Письмова англійська – письмові англійські букви (алфавіт), уроки і завдання з англійської мови

Запорука правильного листа

При навчанні англійської мови необхідно гармонійно використовувати всі чотири види мовленнєвих дій. Гарний англійський вийде тільки при поєднанні говоріння, щоденного читання, прослуховування живої англійської мови і правильного листа.

Сучасний письмовий англійська не приділяє занадто великої уваги розвитку каліграфічних навичок в тому плані, що учнів не завантажують навичкам з’єднання букви в слова. Можливо, це пов’язано з тим, що ми все більше друкуємо на комп’ютері.

Найменших школярів вчать писати букви в спеціальних прописах, вказуючи стрілками напрямок руху руки при листі. Коли діти починають освоювати письмові англійські букви, а потім поєднувати їх у слова, треба привчати їх до того, що відстань між літерами має бути менше, ніж відстань між словами. Як показує практика – це не така вже й проста задача.

Письмові англійські букви (алфавіт)

c665024aae75b62156b105f1c18f78f8 Письмова англійська   письмові англійські букви (алфавіт), уроки і завдання з англійської мови

Письмовий англійський алфавіт нескладний для написання. Набагато більшу складність являє собою, так званий, спеллінг. Справа в тому, що в англійській мові багато слів пишуться не так, як вони звучать в мові. В якості показового прикладу можна навести таке слово як “choir” [ˈkwaɪə]. На думку лінгвістів, російськомовному людині написати це слово «на слух», не знаючи його, неможливо.

Тут і виручає спеллінг, що означає «вимова слова по буквах». Причому, цим прийомом користуються не тільки вивчають мову, але і самі англомовні люди. Щоб написати лексичну одиницю правильно, необхідно вивчити наступні фрази з проханням про допомогу:

Spell it please! Скажіть це слово по буквах, будь ласка!

Читайте також:  Короткі оповідання англійською мовою з перекладом для початківців

Could you spell this word please? Не могли б ви сказати це слово буква за буквою, будь ласка!

Таким чином, вивчати письмові літери англійського алфавіту краще всього разом зі спеллингом. В англійському алфавіті і деякі букви вимовляються не так, як літери загальноприйнятою латиниці. Це a [eɪ], c [siː], e [iː], g [ʤiː], h [eɪʧ], i [aɪ], j [ʤeɪ], r [ɑː] , u [juː], y [waɪ]. При тренуванні спеллінга цим буквах приділяйте особливу увагу. Ще один важливий момент – при проговорені слова по буквах, вони повинні звучати строго так, як вимовляються в алфавіті.

Роль письмової частини англійської мови

При вивченні будь-якої мови треба розставляти акценти на черговість розвитку навичок. Подумайте про те, як сприймає рідну мову дитина:

  • З перших хвилин появи на світ він слухає (аудіювання);
  • Починає вимовляти звуки, складати їх у слова і фрази (говоріння);
  • Починає впізнавати букви, читати окремі слова, а потім і тексти;
  • Пише перші літерні каракулі, виводить букви за прописами і поступово доходить до текстів.

Приходимо до висновку, що письмова частина англійської мови вимагає вміння слухати, добре говорити і добре читати. У кожному віці треба домагатися необхідного балансу цих навичок, а не приступати до листа, минаючи, наприклад, аудіювання.

Письмові уроки англійської мови

95797de39a745f20e6c6b1454f722a3c Письмова англійська   письмові англійські букви (алфавіт), уроки і завдання з англійської мовиПри розумному підході до розвитку писемного мовлення у студентів до старших класів школи або до кінця мовних курсів розвивається достатня грамотність. Після 9 та 11 класу школи учні можуть вибрати для здачі іспит з англійської, де останнім завданням варто лист. Це найважча частина іспиту, і тому при підготовці до підсумкового випробування беріться серйозно за письмові уроки англійської мови.

Дуже важливо відпрацювати вправи на порядок слів, який в англійській мові досить строгий. При написанні нескладних текстів використовуйте прості речення, дотримуючись правил:

  • У позитивному реченні спочатку йде підмет, потім присудок, потім доповнення, а завершує конструкцію обставини (місця, часу і так далі);
  • У питальних пропозиціях змінюється порядок слів або з’являється додатковий допоміжний дієслово “do”;
  • У заперечному реченні після допоміжного дієслова з’являється “not” або перед дієсловом з’являються займенника або прислівника, несучі заперечення самі по собі (nobody, never).
Читайте також:  Містер Дункан (Mr Duncan ) Кумедні відео уроки з англійської мови

Письмові завдання з англійської мови

Виконуючи письмові завдання з англійської мови, надалі використовувати складні речення, у кожній з частин якого, як правило, бувають власне підмет і присудок:

When I was a young boy, I used to wear long hair. Коли я був хлопчиськом, я носив довге волосся.

Письмові роботи з англійської мови вимагають уміння раціонально розподіляти інформацію. Для цього необхідно вміти розділяти тексти на абзаци, використовувати спілки та спеціальні сполучні слова:

First(ly) – по-перше;

Second(ly) – по-друге;

Besides – крім того;

Крім того – більш того;

In conclusion – висновок;

Therefore – тому.

Залежно від рівня підготовки, на сайті Lim English ви навчитеся писати букви, складати прості і складні пропозиції, організовувати тексти у відповідності з планом, складати листи різного призначення, твори та есе.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: