діловому розмові це буде недоречно.

«I am not the only child in the family. I have a younger brother. He is at school now but he likes to fix computers and other devices. I think he has a knack for working with different devices and machines. We also have a dog named Pat. He is a real member of our family and he always helps us to stay in a good mood» – «Я не єдина дитина в сім’ї. У мене є молодший брат. Він ще навчається в школі. Але він дуже любить лагодити комп’ютери і працювати з технікою. Мені здається, у нього до цього талант. Ще у нас є пес, якого звуть Пет. Дійсно, він член нашої сім’ї і завжди допомагає нам бути в гарному настрої».

Читайте також:
Привітання з днем народження на англійській мові для чоловіка, жінки, мами і одного

opisanie semi na anglijjskom: call it a clan, call it a network, call it a tribe, call it a family8 Опис сімї англійською: call it a clan, call it a network, call it a tribe, call it a family

Подобається? Поділіться з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн