Опис візиту в музей: тема англійською

Незважаючи на те, що в музеї зараз ходять нечасто, ніколи не знаєш, як повернеться життя і які навички можуть знадобитися. Опис музею англійською — тема, яка зустрічається нечасто.

Тим не менш, вона може стати в нагоді як під час туристичної поїздки, так і після неї, коли Вам потрібно буде описати, де Ви побували. Нижче ми спробуємо описати Британський музей в Лондоні. За такою ж схемою описується практично будь-який музей.

Трохи історії

В якості введення можна написати кілька фраз про історію музею. У випадку з Британським музеєм цей пункт буде трохи більше, так як його історія налічує майже три століття. Отже:

«You know, I adore museums. I think they have a wonderful atmosphere and give us an opportunity to know something new and learn lots of things. The British Museum is not an exception. I think it’s one of the most beautiful museums in the world. It was founded in 1753 by the Act of Parliament. At first the British Museum was situated in the luxurious house in the Bloomsbury area. It was opened for visitors in 1759. The number of objects on display started to expand. It is important to say that not all the exhibits were donated to the Museum or bought by its and founders patrons. Greece Egypt and still insist on the reinstitution of some of the items which were illegally delivered to Britain. – Знаєте, я обожнюю музеї. Я думаю, в них панує особлива атмосфера. В музеях ми можемо дізнатися про безліч речей. Британський музей — не виняток. Я думаю, що це один із самих прекрасних музеїв в світі. Він був заснований в 1753 році актом Британського парламенту. Спочатку він розташовувався в особняку в районі Блумсбері і був відкритий для відвідувачів лише в 1759 році. Після цього кількість експонатів початок збільшуватися. Правда, не всі з них були подаровані або куплені. Греція і Єгипет і зараз вимагають повернути деякі експонати, які потрапили в музей в обхід законодавства цих країн».

Читайте також:
Вчити слова тематика: IT

Особливості та незвичайні факти

Описуючи будь-який музей, незайвим буде згадати, що ж в ньому такого особливого і чим він відрізняється від інших. Незважаючи на те, що Британський музей унікальний сам по собі, у нього теж є деякі особливості. Наприклад:

«The British Museum is unique. There are 4 cats working in it. They catch mice and get a salary which is paid by the Queen herself. There are also different exhibitions in the Museum dedicated to various epochs and topics. There’s also a children’s club called “The British Museum’s friends”. Children have excursions and special nights at the museum, night and each has its own theme. Children listen to stories and play different games there. There’s also called a magazine “British Museum Quarterly” which covers all the events that happen in the Museum. In the Medieval Hall Arts there are a lot of swords, weapons and pieces of knights’ armour. There are also items used in religious ceremonies and the largest collection of clocks in the world. – Британський музей унікальний. У ньому «працюють» 4 кота в якості щуроловів і отримують зарплату від Королеви. У музеї знаходяться тематичні виставки. Також при ньому функціонує дитячий клуб, який називається «Друзі Британського музею». Діти відвідують екскурсії і проводять тематичні ночі в музеї і кожна ніч присвячена певній темі. У цей час діти слухають різні історії і грають в тематичні ігри. Крім цього, виходить журнал, який висвітлює події, що відбуваються в музеї. У Середньовічній експозиції багато мечів і зброї лицарів, а також церковне начиння і найбільша в світі колекція годинників».

Читайте також:
Добірка фільмів на цю осінь (відео)

Висновок

В останній частині розповіді про музеї потрібно зробити висновок про ньому самому і, по можливості, висловити свою думку. Якщо Ви в музеї не були, висловіть бажання там побувати.

«As for me, the British Museum is the place which everyone should visit. Unfortunately I have never been there, but I hope i’ll have the chance to visit it one day» – «Мені здається, що Британський музей повинен відвідати кожен. На жаль, я там не був, але дуже хотів би побувати одного разу».

opisanie vizita v muzejj: tema na anglijjskom10 Опис візиту в музей: тема англійською

Подобається? Поділіться з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн