Подкасти EnglishDom: слухайте там, де вам зручно!

Всім привіт! Останні кілька місяців ми активно працювали над подкастами. І не раз називали їх зручним методом вивчення англійської в наших відео на YouTube і блог. Навіть випустили окрему статтю з підбіркою найбільш цікавих подкастів англійською.

Але тепер ми хочемо окремо анонсувати наші подкасти від онлайн-школи. В них ми простою мовою розповідаємо про англійську мову і надихаємо вивчити. Цікаві фрази, розбір фільмів і серіалів, граматика, акценти і багато-багато чого ще. Слухайте в своє задоволення і використовуйте час в дорозі з користю.

 Подкасти EnglishDom: слухайте там, де вам зручно!

“Подкаст про Англійський” доступний для прослуховування на восьми майданчиках. Якщо для вас жанр подкастів в новинку, але ви дуже хочете нас послухати, розповімо трохи про платформах, щоб ви могли вибрати.

Мотивуємо як ненудно і ефективно навчати вчити: англійська підкастів

Ми там, де вам зручно

SoundCloud — найбільш популярне хмарне сховище аудіозаписів, багато слухають на ньому музику. Хоча подкастів цілком годиться. Заздалегідь варто відзначити, що тут немає російськомовного інтерфейсу. Але в нашому випадку це навіть плюс.

Spotify — ще одна популярна майданчик. Доступна на всіх операційних системах, і на ПК теж. Ось тільки програма не розрахована на російськомовних користувачів, їй в основному користуються в США. Мінус тут в тому, що програму не можна просто так скачати з магазину, потрібно шукати через Google і качати через завантаження.

Castbox — сервіс, заточений спеціально для подкастів та аудіокниг. Тут ви можете слухати їх, не відволікаючись на карусель популярних пісень на головній сторінці та в пошуку. Подкасти розбиті по категоріях, одна з яких — Освіта.

Stitcher — ще один популярний сервіс, на якому зібрані сотні тисяч подкастів за категоріями. Велика частина з них англійською мовою. Так, це додаток теж не адаптовано під російськомовних користувачів, але для вивчення англійської це дуже навіть непогано. Ми свої подкасти все одно ведемо російською мовою, тому можна просто підписатися на наш канал в Stitcher і слухати собі в задоволення.

Читайте також:  Випуск 22 - ПРО СЛОВНИКАХ

Google Podcast — багато в чому схожий на інші платформи, але плюс у тому, що він належить Google. А значить синхронізується з усіма вашими пристроями. Можна почати слухати подкаст на комп’ютері і дослухати з того ж місця на телефоні. Або можна скачати подкаст на телефон і прослухати оффлайн, наприклад, по дорозі на роботу.

Apple Podcasts — каталог аудіофайлів для айфонів. Як Google синхронізується зі своєю екосистемою, це додаток переплітається з iTunes і всією екосистемою Apple.

Яндекс Музика — для тих, хто довіряє вітчизняному медіагіганту. Зручне сортування і більше російськомовного контенту в рекомендованих. Може бути не доступний для користувачів з України.

Вконтакті — якщо ви багато часу проводите вк, то можна слухати наші подкасти фоном. І так само може не працювати на території України.

Слухайте подкаст, вчіть англійську і стаєте кращим!

EnglishDom #вдохновляемвыучить

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: