Престижні професії, в яких не обійтися без англійської

Хочете бути успішними? Ще б. Незалежно від статі, віку і кольору шкіри будь-яка людина хоче відчувати себе відбулася особистістю і хорошим спеціалістом у своїй сфері. Але поки що для одних мрії так і залишаться мріями, для інших омріяний happy end стане реальністю.

 Престижні професії, в яких не обійтися без англійської

Важливою умовою для втілення своїх амбіцій є відповідність критеріям сучасних роботодавців, адже не варто забувати: де вище попит, там більше платять. Але для того, щоб дійсно «залишатися на плаву», як не парадоксально, потрібно йти, а іноді навіть бігти в ногу з часом. І щоб не відставати від інших у боротьбі за місце під сонцем, необхідно озброїтися базовими складовими будь-якого успішного людини.

Одна з таких складових — знання англійської мови. Ми підібрали для вас десять спеціальностей, пов’язаних з англійською мовою. І якщо ви належите або хочете відноситися до однієї з них, нехай це буде для вас додатковою мотивацією.

IT спеціаліст

 Престижні професії, в яких не обійтися без англійської

Саме ця професія вже не перший рік визнається однією з найбільш високооплачуваних у світі. Ні для кого не секрет, що практично вся технічна документація мов програмування написана англійською. Звичайно, ніхто не забороняє вам скористатися послугами перекладача або інтернетом в кінці кінців. Але до того часу, поки ви з цим розберетеся, ймовірно, встигне вийти нова версія цієї мови, а може і не одна. Не кажучи вже про те, що замовники можуть бути не тільки російськомовними, а на міжнародному рівні роботи мова йде вже про зовсім інші перспективи. Детальніше про це ми вже писали в статті «10 причин, чому IT-фахівця потрібно вивчати англійську».

Журналіст

 Престижні професії, в яких не обійтися без англійської

Щороку серед абітурієнтів саме ця спеціальність залишається однією з найпопулярніших. Воно й зрозуміло, адже мас-медіа постійно зростає і навіть мутує в сучасних реаліях, тому попит на цю професію в довгостроковій перспективі залишатиметься. Чого коштують одні тільки інтернет-платформи, що ростуть як на дріжджах. І хоч майданчиків стає все більше, потреба в якісній журналістиці все ще є.

Читайте також:  Як провести презентацію компанії, продукту або послуги англійською мовою: лексика з прикладами

Для представника цього ремесла англійська є не тільки показником загальної ерудиції, але і необхідним інструментом, так як журналістам доводиться спілкуватися з великою кількістю людей (найчастіше з іноземцями), збирати по крупинку інформацію, у тому числі з іноземних джерел. Не володіючи мовою в достатній мірі, ви ризикуєте спотворювати отриману інформацію, виривати слова з контексту. Навряд чи подібна практика дозволить залучити до себе постійних читачів або отримати симпатії роботодавців.

Інженер

 Престижні професії, в яких не обійтися без англійської

Ще одна багатообіцяюча професія сучасності. Всі ми чули про разючого успіху Ілона Маска і його багатомільйонному стані. Але щоб хоч трохи наблизитися до цього успіху, англійська мова просто необхідний. Більшість успішних інженерів втілюють свої творіння в життя з допомогою різноманітних грантів та міжнародних проектів, участь в яких без знання мови, природно, неможливо. Так само справи йдуть і з отриманням освіти у закордонних фахівців за різними програмами. Навіть рішення виробничих задач при роботі з технікою вимагає застосування англійського, так що в цій сфері без нього нікуди.

Маркетолог

 Престижні професії, в яких не обійтися без англійської

Одна з найпопулярніших і прибуткових професій на сьогодні — спеціаліст з маркетингу. Основний звичкою, яку необхідно виробити успішному маркетологу, є і буде перманентне підвищення кваліфікації. Світ реклами не стоїть на місці, а тому відвідування курсів, вебінарів, конференцій — нормальна практика для представника цієї сфери. Навіть базова термінологія маркетолога — і та складається цілком з англійських слів.

Плюс для того, щоб бути в тренді необхідно стежити за всіма тенденціями і нововведеннями. Багато тренди приходять на наш ринок з Заходу, а хороший маркетолог повинен вміти вгадувати тренди наперед. Без знання англійської ви ризикуєте застрягти на місці і вже не стати затребуваним фахівцем.

Читайте також: профільний англійська для маркетологів.

Логіст

 Престижні професії, в яких не обійтися без англійської

Запити та очікування споживачів з кожним днем зростають, а разом з ними і потоки товарів. У такому контексті логістика стає одним з найактуальніших напрямів сучасності, адже роботи вистачить на всіх, а попит на фахівців продовжить невблаганно зростати. Ще недавно для логіста знання англійської було конкурентною перевагою, а сьогодні це вже must have.

Читайте також:  Розповідь про родину англійською мовою

Робота на 80% складається із спілкування з людьми, а тому для комунікації з іноземними партнерами важливо освоїти інтернаціональна мова. А якщо мова йде про значних кар’єрних перспективах, то співбесіди з кандидатами майже повсюдно проводяться англійською.

Медик

 Престижні професії, в яких не обійтися без англійської

В тій чи іншій мірі розмовна англійська буде плюсом для будь-якого медичного працівника, але зараз ідеться конкретно про пластичних хирургах, косметологах і стоматологах. Адже всі ці вузькоспрямовані сфери розвиваються швидше за інших, у них добре платять, і там конкуренція більша, ніж в інших. А тому для постійного підвищення рівня кваліфікації необхідно вивчати іноземні джерела, відвідувати конференції, а в ідеалі отримати досвід в іноземних клініках.

Звичайно ж, тут не обійтися без знання англійської. Для спілкування з клієнтами, підвищення власного професіоналізму і престижу або роботи в міжнародній клініці іноземна мова стає чимось самим собою зрозумілим.

Юрист

 Престижні професії, в яких не обійтися без англійської

У суспільстві прийнято вважати, що вже хто, а юрист точно не входить в список професій, пов’язаних з англійською мовою. У більшості випадків фахівці в цій сфері нехтують англійською, а тому втрачають величезну кількість можливостей для просування по кар’єрних сходах. Адже працювати доводиться тільки в «рідній» юрисдикції, де всі документи і нормативні акти прописані доступною мовою, а в разі чого завжди можна звернутися до професійного перекладача.

Однак у тих юристів, які працюють на міжнародні компанії, як правило, найвищі зарплати серед усіх представників даної професії. Вміння грамотно вести переговори англійською мовою і навик швидкого перекладу юридичних документів вже точно забезпечать вам гарантоване працевлаштування і приголомшливі можливості. Зрештою, не будемо забувати, що в першу сімку кращих університетів для юристів входять тільки британські та американські вузи.

До речі, вам може бути цікаво: англійська для юристів.

Дипломат

 Престижні професії, в яких не обійтися без англійської

Тут сама назва говорить про престижність даної професії, сумніватися в ній не доводиться. Знання англійської мови і культури для сфери міжнародних відносин просто незамінне, так як перед цими фахівцями стоїть непросте завдання — знайти спільну контакт з представниками інших культур, а також гідно представити власну. Тому чим далі ви зможете просунутися у вивченні англійської мови, тим вище ваші шанси досягти успіхів у кар’єрі дипломата.

Читайте також:  Скоромовки на англійській мові для середнього рівня.

Бухгалтер

 Престижні професії, в яких не обійтися без англійської

У сучасному світі хороший бухгалтер — це не просто рядовий офісний працівник, а щось набагато більше. Насамперед, це фахівець, який досконало володіє різними комп’ютерними програмами і додатками для бухобліку. Англійська, як неважко здогадатися, відіграє тут важливу роль. Адже для освоєння нових технік роботи і програм, що спрощують робочий процес, він просто незамінний.

Тим більше що все більше і більше компаній прагнуть вийти на міжнародний ринок, і в таких умовах роботодавець хоче, щоб всі співробітники, включаючи бухгалтера, були до цього готові.

Підприємець

 Престижні професії, в яких не обійтися без англійської

І знову про міжнародних компаніях, і знову про важливість англійської для спілкування з іноземними партнерами, колегами та інвесторами. Вести невеликий бізнес у себе в місті без англійської цілком можна. Хочете більшого? Доведеться відповідати своїм амбіціям, і тут англійська для керівника стає обов’язковим пунктом. Звичайно, можна заплатити перекладачеві, але якщо ви самі не зможете зв’язати і декількох речень на мові міжнародного спілкування, це буде вас показувати не з кращого боку.

Висновок

Підсумувавши наш список професій, можна з упевненістю сказати: володіння англійською мовою для сучасної людини просто необхідно. Більш того, в умовах зростаючих тенденцій глобалізації знання двох і більше мов перестає бути чимось незвичайним. Для сучасного роботодавця це є чимось само собою зрозумілим.

Список спеціальностей, де можна працювати, знаючи англійську мову, істотно розширюється. Тому для того, щоб не здавати свої позиції на ринку праці і відповідати всім параметрам, які необхідні для досягнення успіху, починайте вчити англійську вже зараз. І пам’ятайте: сьогодні ніколи не повториться!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: