Правильне англійське вимова — як досконало говорити англійською

Практична фонетика англійської мови передбачає правильний розмовна англійська мова. Його доречне, а головне, не ріже слух вживання.

На сьогоднішній день основа англійського алфавіту — це латинський алфавіт.

Щоб у вас було правильне англійська вимова, необхідно знати транскрипцію англійської мови. Це робиться для того, щоб вміти користуватися англійськими словниками.

Як правильно поставити вимову англійською мовою

Для початку потрібно правильно говорити кожну англійську літеру англійського алфавіту.

Так, алфавіт англійської мови складається з 26 літер. За різними джерелами, англійська мова нараховує максимум 49 звуків.

Загалом, всі прагнуть поставити собі правильне англійське вимова — і часто не знають, від чого відштовхуватися при вивченні англійської мови.

Поспішаю вас заспокоїти — так як існують так звані британський і американський. Причому багато хто кажуть, що вимова правильним повинно бути переважно в британському англійською.

Так, на британському англійською, як водиться, кажуть в Англії (Кембридж, Оксфорд і т. д.). Але з іншого боку, на ньому говорить лише мала частина населення. Приміром, у тих же США, американець з одного штату відразу відрізняє акцент у жителя іншого штату (якщо б, наприклад, зустрілися техасець і каліфорнієць).

Той, хто вирішив мати правильне і гарне вимова англійською, в буквальному сенсі загіпнотизовані вивчення британського варіанту англійською.

Так, існує так называемыое RP (Received Pronunciation) — «прийняте вимова». Воно прийнято усіма жителями Великобританії. Так, якщо ви будете вчити даний напрямок, то вас зрозуміє більшість людей, які знають англійську мову (а часто рівень знання англійської мови надзвичайно низький в більшості випадку з точки зору правильного вимови).

Тобто при знанні RP, правильне вимова англійською буде вашою другою натурою.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: