Правило 4 — слухайте англійська матеріал тривалий час

Отже, правило 4 системи Effortless english — слухайте англійська матеріал довго.

Для вивчення англійської мови, не достатньо вивчити, наприклад, багато слів за відносно короткий час. Їх можна швидко забути, не повторюючи або не застосовуючи їх.

Секрет, щоб легко разговаріть англійською – вчити кожне слово і фразу глибоко. Не достатньо знати визначення. Не досить запам’ятовувати їх для тесту (тест для здачі англійською — наприклад, TOEFL). Ви повинні вкласти слово глибоко у вашу підсвідомість.

Щоб розмовляти англійською швидко, легко, ви повинні повторювати кожен урок багато разів (слухати багато разів). Ви повинні вчити англійську глибоко. Вчіть глибоко, розмовляйте легко.

Як же це зробити? Дуже просто — повторюйте всі уроки (слухайте їх багато разів. Приміром, якщо у вас є аудіо книга, слухайте першу главу 30 разів до того, як ви перейдете до другої чолі. Ви можете слухати першу главу 3 рази щодня, протягом 10 днів.

Ось відгук студентки з Кореї.

«Я дуже серйозна студентка. Коли я вивчала англійську в Кореї, я запам’ятала 50,000 англійських слів для великого тесту. П’ятдесят Тисяч!

Моя проблема полягала в наступному – я не могла їх використовувати. Я могла скласти тест на знання англійської. Але я не могла зрозуміти носіїв мови.

З Безусильным Англійською (Effortless english), я навчилася миттєво розуміти англійську. Я навчилася, як автоматично використовувати словник (маються на увазі слова, які вона вивчила). Після 6 місяців, я могла говорити легко. Я не потребувала більше в обмірковуванням того, що я хочу сказати і що при цьому мені потрібно використовувати.

Спасибі велике!»

Таким чином, ви можете зробити величезний крок у вивченні англійської мови, виділивши 1 годину свого часу для прослуховування аудіо матеріалів.

Таким чином, навчання за цією системою, стане відповіддю на питання — як вивчити англійську мову самостійно — і при цьому самі себе мотивувати.

Наступне правило у вивченні англійської мови згідно системи effortless english:

Правило 5 — слухайте розповіді англійською в різних часах

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: