Правила англійської мови для початківців: the exception proves the rule

Ви тільки приступили до вивчення мови і не знаєте, з чого почати? Заплуталися в самому простому і не впевнені, чи зможете здолати ази англійської?

Сьогодні ми розповімо, як можна сфокусувати свою увагу на найважливішому, при цьому не витрачаючи увагу на відволікаючі фактори. Отже, приступаємо.

Як Ви вже зрозуміли, мова піде про правила англійської мови для початківців. Одразу ж уточнимо, що початківець – це людина, яка входить у процес навчання мови після тривалої перерви або ж знайомиться з мовою вперше. Зазвичай період ознайомлення займає від 2 тижнів до 2 місяців, коли формується чітке розуміння цілей і завдань, спрямованих на перспективу.

За статистикою, людині потрібно приблизно 2 роки для того, щоб добре освоїти мову. Не будемо приховувати, що хтось може вивчити мову швидше, а кому-то знадобиться набагато більше часу.

Повертаючись до теми статті, зазначимо, що для початківця важливо виділити декілька правил, яких варто регулярно приділяти увагу:

  • частини мови;
  • правила читання;
  • граматика англійської мови.

Знаючи частини мови, можна правильно будувати речення або ж в контексті відрізняти, що є дієслово, а що є іменник. Скільки частин мови в англійській мові? Дієслово, іменник, прикметник, прислівник, займенник, числівник, прийменник, сполучник і вигук. Окремою частиною мови, якої немає в російській мові, є артикль. З його допомогою можна логічно передати сенс, приділивши увагу відомим і невідомим предметів.

Переходимо до найбільш великої теми правилами читання. В одній з наших статей Ви вже могли ознайомитися з деякими правилами читання. Повторюватися не будемо, але хочеться додати, що опанувавши правила, Ви назавжди вирішите дві проблеми: «як сказати» і «як говорити не варто». Засвоєння правил читання не займе у Вас багато часу, але, в той же час, Ви відчуєте, наскільки легше стало зустрічати зовсім незнайомі слова.

Це цікаво. Для того, щоб змусити людей повірити в те, що ви британець, слід зробити кілька речей:

  • говорити з британським акцентом, використовуючи виключно британські слова;
  • вести себе як британець: бути ввічливим, дивитися при переході вулиці направо, дотримуватися загальноприйнятого етикету, вболівати за британський клуб;
  • одягатися як британець: навчитися поєднувати непоєднуване і пам’ятати, що багатошаровість нині в моді;
  • вивчати культуру країни: не відставати від політичних подій, дивитися британські шоу, не плутати ірландців з шотландцями і уэльсцами.

Ну і наостанок про граматику англійської мови. Знову посилаючись на Дмитра Петрова, ще раз зазначимо, що в основі мови лежать три простих часу – Present, Past, Future. З їх допомогою Ви зможете висловити свої плани на майбутнє, поговорити про минуле і розповісти про те, чим Ви любите займатися кожен день. Цього цілком достатньо для того, щоб спілкуватися з американцями та британцями. Головне – говорити зрозуміло, а не «мимрити» щось собі під ніс, що в принципі неприємно слухати на будь-якій мові світу. Коли основа з трьох часів англійської освоєна, можна переходити до часів Continuous, Perfect, Perfect Continuous.

Пам’ятайте, що Джарет Літо одного разу сказав: «Я живу за правилом, що ти повинен слідувати за своїми мріями… Незалежно від того, що ти робиш, ти повинен слідувати за своїми мріями». (“I live by the rule that you should follow your dreams… No matter what you do, you should follow your dreams”).

Живіть за правилами, але не забувайте мріяти!

pravila anglijjskogo yazyka dlya nachinayushhikh: the exception proves the rule2 Правила англійської мови для початківців: the exception proves the rule

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: