Поради по вивченню англійської мови

Є думка, що людина, який стверджує, що любить мови, не знає жодного з них. Наскільки воно правдиво?

Будь – яка мова- це відображення культури та ментальності народу, його картини світу. Тому вивчити мову – все одно, що заглянути в душу цілої нації. До вивчення мови, як і до людини, потрібен підхід. Нижче ми розглянемо прості поради з вивчення англійської мови.

  • Системність

Перший і найважливіший рада – працювати в системі. Нехай це буде в годину по чайній ложці, але щодня. Навіть два слова кожен день – це краще, ніж з наскоку раз в місяць вчити всю лексику по темі. Механізм роботи пам’яті такий, що ми забуваємо те, що не використовуємо щодня. Навик володіння мовою треба відточувати щодня.

  • Ще більше англійської!

Старайтеся, щоб у Вашому житті було якомога більше можливості для практики мови. Наприклад, перенастройте всі гаджети на англійську. Спочатку буде незвично, але зате Ви досконало опануєте лексику, пов’язану з IT-технологіями, нехай навіть початкового рівня. Основне завдання – зануритися в середовище і не залишити свідомості шансів використовувати всюди рідну мову.

  • Тільки англійські субтитри, тільки хардкор!

Нові методики навчання англійської під час перегляду фільмів, як і все нове, викликають недовіру. Але недовіра це засноване на тому, що люди, не знаючи базової методики, намагаються самі вивчити що-то. У них не виходить, і в підсумку ці методики починають втрачати прихильників. Насправді, для ефективного запам’ятовування, наприклад, лексики, потрібно не так вже й багато. Перше – фільм повинен бути Вам чудово відомий. Тобто Ви повинні приблизно розуміти-згадувати, про що говорили герої. Друге – субтитри повинні бути лише англійською. Третє – не лінуйтеся і записуйте до словника все нове, що почуєте. Четверте – раз за разом переглядайте фрагмент з незнайомою лексикою, щоб навчитися сприймати її на слух у потоці мовлення і потім вживати в розмові. П’яте – після перегляду і первинного засвоєння спробуйте щось написати, використовуючи нові слова. Бажано, щоб складені пропозиції як-то стосувалися Вас. Іншими словами, пропозиція повинна бути персоніфіковано.

Читайте також:
Англійська мова для дітей на відео - Вивчення англійської. Методики і матеріали

sovety po izucheniyu anglijjskogo yazyka22 Поради по вивченню англійської мови

  • Легкий текст нічому не зможе навчити

Школярі люблять, коли на контрольній їм попадається нескладне завдання. Але, на відміну від простих школярів, ті, хто цілеспрямовано вивчає мову, повинні розуміти, що текст, у якому немає і 10% незнайомих слів, нічому не навчить. В ідеалі, їх повинно бути близько 20%. Тоді вважається, що цей текст відповідає рівню учня. Якщо слів більше або менше – значить, рівень вже не той.

  • Мотивація мотивації ворожнечу

На всіх тренінгах коучі (тренери) наполягають на тому, що головне – мотивація. Але мотивація – це початковий імпульс, а не те, що дозволить довести розпочате до кінця. На одній мотивації нічого зробити не вийде. Потрібна воля або зовнішній фактор, який буде підігрівати інтерес до занять. Таким фактором може стати здача міжнародного іспиту або виїзд за кордон на ПМЖ. У будь-якому випадку головне – знайти не тільки мотивацію, але і причину, за якої слід довести справу до кінця.

Подобається? Поділіться з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн