Основні правила англійської мови: back to basics

Кожен, хто вивчає англійську мову, так чи інакше, стикається з необхідністю освоєння правил мови.

Базові основи будь-якого іноземного предмета пов’язані, в першу чергу, з граматикою, фонетикою, орфографією і синтаксисом. Метою освоєння всіх правил є повна взаємодія з іноземцями на їхній мові.

В першу чергу важлива правильна мова, яка не тільки складається з багатого чи, навпаки, убогого запасу слів, але також і манери її подачі, інтонації, ритмічного малюнка. Можна мати величезний багаж знань, але говорити з жахливим акцентом, хоча, як показує практика, за кордоном Вас все зрозуміють, якщо Ви говорите правильно. З цього випливає і друге правило – граматика. Чимало часу йде на те, щоб оволодіти нею цілком і повністю. Деякі витрачають на це 9 місяців, а інші присвячують себе всебічному поглинання правил, яке деколи займає 2-3 роки.

 • Граматика
  • Не всі починають з того, що вивчають частини мови відокремлено один від одного, про що пізніше шкодують. Кожна частина мови являє собою окрему систему, яка має свої принципи. Зверніть увагу на іменник, прикметник, займенник, прислівник і, звичайно ж, дієслово, без якого досить складно висловити власну думку. Крім того, ще однією відмінною рисою англійської мови є неособисті форми дієслова. Не варто забувати і про числівників, завдяки яким Ви зможете сказати, коли Ви народилися або отримали першу престижну посаду. Окрему увагу приділіть артиклю, без нього, виявляється, досить складно зрозуміти, хто є хто насправді.

   • Читання
    • Правила читання вчать на самому початку знайомства з іноземною мовою. Всі буквосполучення необхідно заповнити і тримати в голові, як таблицю множення, в іншому випадку читати буде досить складно. В англійській мові присутні дифтонги і трифтонги, а букви не завжди вимовляються так, як написано. Залежно від положення в слові буква «о» може стати і «оу», а може звучати співуче, як «оооо». Зверніть увагу на ударні і ненаголошені голосні, від них залежить, як буде вимовлятися те чи інше слово. Не заглиблюйтесь в зубріння правил, краще освоювати все поступово, максимум часу приділяючи практиці. Якщо самостійно таке заняття не приносить Вам задоволення, звертайтеся за допомогою до Google.

     • Орфографія
      • Правила орфографії будуються за морфологічним принципом, за допомогою додавання суфіксів або префіксів. Саме так з самого звичайного слова, які Ви вживаєте щодня, може вийти щось особливе, наприклад, “work”, “workaholic”, “work”, “worker”, “overwork”, “workless” і т. д. Численні суфікси англійської мови допомагають урізноманітнити мова і надати їй яскраву забарвлення.

       • Пунктуація
        • Крапка і кома відіграють важливу роль на листі в англійській мові. І якщо спочатку здається, що все просто, то насправді виходить, що в деяких випадках питальне речення з проханням закінчується саме крапкою. Пам’ятайте, що курйози з комою досить часто мають місце при написанні листів, адже за звичкою ми робимо все так, як потрібно в рідній мові, забуваючи про правила пунктуації досліджуваного мови. Так, яскравим прикладом може стати постановка коми при однорідних членах речення, які пов’язані бессоюзно, а останній з них приєднаний за допомогою “and” або “or”, перед якими кома також потрібна.

         Про все детальніше ми поговоримо в одній з наступних статей, а поки що не забувайте про те, що вивчення іноземної мови сприяє розвитку мозку.

         osnovnye pravila anglijjskogo yazyka: back to basics27 Основні правила англійської мови: back to basics

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: