Престижні професії в США

prestizhnye professii v ssha30 Престижні професії в США

У ваші плани входить навчання у Сполучених Штатах Америки, отримання перспективного освіти? Важлива умова ситуації кар’єри – правильний вибір напрямку, в якому варто розвиватися. Розглянемо найбільш перспективні професії в Америці на найближчий час.

Фармацевт і програміст: яких фахівців не вистачає в США

Список затребуваних і високооплачуваних професій щорічно публікує відповідальний департамент Міністерство праці США. Першу десятку в цьому році займають медичні спеціальності:

  • анестезіолог;
  • хірург;
  • стоматолог;
  • акушер-гінеколог;
  • психіатр та ін.

Варто зазначити, що для отримання професії з цього списку навчання (більшу його частину) потрібно проходити саме в Сполучених штатах Америки. Приїхав з російським дипломом можуть зарахувати тільки частина програми і запропонують перевчитися. Освіта в США недешеве, але і зарплати в наведених вище професіях можуть становити до 200 — 240 тис. доларів в рік.

Відразу за медициною слід IT-сфера. На цьому ринку безробіття дуже низька. За даними компанії Randstad US до 2026 року кількість робочих місць для програмістів зросте майже на 25%. Ринку США потрібні фінансисти, роботу собі знайдуть, інженери, математики, екологи, маркетологи та фахівці з персоналу.

Є навіть карта затребуваності фахівців з окремим штатам Америки. Так, у медсестер найбільше потребує Каліфорнія, і готова платити їм більше 47 доларів в годину. Вчителів молодших класів з окладом 4 260 $/місяць чекають в Техасі. Тим, у кого в дипломі написано: перекладач, розробник програмного забезпечення, варто вирушати в Нью-Йорк, Флориду і Массачусетс.

А ось актори театру і музиканти, фотографи і журналісти, політологи та релігієзнавці, а також архітектори в Сполучених Штатах Америки не затребувані. Безробіття серед початківців фахівців з цього списку становить від 8 до 14 %, та й перспективи на роки вперед виглядають зовсім не райдужно.

Читайте також:  Англійський фінансовий сленг: всі фрази від «самурайської облігації» і «чорного понеділка» до «рятувальної шлюпки» і «чорного вівторка»

Втім, визначитися з вибором майбутньої професії кожному доведеться самостійно. А ось з можливістю зануритися в систему освіти США, культуру, пожити серед носіїв мови, допоможе EF Education First. EF пропонує широкий спектр мовних курсів від двотижневого навчання англійської на канікулах до піврічних (і найтриваліших) програм з підготовкою до вступу у ВНЗ.

Хочете для своєї дитини престижну кар’єру? Почніть з освіти в Америці разом з центром EducationFirst. Навчання в США разом з EF – це широкий вибір програм, новаторська методика викладання, мовна практика, індивідуальний підхід.

Занурення в світ живого англійської мови, неймовірний досвід спілкування з носіями мови, пізнання культури, історії і побуту місцевих жителів – все це і не лише чекає на вас на мовних курсах EF Education First. Дізнайтеся більше інформації на сайті лінгвістичного центру.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: