Підбірка цитат Stranger Things

Хай. Є тут любителі серіалу Stranger Things? Нещодавно вийшов третій сезон, і ми вирішили освіжити сюжети в пам’яті. Втім, навіть якщо ви ніколи не дивилися ні однієї серії, ці цитати можуть видатися цікавими або навіть кумедними. А ще їх можна використовувати для вивчення англійської.

Перед тим, як перейти до цитат, трохи розповімо про самому серіалі Netflix.

Про що серіал Stranger Things

Дії розгортаються у вісімдесятих роках у маленькому містечку штату Індіана. Там рідко відбувалося хоч щось примітне. Селище жив своєю тихою мирною життям, багато городян знали один одного в обличчя, і будь хоч скільки-небудь значуща подія не могла залишитися без уваги.

Однак раптом безслідно зникає дванадцятирічний хлопчик на ім’я Уілл Байєр. По всьому місту оголошуються пошуки, але ніхто не може його знайти. Коли вже навіть поліція відклала цю справу в довгий ящик, кращий друг Майк не здається і продовжує вести власне розслідування, в ході якого знайомиться з чимось більш цікавим, надприродним. Те, що відбувається далі, не можна назвати інакше як strange things

Цитати

When I become rich and famous for this one day, don’t come crawling back, saying, oh, my God, Dustin, i’m so sorry for being mean to you back in 8th grade.
Коли я в один прекрасний день стану багатим і знаменитим, не повертайся назад, кажучи: «О Боже мій, Дастін, мені дуже шкода, що я тебе образив у восьмому класі».

Friends don’t lie.
Друзі не брешуть.

I am on a curiosity voyage, and I need my paddles to travel. These books are my paddles. I need my paddles!
Я перебуваю в подорожі цікавості, і мені потрібні мої весла, щоб подорожувати. Ці книги – мої весла. Мені потрібні мої весла!

I know who you are. I know what you’ve done. You took my boy away from me! You left him in that place to die! You faked his death! We had a funeral. We buried him. And now you’re asking for my help? Go to hell.
Я знаю хто ти. Я знаю, що ти зробив. Ти забрав мого хлопчика у мене! Ти залишив його в цьому місці, щоб померти! Ти підробив його смерть! У нас були похорони. Ми поховали його. А тепер ти просиш моєї допомоги? Іди до біса.

You shouldn’t things like because people tell you you’re supposed to.
Ви не повинні любити речі тільки тому що люди говорять вам, що ви повинні.

There’s nothing about it simple. Nothing simple about anything you’ve told me.
У цьому немає нічого простого. У тому, що ти сказати, немає нічого простого.

Nothing is gonna go back to the way that it was. Not really. But it’ll get better. In time.
Ніщо не повернеться до того, що було. Насправді, немає. Але стане краще. З часом.

No. After school, you all go home. Immediately. That means no biking around looking for your friend, no investigating, no nonsense. This isn’t some Lord of the Rings book.
Немає. Після школи ви всі йдете додому. Негайно. Це означає, що вам не потрібно кататися на велосипеді в пошуках вашого друга, не потрібно займатися розслідуваннями, без дурниць. Це не якась книга Володаря кілець.

It’s just, sometimes… people don’t say what really they’re really thinking. But when you capture the right moment, it says more.
Просто, іноді… люди насправді не говорять те, що думають. Але коли ви фіксуєте цей момент, це говорить про більше.

Nobody normal ever accomplished anything meaningful in this world.
Ніхто з простих людей не досяг у цьому світі нічого значущого.

I’m sorry. You ate my cat.
Мені шкода. Ви з’їли мою кішку.

Mornings are for coffee and contemplation.
Ранок – для кави і споглядання.

If anyone asks where I am, i’ve left the country.
Якщо хто-небудь запитає, де я, я покину країну.

Don’t take it so personally, okay? I don’t like most people.
Не сприймай це на свій рахунок, добре? Я не люблю більшість людей.

Do you wanna be normal? Do you wanna be just like everyone else? Being a freak is the best. I’m a freak!
Ти хочеш бути нормальним? Хочеш бути таким, як всі? Бути дивним найкраще. Я дивний!

Now that you’re out of high school, which means you’re technically an adult, don’t you think it’s time you move on from primitive constructs such as popularity?
Тепер, коли ви закінчили середню школу, це означає, що ви технічно доросла людина, хіба ви не думаєте, що пора відходити від примітивних конструкцій, таких як популярність?

З цим серіалом все. А якщо вам подобається такий формат, пропонуємо також почитати цитати з Men in Black або цитати з X MEN.

Читайте також:  Що Брієнні написала про Джеймі Ланнистере

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: