Опис весни англійською: The first day of spring is one thing, and the first spring is another day

Англійці – великі формалісти. Мовчання в компанії і при спілкуванні вважається чимось непристойним, тому виникає необхідність чимось заповнити виникають паузи.

Ідеальний варіант – поговорити про погоду, наприклад, описати весну чи інший час року у Вашій країні. Але опис весни – це не лише варіант заповнення незручних пауз, але і один з мовних топіків, тобто розмовних тем. Нижче в статті ми розкриємо особливості написання таких текстів, а також дамо основні розмовні кліше і лексичний матеріал.

  • Якщо не знаєте, з чого почати, почніть з головного

Починаючи розповідати будь-який текст, що можна і потрібно підготувати слухачів до того, про що буде Ваша мова. Почати можна з найпростіших вступних фраз типу

I’d like to tell you/i’d like to say some words about… Я б хотів розповісти вам/Я хотів би сказати кілька слів про…

Це налаштує людей на потрібний лад і допоможе Вам вгамувати хвилювання.

  • Від загального – до приватного

Далі рекомендується будувати свою розповідь від загального до приватного. Наприклад, можна сказати пару слів про те, чи любите Ви весну, чи ні і чому. Наприклад:

As for me, I like spring very much because the nature awakens and everything becomes beautiful, fresh and green.

Що стосується мене, я дуже люблю весну, тому що природа пробуджується, і все навколо стає прекрасним свіжим і зеленим.

А ось і інший варіант, трохи більш песимістичний:

As for me, I don’t like spring because the weather is unpredictable, and you never know what clothes you should wear not in order to feel too cold or too hot.

Що стосується мене, я не люблю весну, тому що погода непередбачувана, і ніколи не знаєш, яку одяг надіти, щоб не було занадто холодно або дуже жарко.

Тепер, коли Ваше ставлення до цього часу року всім відомо, можна трохи більш докладно описати його. Природно, подальший опис залежить від того, чи любите Ви весну чи ні. Звичайно, краще вибирати перший варіант. Ментальність англійців відрізняється від нашої – у них не прийнято скаржитися і висловлювати своє невдоволення чим-небудь. У будь-якому випадку, краще підготувати опис в позитивній манері. Наприклад:

As I have already said, everything becomes green, nice and fresh. For many people spring is the time when they expect something new, expect happiness and new feelings. The nature renews and there’s a feeling of the beginning of a new, better life. We see new leaves on the trees, new grass and new flowers. We hear the singing birds of different and understand that winter is over and summer is knocking on the door.

Як я вже говорив, світ навколо стає зеленим, прекрасним і свіжим. Для багатьох людей весна – це час, коли вони чекають щось нове, чекають щастя і нових емоцій. Природа оновлюється, і з’являється відчуття початку нового кращого життя. Ми бачимо молоді листочки на деревах, молоду траву і свіжі квіти. Ми чуємо спів різних птахів і розуміємо, що зима закінчилася, і літо вже стукає у двері.

Якщо Ви пишете опис весни англійською для шкільного твору, намагайтеся використовувати прості речення з тією лексикою, якою володієте. При необхідності замініть складні слова синонімами. Досить буде декількох пропозицій про те, яка погода навесні. Наприклад:

The weather in spring is good, warm and sunny. Sometimes it rains, but the rain doesn’t last long. The weather becomes warmer day by day.

Погода навесні прекрасна, тепла і сонячна. Іноді йде дощ, але він не триває довго. І стає тепліше з кожним днем.

Далі має сенс описати, що Ви робите зазвичай навесні. Для цього є стандартні конструкції та фрази, наприклад:

In spring we can do a lot of outdoor activities. For example, we can play outdoor games such as football, баскетбол, volleyball, cricket and so on. We can also play hopscotch and walk with friends a lot. We can also go the forest or to the river to enjoy the nature. We can go somewhere with our family and relatives, for example, to organize BBQ or a small family party.

Навесні є безліч занять на відкритому повітрі. Наприклад, ми можемо грати в футбол, баскетбол, волейбол, крикет і так далі. Можна грати в класики і багато гуляти з друзями. Ми можемо піти в ліс або на річку, щоб насолодитися природою. Ми можемо поїхати куди-небудь з сім’єю та родичами, влаштувати шашлики або маленьку домашню вечірку.

  • Не забувайте про закінчення розповіді

Не забувайте про логічному завершенні розповіді. Можна, звичайно, просто зупинитися і дивитися на співрозмовника винуватими очима, але набагато краще використовувати фрази-кліше, наприклад:

In conclusion/In the end/Finishing my speech, i’d like to say that for me spring is a nice and sweet time of the year. I like it most of all.

На закінчення я хотів би сказати, що весна для мене – це чудове і приємне пору року. Це моя улюблена пора року.

Якщо Ви для себе вирішили, що будете розповідати про весну в негативному ключі, закінчення все одно має бути життєствердним. Можна і потрібно використовувати стійкі вислови та прислів’я. Наприклад:

In conclusion i’d like to say that I like spring in a way but tastes differ, and everyone has the right for his own opinion, so am I.

На закінчення я хотів би сказати, що в якомусь сенсі люблю весну, але про смаки не сперечаються, і кожен має право на свою думку, як і я.

opisanie vesny na anglijjskom: the first day of spring is one thing, and the first spring day is another2 Опис весни англійською: The first day of spring is one thing, and the first spring is another day

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: