Особливості вивчення англійської мови: it is the first step that costs

Будь – яка мова- це, насамперед, засіб комунікації, яке активно використовується носіями мови для того, щоб підкреслити особливості країни і культури.

При вивченні англійської необхідно відзначити існування таких тонкощів, які, на перший погляд, здаються незначними, але саме з таких дрібниць і складається кожна мова.

Отже, особливості вивчення англійської мови можна визначити декілька груп і перша з них – вікова. Мова йде про ранньому вивченні мови, білінгвізм (коли дві мови активно і рівномірно використовуються батьками при вихованні дитини), про вивчення мови в початковій школі, в старших класах. Тут також слід зазначити категорію студентів та дорослих, які вивчають мову цілеспрямовано.

Друга група – інформаційна.

У світі інформаційних технологій дуже просто вивчати англійську мову за допомогою інтернету, а точніше інтернет-ресурсів. Кожен від мала до велика зможе знайти те, що йому до душі: малюки можуть грати в міні-ігри, першокласники можуть весело вивчати алфавіт, вважати і запам’ятовувати кольору, а дорослі мають реальну можливість зареєструватися в чаті, форумі або на сайті, які допоможуть урізноманітнити вивчення мови.

Третя група – алгоритмічна.

До особливостей такої групи можна віднести методику, яку кожен для себе може вибрати індивідуально. У попередніх статтях ми вже говорили про систему вивчення мови та різних методах і принципах, завдяки яким можна освоїти мову самостійно, з репетитором і на курсах. Американський і британський варіант англійської є важливим чинником, який стане основою вивчення мови, якщо Ви вирішили відправитися до Великобританії або США. Все це становить певну ланцюг, яку необхідно проаналізувати до того, як почнеться навчання. Такий аналіз допоможе Вам чітко зрозуміти, що і навіщо Вам необхідно. Прислухайтеся до себе: іноді спілкування з внутрішнім «Я» дає величезний поштовх до успішного майбутнього.

Читайте також:  Ідіома тижня: a wolf in sheep's clothing

Що важливо при вивченні англійської?

Перше, це звичайно, розуміння того, що English є повністю аналітичною мовою. Тут немає закінчень в іменниках, але є могутні дієслова, від яких залежить зміст цілого речення. Саме тому багато сучасні автори швидких курсів англійської приділяють дієслова максимум уваги, і я з ними згодна.

Строгий порядок слів – основа всіх основ при вивченні англійської. Можна сказати по-англійськи «пити я хочу» або «додому іду», а можна зробити це так

  • Спочатку ПРЕДМЕТ
  • Далі ДІЯ
  • Після цього ВКАЗІВКУ НА ПРЕДМЕТ (ОБ’ЄКТ)
  • В кінці ОБСТАВИНА

Підмет і присудок завжди (при будь-яких умовах і при будь-якій погоді) присутні в реченні. Банальна фраза “йде сніг” в англійській буде звучати “it is snowing”, а “він студент” – “he is a student”.

Фактично будь-який іменник в англійській мові може стати дієсловом. Наприклад, “help” – допомога, “to help – допомагати, “bed” – ліжко, “to bed” – укладати спати, “candy” – льодяник, “to candy” – зацукровують, підсолоджувати.

osobennosti izucheniya anglijjskogo yazyka: it is the first step that costs22 Особливості вивчення англійської мови: it is the first step that costs

Найцікавіше починається там, де зустрічаються часові форми дієслів, з допомогою яких можна надати пропозиції емоційну забарвленість (а російською це можна зробити за допомогою інтонації).

Якщо Ви використаєте у промові Past Simple у розмові зі співрозмовником, він вважатиме, що Ви просто констатуєте факт. Якщо ж Ви використаєте часи групи Perfect, співрозмовник зрозуміє, що Ви хочете звернути увагу на певну подію вашого життя.

Вивчайте англійську, і нехай будь-який крок веде Вас до успіху!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: