Правило 2 — не вчіть граматику, не закцикливайтесь на ній

Отже, правило 2 системи Effortless english — не вчіть граматику.

Взагалі, мається на увазі не ігнорування вивчення англійської граматики, а її навчання в ході самого процесу (наприклад, прослуховування аудіо і т. д. і т. п.). Не звертайте особливу увагу на граматику.

З системою Effortless English, ви навчитеся англійської мови без вивчення граматичних правил. Ваш розмовна англійська покращиться швидко. Ви будете успішні в цьому. Ви будете розмовляти по-англійськи природно.

Ось відгук від студентки Ангеліни:

«Мене звати Ангеліна і я студентка з Парагваю. Коли я почала вивчати англійську з Ей.Джей-ем, я не могла розмовляти як-небудь по-англійськи. Я вивчала Англійську граматику багато років, але так і не могла розмовляти.

Перший день з Безусильным Англійською Ей.Джея, я подумала, що я буду вивчати граматику. Однак, він здивував мене, бо він ніколи не вчив граматичним правилам. Замість цього, він розповів історію. Він розповів її багато разів дивним чином. Він постійно ставив питання, і я відповідала на ці питання.

Питання були супер легкими.Чесно кажучи, я була трохи збентежена. Я думала, він був свого роду з ненормальних вчителів. Я думала, мені необхідно вивчати більше граматики. Я продовжила навчання система Безусильного Англійської і потім, по закінченні двох тижнів, сталося щось дивне. Мій розмовний, говоріння, покращився! Мої друзі запитували мене, «Як ти покращала (розмовному) так швидко?»Я усвідомила, що Гей.Джей був досить розумний, і історії питання і замітки вчили мене розмовляти по-англійськи, без вивчення граматичних правил. Уау!».

Отже, ви можете прямо зараз зробити величезний крок у вивченні англійської мови, слухаючи лише 1 годину в день.

Також ви можете вдатися до самостійного вивчення англійської мови, якщо ви зважилися стати на цей шлях. Ви зможете відчути успіхи вже через півроку вивчення англійської.

Детальніше про негативний дії загострення уваги на цей аспект у вивченні англійської мови описано в статті:

Вивчення граматики — не найкраща методика навчання англійської.

Наступне правило у вивченні англійської мови згідно системи effortless english:

Правило 3 — зверніть увагу аудіо-навчання англійської мови

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: