Популярні освітні ресурси інтернету: англійська мова в Ваших руках

При вивченні англійської мови багато стикаються з проблемою, де знайти необхідні матеріали і ресурси, які б допомогли в освоєнні іноземної мови.

Кожен окремий сайт є невід’ємним помічником, саме тому сьогодні ми розглянемо основні освітні ресурси: англійську мову вивчити з ними набагато легше.

Для створення повноцінної мовної середовища потрібно повне занурення, а з головою зануритися в іноземний можна на ресурсі bbc. Тут можна знайти і пояснення граматичних правил, і короткі розповіді, лексику і вимову. Актуальними є розділи «шестихвилинної граматики» і «новин», де розбираються нові слова і даються їх дефініції.

Відмінним ресурсом є сайт Британської Ради. Тут кожен може знайти щось для себе. Широко представлені розділи «Слухай і дивися», «Граматика і словник», «Ігри», «Бізнес і робота», «Лист», «IELTS», а також додатки, які можна завантажити на свій гаджет і користуватися ними тоді, коли буде завгодно.

Для навчання і практики відмінно підійде talk-and-learn.com. Тут можна виконувати вправи і поповнювати словниковий запас, грати і проходити тести. При бажанні можна зайнятися практикою з іноземцями – такими ж користувачами сайту. Натисніть на «безкоштовні ресурси», і відкриється нове вікно, в якому розміщуються слова дні, цитати, загадки, статті, сленгові вислови, приказки та багато чого цікавого.

Тим, хто любить слухати, можу порекомендувати ресурс ted.com. На ньому можна знайти матеріали конференцій в різних областях науки, саме тут люди діляться своїм досвідом. Багато відеоролики забезпечені субтитрами, тому даний ресурс є відмінним засобом підтягнути свою англійську мову.

populyarnye obrazovatelnye resursy interneta: anglijjskijj yazyk v vashikh rukakh Популярні освітні ресурси інтернету: англійська мова в Ваших руках

Наступний сайт – просто must-have для тих, хто хоче знати все і бути в курсі останніх тенденцій іноземної мови. Все від правил, сленгу, корисних фраз, бізнес уроків до пояснення культури, традицій і особливостей країни можна знайти тут. Викладачі є носіями мови, тому можна дізнатися багато цікавого з уст людей, які знають країну зсередини. Тим, хто хоче знайти розходження в діалектах англійської і зрозуміти суттєву різницю між ними, обов’язково рекомендую відвідати цей ресурс.

Читайте також:
4 найважливіші речі, які потрібно знати перед тим, як виїхати жити в Італію

Вивчити англійську з нуля або ж «підтягнути» свої знання можна на busuu.com. Яскраві картинки, озвучування фраз і слів, вправи для тих, хто хоче «закріпити» знання, а також можливість відправляти виконані завдання іноземцям – все це можна випробувати тут.

Якщо Вам необхідний мега-ресурс, де можна завантажити абсолютно все безкоштовно, ласкаво просимо сюди. Останнім часом цей сайт подолав позначку в 700 000 користувачів, а кількість корисних матеріалів давно перевалила за мільйон. Однак будьте обережні, потрапивши на сайт одного разу, можна назавжди залишитися там – дуже цікаво.

Багато чого корисного можна знайти тут. Граматика, методика, словники, навчання дітей і підлітків, бізнес англійська, різні міжнародні тести чекають Вас на даному ресурсі.

Любите роздруковувати матеріали і дивитися відео, що пояснює граматичні правила? Тоді Вам сюди. Сайтом можуть користуватися не тільки студенти, але й викладачі англійської мови.

Не знаєте де знайти друзів по листуванню? Шукайте їх тут або ось тут. Реєструйтеся і отримуйте задоволення, не виходячи з дому. Практика іноземної мови Вам гарантована.

populyarnye obrazovatelnye resursy interneta: anglijjskijj yazyk v vashikh rukakh1 Популярні освітні ресурси інтернету: англійська мова в Ваших руках

Потрібен не просто співрозмовник, а носій мови, який є викладачем і може розкласти англійський «по поличках»? Загляньте сюди.

Любите грати? Грайте разом з дітьми ось тут. Не тільки Ваше чадо зможе освоїти ази мови, але і Ви розберетеся з початковою лексикою, алфавітом і багатьом іншим.

Знайти відповіді на всі питання можна на about.ask.com. Діти від 6 до 12 років з радістю відвідують даний ресурс, особливо коли батьки не можуть відповісти на деякі питання своїх карапузів.

Вивчайте англійську і знаходите ресурси, що допомагають удосконалювати іноземну мову!

Подобається? Поділіться з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн