Опис тварин на англійській: every dog has his day

Топіки англійською можуть бути самими різними, і один з них – опис тварини англійською. Може здатися, що ця тема, топік про тварину, може стати в нагоді тільки школяреві для написання твору.

Але знання за плечима не носити, і ніколи не знаєш, що і як стане в нагоді в житті. Особливість опису тварини в тому, що ми можемо використовувати практично всі відомі прикметники. Написання повного і закінченого опису тварини вимагає від людини знань як частин тіла, так і назви відтінків кольорів. В англійській мові, як і в російській, для назви мастей є певні слова, які не входять в стандартний словниковий запас.

  • З чого почати опис тварин на англійській?

Як завжди, починаємо з вступної фрази. Вона залежить від того, яка наша кінцева мета. Одна справа – шкільний твір, а інше – оголошення про розшук зниклої собаки. Розглянемо перший варіант. Краще всього почати з афоризму про тварин або прислів’я. Наприклад: «brings A man home a cat in order to gain a tiger to pat» – «Людина заводить кота для того, щоб у нього був свій тигр, якого можна погладити». Природно, подібні фрази-приказки та вислови супроводжуються словами «They say» і так далі. Це усуває необхідність приводити автора цитати і стежити за її точністю.

  • Хочете зацікавити слухача? Висловіть своє ставлення до предмета розмови.

Навіть описуючи якесь абстрактне тварина, треба дотримуватися певних правил. Наприклад, плюсом буде висловлення власної думки з приводу того тварини, яка описується. Доведено, що людина на 17% краще запам’ятовує ту інформацію, яка якось пов’язана з його особистим досвідом і переживаннями. Але саме головне правило будь-якого опису – «від загального – до часткового». Тобто, спочатку ми описуємо загальні характеристики тварини – розмір, забарвлення, а потім – деталі, наприклад, розмір очей, вух і форму хвоста. В ідеалі повинно вийти приблизно наступне:

«They say, a dog will love you anyway. I think it’s true and it is the reason why I like dogs more than cats» – «Кажуть, тільки собака буде любити тебе завжди. Мені здається, це правда. Ось чому я люблю собак більше, ніж кішок».

Це приблизна вступна частина. Далі починається безпосередньо опис тварини.

«I want to describe my dog. It is a terrier. His name is Spot. He is not very big but clever. His back is ash-grey and his ears are black. His nose is wet and black too. He has got small legs and a very small tail». – «Я хочу описати свого пса. Це тер’єр і його звуть Спот. Він не дуже великий, але розумний. Шерсть у нього на спині попелясто-сіра, я його вуха – чорні. Носик його теж чорний і вологий. У нього маленькі лапки і дуже маленький хвостик».

За бажанням можна додати пару слів про звички і звички тварини. Наприклад:

«He likes to eat meat and to sleep in my bed. He doesn’t like cats but adores parrots and other birds. We often go to the forest together and Spot runs and jumps there like a rabbit» – «Він любить їсти м’ясо і спить у моєму ліжку. Він не любить котів, але обожнює папуг та інших птахів. Ми часто ходимо разом у ліс, де Спот бігає і стрибає, як справжній кролик».

  • Останні штрихи

Наприкінці бажано написати про Ваше ставлення до тварини, якого описуєте, і про те, що він для Вас означає. Наприклад:

«I can say that my dog is my best friend. He loves me and I know that he will protect me in any danger. I love him very much and often buy him something tasty» – «Я можу з упевненістю сказати, що мій пес – мій найкращий друг. Я знаю, що він захистить мене від будь-якої небезпеки. Я його дуже люблю і часто купую йому щось смачне».

opisanie zhivotnykh na anglijjskom: every dog has his day12 Опис тварин на англійській: every dog has his day

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: