Основи вивчення англійської мови: дієслово, займенник, негативна частка + таблиця для запам’ятовування

В основі кожної мови лежить образ – до такого висновку прийшли російські психологи-лінгвісти.

Відповідно розумовий процес перетворюється на «переробку» образів, в результаті чого ми говоримо на будь-якій мові. При думці про Великобританії всі ми представляємо Біг Бен, а при згадці Америки спливає образ Статуї Свободи.

Кожна лексична одиниця представляє образ, який створюється нами в процесі вивчення мови. Коли чітка картинка представлена в голові, відбувається взаємозв’язок образу і слова, так і запам’ятовуються лексичні одиниці в іноземних мовах. Саме за цим принципом працюють методики, засновані на зорової пам’яті (коли зіставляється слово і його ілюстрація). Чим яскравіша картинка, тим більше ймовірність запам’ятати слово. Не варто перекладати його, потрібно намагатися складати речення з нової лексичної одиниці. Такий спосіб допоможе швидше запам’ятати слова, і вони надовго залишаться в пам’яті людини, особливо це стосується тих людей, у кого добре розвинене образне мислення.

Мова – поняття широке, структурний. Щоб осягнути основи вивчення англійської мови слід навчитися слухати, читати і говорити. З одного боку, такі маніпуляції з мовою здаються досить простими, а з іншого боку, все ускладнюється тим, що слухання, читання і говоріння містять і інші аспекти, які необхідно пізнати. Це слова і словосполучення, правила побудови речень, граматичні конструкції, тимчасові форми. Однак не варто думати, що освоїти мову неможливо. Досягти максимальних висот зможе кожен, якщо буде знати, навіщо йому так необхідна англійська.

Отже, коли чіткий образ сформований, можна починати говорити. «Як говорити?», запитаєте Ви. Так, не варто відкладати на завтра те, що можна зробити сьогодні. Багато методисти пропонують негайно говорити на тій мові, який Вам подобається. Для початку потрібно приділити увагу дієсловам, які є так званим фундаментом мови. Працювати будемо на основі декількох слів, поступово ускладнюючи граматику.

Читайте також:  Діалог англійською мовою: Free Time.

Візьміть 1 дієслово, 6 займенників, 4 допоміжних дієслова (do, does, did, will), негативну частку “not”. Такого «набору» Вам буде досить для того, щоб скласти 9 видів речень. Адже Ви ще тільки починаєте вчити англійську, чи не так?

osnovy izucheniya anglijjskogo yazyka: glagol, mestoimenie, otricatelnaya chastica tablica dlya zapominaniya3 Основи вивчення англійської мови: дієслово, займенник, негативна частка + таблиця для запамятовування

Така структура англійської мови. Знаючи її, можна працювати над збільшенням словникового запасу і знову практикувати, використовуючи дану методику. Займенники завжди залишаються незмінними, змінюється тільки дієслово. Щоденні практики з різними дієсловами і така таблиця назавжди «засяде» у Вашій голові, а цього нам і потрібно. Саме так ми вчимося говорити правильно, а коли почнемо читати (а затягувати з цим не варто), структура побудови речень буде нам зрозуміла, і на її засвоєння не знадобиться додатковий час. Залишається почати слухати. Якщо таблиця, зазначена вище, візуально, запам’ятовується погано, її можна прослуховувати:

Слухати можна і потрібно багато, адже саме таким чином Ви пізнаєте справжній живий англійська мова. Не відмовляйте собі в задоволенні подивитися улюблений фільм з субтитрами, а після просто послухати його без картинки. Робота над образом може бути захоплюючою і цікавою.

Вивчайте англійську і нехай Ваші образи зберігають всю необхідну інформацію про мову!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: