Отримання візи в Великобританію: keep calm and go to Britain

Ви коли-небудь подавали заяву на британську візу? Які Вам задавали питання? Що Ви відповідали?

Кажуть, що процес отримання візи в Великобританію і складний, і несправедливий.

  • Не говориш по-англійськи – в’їзд заборонений

«Ви коли-небудь були у Великобританії? Якщо так, то з якою метою?» За результатами дослідження, відмовляють у візі тим, хто дав «неправильний» відповідь. Також відмовляють у візі тим, хто запланував поїздку «не з конкретною метою, а лише для відвідування визначних пам’яток». Деякі заявки відхиляються, якщо відповідь здобувача був «це моя перша поїздка за кордон». Крім того, відмовляють у візі тим, хто не говорить по-англійськи.

  • Безглузді обґрунтування

Безліч критики надходить з цього приводу. «Деякі з обґрунтувань у відмові візи абсолютно безглузді», говорить Лінда Костос, представник організації, що здійснює нагляд за видачею віз у Великобританію. «Просто нерозумно відмовляти людині в візі, тому що він вперше їде за кордон. Кожен коли-то вперше їде за кордон. «Їду вперше» – це прийнятне обґрунтування для поїздки», – каже вона. «Просто неймовірно, що відмовляють у візі з-за того, що поїздка присвячена відвідування визначних пам’яток. Адже Великобританія відома саме пам’ятками», – додає вона.

  • Ще приклади

Ось випадок з дівчиною з Росії. Співробітник митниці не пропустив її, тому що «Ви не знаєте або не знаєте, що плануєте відвідати або чим зайнятися в Великобританії». Ця дівчина відповіла на питання анкети, чому вона збирається у Великобританії. Вона написала «Щорічна відпустка». Абсолютно зрозумілу відповідь, чи не так? Турист з Японії відповів: «Я просто хочу відпочити і хочу піти на узбережжі». І службовець, відхилила заявку, написав: «Ви не згадали жодного місця, яке хотіли б відвідати». А як щодо узбережжя? Одного разу туристу з Бразилії відмовили у візі, тому що службовець не повірив його історії. У співробітника викликав недовіру той факт, що бразильський турист збирався зупинитися в готелі, розташованому в 20 милях від місця проживання його друзів. Чоловік сказав, що не хоче зупинятися у друзів на всі 28 днів свого перебування в країні.

  • Рішення

Багато організації ратують за те, щоб поліпшити роботу візової служби Великобританії. Вони також сподіваються, що тим, кому відмовили у візі, направлять вибачення. «Ми також хочемо, щоб співробітники вибирали вираження при обґрунтуванні відмови у візі претендентам. Але до цього ще далеко». Зовсім недавно один британський університет конфліктував з співробітниками міграційної служби. Майже 70 «сумлінних» студентів з Китаю не змогли б приступити до занять, якби не втрутилися провідні фахівці. І ще один випадок: 57 кваліфікованих учителів, які повинні були проходити в університеті курс «Викладання англійської мови як іноземної (TEFL)», отримали відмову у візі в Великобританію.

***

Підготуватися до співбесіди в посольсте можна за кілька занять з викладачем англійської мови по Skype. Залишайте заявку тут.

poluchenie vizy v velikobritaniyu: keep calm and go to britain26 Отримання візи в Великобританію: keep calm and go to Britain

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: