Опис свята англійською: let’s celebrate the good times

Що таке свято? Це – гості, радість, веселощі і приємні клопоти. З точки зору вивчення мови, будь-яка тема, що пов’язана з святами, неминуче зачіпає такі теми, як «Сім’я», «Пори року», «Звичаї та традиції».

Це особливо яскраво проявляється в текстах для молодших школярів, де кожен абзац невеликого тексту присвячено розкриттю який-небудь з цих підтем.

  • Текст про святі англійською для молодших школярів

Опис свята англійською для діток саме по собі невелике, але охоплює відразу кілька тем. Він буде виглядати приблизно так:

«I like holidays. My favorite holiday Christmas is. It is in winter. It is in January. We decorate a Christmas tree. We also decorate our flat with stars and Christmas lights. We invite relatives, give presents and have a Christmas dinner. I like Christmas» – «Я люблю свята. Мій улюблений свято – Різдво. Воно взимку, в січні. Ми прикрашаємо ялинку і також ми прикрашаємо нашу квартиру зірками і гірляндами. Ми запрошуємо родичів, даруємо подарунки і збираємося за різдвяною вечерею. Я люблю Різдво».

Запас лексики молодших школярів не дозволяє повністю розкрити тему, однак діти у другому і третьому класі вже можуть в двох словах описати будь-яке свято.

  • Свято, свято, свято!

Якщо опис свята необхідно в рамках тренування говоріння або в рамках шкільного твору, то текст повинен бути структурований і включати в себе чіткі розділи.

Спочатку коротко описується значення і історія свята, його важливість в житті людей і конкретно його важливість в житті Вашої родини. Потім переходимо до опису традицій і звичаїв, яким Ви прямуєте. Завершується розповідь загальним висновком про те, наскільки описаний свято веселий і в той же час важливий. Нижче наводимо опис свята англійською, яке повністю відповідає шкільній програмі.

«Do you like holidays? Of course you do! What a stupid question! So do I, and i’d like to share my impressions of one of the best-known holidays in the world – Halloween. This holiday is a special one for all Americans, and thanks to mass media and cinema this holiday has spread all over the world. Now it is celebrated not only in the USA but in other countries too. This holiday has a long history. At first it was a Celtic holiday, celebrated in Europe. Centuries ago people honored their ancestors and ghosts by wearing frightening costumes. Under the influence of Christianity it gained a different meaning and was given a new name – All Saints Day. But the ancient traditions didn’t disappear, and now people do almost the same as the ancient Celts did. They wear fancy dresses and hope evil won’t touch them because they are dressed as ghosts and zombies.

Frankly speaking, we don’t celebrate this holiday at all in my family, but I usually dress up in costumes with my friends, and we go out in the evening, trying to prank and to frighten each other. We don’t say “trick or treat” only because kids say these words and funny ask to be rewarded with some candies. The best thing for us is just the fun of seeing the scared faces of our friends.

Anyway, Halloween is a famous holiday which has become international. So why not celebrate it? Then, trick or treat?»

«Ви любите свята? Що за дурне запитання! Звичайно ж, любите. Я теж люблю. Тому сьогодні я б хотів поділитися з вами своїм враженням про одного з найвідоміших свят у світі – Хеллоуїн. Це особливе свято для американців, і завдяки мас-медіа та кіно він поширився вп всьому світу. Сьогодні його відзначають не тільки в США, але і в інших країнах. У свята довга історія. Спочатку це кельтське свято, яке відзначали на території Європи. Багато століть тому, переодягаючись у вселяють страх одягу, люди висловлювали шану предкам і духам. Під впливом християнства свято отримало другу назву, День всіх Святих, і придбав інше значення. Але давні традиції не зникли, і сьогодні люди роблять практично те ж саме, що колись робили стародавні кельти. Вони переодягаються в різні костюми і сподіваються, що їх не торкнеться, тому що вони самі виглядають як привидів і зомбі.

Чесно кажучи, у нас в родині це свято не відзначається, але ми з друзями зазвичай переодягаємося і йдемо лякати один одного. Ми не завжди говоримо «Відкупися, а то зачарую!», бо тільки діти говорять такі дурниці, аби в нагороду отримати пару цукерочок. Найцікавіше для нас – це бачити налякані обличчя один одного.

Як би те ні було, Хелловін – відомий свято, який вже став міжнародним. Тому чому б не відзначити його? Отже, відкупися, а то зачарую!

opisanie prazdnika na anglijjskom: let’s celebrate the good times14 Опис свята англійською: lets celebrate the good times

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: