Початковий англійська – з чого почати вивчення англійської мови

З чого почати вивчення англійської мови

Вирішили приступити до вивчення англійської мови? Оскільки англійська мова – головний мова міжнародного спілкування, його вивчення буде безумовно корисно в будь-якому віці.

7116bfab305e3020c0e2f5eb7db7ae79 Початковий англійська   з чого почати вивчення англійської мови

Намагаючись знайти відповідь на питання – з чого почати вивчення англійської мови, ви, швидше за все, вже виявили, що початкове вивчення англійської мови – це те питання, варіантів відповіді на який пропонується величезна безліч – як в інтернеті, так і в книжкових магазинах. Незліченна кількість різноманітних методик, курсів та посібників, обіцяють надати вам необхідні знання в рекордно короткі терміни, може поставити в глухий кут будь-якого. Незважаючи на удавану різноманітність матеріалів, що представляють користувачеві англійську мову, початок навчання все ж підпорядковується певним правилам, які ще нікому не вдавалося обійти. Можна приділяти більше або менше часу кожного етапу – це залежить від ваших здібностей, успіхів і переваг, але якщо ви хочете придбати міцні знання і твердо мають намір отримати хороший результат, необхідно буде затратити певні зусилля. Робота вам належить непроста, але цікава. У кожного з них є певні особливості й переваги. Ефективність тієї або іншої методики буде залежати від ряду факторів, розглянутих нижче.

Поради по вивченню англійської

d9c9617e1c562f81fcf5cd186acf1016 Початковий англійська   з чого почати вивчення англійської мови

Початковий англійська – це в першу чергу букви і звуки, тому логічно почати вивчення іноземної мови з алфавіту. Вивчення англійського алфавіту зазвичай не представляє великих труднощів і не займає багато часу. В інтернеті можна знайти різноманітні форми вивчення англійського алфавіту – для дітей і для дорослих, у пісеньках, малюнках, таблицях і т. п. Крім того, якщо в російській мові букви складаються в склади і потім в слова без особливих труднощів, то англійська мова відомий своїми правилами читання. Тобто голосні букви в різному оточенні можуть читатися по-різному, згідно з певними правилами. Існують так само різні буквосполучення – комбінації літер, які дають звуки, відмінні від вимови цих літер. Таблиці за правилами читання представлені на різних ресурсах у величезній кількості. Потрібно вивчити ці правила і виконати вправи на правила читання для закріплення отриманих навичок.

Читайте також:  Пори року англійською мовою з перекладом і транскрипцією. Погода на англійській мові

5a05ee4f09757beedaab15f7e3a8ed78 Початковий англійська   з чого почати вивчення англійської мови

Обов’язково уточнюйте, як вимовляються слова, які ви завчає. Як відомо, є два способи дізнатися, як читається і вимовляється слово. Перший – послухати, як воно вимовляється. У більшості онлайн словників така можливість надається. І другий – вивчити англійську транскрипцію. Ви не пошкодуєте про витрачений час, тому що, знаючи транскрипцію, ви зможете уточнити вимова слів в будь-якому словнику.

4efe92eed1e9e14720cbd656338c724a Початковий англійська   з чого почати вивчення англійської мови

Початкове навчання англійської мови не можна уявити без заучування нових слів. Існують різні способи поповнити словниковий запас – картки, різні словники з картинками, онлайн вимовою і перекладом. Виберіть спосіб, який буде для вас найбільш ефективним, а можливо, вам вдасться поєднати кілька способів. У зв’язку з цим одразу виникає питання – з яких слів починати? Рекомендуємо почати зі слів загальної тематики. Зверніть увагу, які слова найчастіше зустрічаються в повсякденному житті. Потім, звернувшись до словників і сайтів, які різні лексичні мінімуми, зберіть свій мінімум. Далі потрібно розділити його на частини і вчити по кілька слів в день, не забуваючи практикуватися – називати знайомі предмети, дії та явища по-англійськи, поступово збільшуючи кількість слів, що ви повторюєте протягом дня.

 
0732b0c62d330b6aa1dc185b06131b7e Початковий англійська   з чого почати вивчення англійської мови

Вчіть граматичні правила. Всі слова, які ви вивчите – як намистини, потрібно нанизувати на нитку граматичних правил, щоб виходили красиві і правильні англійські пропозиції. Помилки у складанні англійських пропозицій чреваті нерозумінням співрозмовника. Основні правила англійської граматики, в основному, мають логічну та чітку структуру. Тому, якщо займатися регулярно, освоюючи одне правило за іншим, базові знання граматики засвоюються досить просто. Звичайно, вивчення кожного правила потрібно обов’язково підкріплювати проходженням вправ. Таким чином, ви закріплюєте не тільки граматику, але і повторюєте знайомі слова, а також зустрічаєте і вивчайте нові.

Читайте також:  Англійська для аналітиків та фінансистів

1985307c0c92507502fbddfef794606c Початковий англійська   з чого почати вивчення англійської мови

Слухайте прості подкасти. Подкаст – це звуковий файл або відеофайл, який поширюється безкоштовно через інтернет для масового прослуховування або перегляду. Почавши з зовсім коротких і простих подкастів з перекладом на російську, поступово ви зможете перейти до більш довгим і складним підкастів. До речі, після того, як ви освоїте цей вид навчання, ви легко зможете перейти до перегляду новин англійською. В інтернеті існують різноманітні новинні ресурси, в яких тексти новин супроводжуються субтитрами.

f0daf7e80b3d2fc84accc64959aae7b2 Початковий англійська   з чого почати вивчення англійської мови

Читайте по-англійськи. Це самий старий і заслужений спосіб початкового навчання англійської мови. Крім класичних книг, що існують у паперовому варіанті, зараз є величезна кількість аудіокниг для будь-якого рівня володіння мовою. Слухаючи книги, а потім читаючи їх, ви задіюєте і слухову та зорову пам’ять, тому запам’ятовування нових слів відбувається досить легко. Крім художньої літератури, існують спеціально написані тематичні добірки з простими текстами. Тексти про природу, про погоду, про розпорядок дня, теми походу в магазин, тема сім’я англійською для дітей і дорослих допоможуть вам напрацювати тематичну лексику разом з практичним її застосуванням основних граматичних структурах.

6c28406b013b00aa0f20219f05ec0e77 Початковий англійська   з чого почати вивчення англійської мови

І нарешті, приступаючи до індивідуального вивчення англійської мови онлайн, не намагайтеся займатися відразу на декількох сайтах. Для систематичного і плідного навчання виберіть собі один сайт, і зосередьтеся на виконання рекомендацій і вправ саме на ньому. У цьому випадку ви дійсно зможете відстежити свій прогрес і виробити комфортний для вас режим навчання.

Ми рекомендуємо вам онлайн-сервіс для самостійного вивчення англійської мови Lim English. У нас ви знайдете все необхідне для початку успішного індивідуального вивчення англійської мови – прості тексти, прекрасну озвучку, граматичні правила, унікальні вправи. Ми впевнені, що систематично займаючись за нашою програмою, ви поліпшите свій початковий англійську до рівня pre-intermediate.

Читайте також:  Вправи "Дієслово to be" (з відповідями)
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: