Підручники англійської мови

Вивчення англійської мови складається з вивчення граматики, розмовної англійської, фонетичної складової. У всякому разі, якщо ви хочете почати вивчення англійської мови, — підручники англійської мови охоплюють всі сфери. Головне — вибрати якийсь методику і дотримуватися її протягом певного проміжку часу (зазвичай від 6 місяців).

Нижче ви можете завантажити посібники, які розглядають різні складові англійської мови.

Посібники та підручники англійської

1. Хорнбі А. С.

Конструкції та звороти англійської мови. У підручнику розглядаються зразки синтаксичних побудов властивих англійській мові. Представлені таблиці і схеми, де показано вживання дієслів, іменників, прикметників і прислівників:

Завантажити

2. English Grammar from A to Z. Англійська для наших. Jean.

У підручнику представлений нестандартний підхід до вивчення англійської на основі логіки російської людини. Автор застосовує принципово новий підхід до навчання, матеріал подається невимушено. Підручник розрахований на базовий рівень володіння мовою.

Завантажити

3. 222 правила сучасної англійської мови. Масюченка В. П.

В посібнику представлена вичерпна інформація — морфологія, фонетика, граматика англійської мови. Також в самовчителі міститься лексико-тематичний довідник.

Завантажити

4. Самовчитель англійської мови – Комарів А. Н.

Систематичний фундаментальний курс. У цьому посібнику ви, буквально з самих азів будете вивчати англійську крок за кроком. Автор оповідає, як краще вчитися і починати навчання, на що варто звернути увагу, дає ефективні вправи на підвищення вашого рівня англійської.

Завантажити

5. Васильєв К. Б. Easy English. Легкий англійська.

Якщо ви хочете вивчати англійську мову послідовно і грунтовно цей курс саме для вас. Насамперед, підручник у легкій манері представляє різні розмовні осучаснені розмовні комбінації. Містить відповіді на всі завдання. У вигляді довідника подано основи граматики англійської.

Завантажити

Рецкер Я. І. «Навчальний посібник по перекладу з англійської мови на російську»

Ми вивчаємо англійську не тільки з метою розмовляти на ньому, але і читати і переказувати різні документи і тексти. Для полегшення перекладу з англійської мови на російську, в даному підручнику представлені поширені фрази — ідіоматичні звороти, що використовуються в російській мові (еквівалент в українській мові).

Для тих чи інших фраз англійською мовою є еквівалент в українській мові.

Завантажити

Курс сучасної розмовної лексики. Цей інтенсивний курс англійської розмовної мови призначений для самостійної роботи вивчають англійську мову. Завдання курсу спрямовані на освоєння і закріплення навичок реального розмови на англійській мові, розуміння мови співрозмовника, відпрацювання вміння відповідати на поставлені запитання, правильно ставити запитання, уміння висловитися.

Завантажити

Щоб швидко вивчити англійську мову, необхідно спиратися на посібники, підручники з англійської мови, який вам в цьому допоможуть.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: