Приклад ЄДІ з англійської мови – лист, усна частина. Структура ЄДІ з англійської, кодифікатор

Випускники шкіл можуть вибрати самостійно, яку мову їм здавати. З 2015 року ЄДІ з англійської мови складається з двох частин, обидві частини здаються в різні дні. До основних змін у порівнянні з минулими роками відносяться прохідні бали – їх потрібно набрати 22.

Структура ЄДІ з англійської мови

8beca829f9d0468e0d113ff032efd564 Приклад ЄДІ з англійської мови  лист, усна частина. Структура ЄДІ з англійської, кодифікаторЩо стосується структури, то письмова частина складається з аудіювання, читання, граматики та лексики, а також листи. В аудіюванні представлені 9 завдань: у двох з них потрібно знайти відповідність між почутим матеріалом і запропонованими варіантами відповідей, а в інших завданнях – знайти правильну відповідь. Ця частина іспиту займає 30 хвилин.

Читання також складається з 9 завдань, до семи завдань додаються 4 варіанти відповіді, ще одне завдання спрямоване на перевірку відповідностей між прочитаними текстами і заголовками, і останнє завдання вимагає уважності, т. к. потрібно заповнити пропуски в тексті. Тривалість цієї частини іспиту становить 30 хвилин.

Що стосується граматики і лексики, то тут учням потрібно впоратися з 20 завданнями, 13 з яких вимагають короткої відповіді, а решта – вибір із запропонованих варіантів. Час виконання – 40 хвилин.

Частина «письмо» складається з двох завдань: відповісти на одержаний лист (в межах 100-140 слів), а також написати есе, щодо запропонованої проблеми (не більше 250 і не менше 200 слів). Час – 80 хвилин.

Важливу частина іспиту-усна частина. При успішній здачі можна отримати максимум 20 балів. Час обмежений і становить всього 15 хвилин, в рамках яких учневі треба виконати 4 блоки завдань:

 • читання невеликого тексту;
 • складання запитань після прочитання оголошення, спираючись на ключові слова;
 • опис фотографії за певним планом;
 • порівняння подій на двох фотографіях.
Читайте також:  Сленговий вираз тижня: toffee-nosed

Кодифікатор ЄДІ з англійської мови являє собою документ, що визначає структуру ЄДІ поточного року. В документі містяться теми, які можуть зустрітися на іспиті. Підготовка до ЄДІ з англійської мови повинна починатися з вивчення тем минулих років, а також специфікації.

Приклади завдань ЄДІ з англійської мови

У розділі «читання» вам буде запропоновано текст, після якого потрібно виконати ряд завдань, наприклад:
According to the author driverless cars will become cheap enough for most people to buy within the following …

 • 8 years.
 • 15 years.
 • 7 years.
 • 20 years.
 • Which of the following statements is TRUE, according to the text?

 • A driverless car operator won’t be responsible for accidents.
 • The age required to operate a driverless car is likely to rise.
 • Driverless cars may increase the number of road accidents.
 • The driverless cars will be voice-activated.
 • У розділі «граматика та лексика» учень повинен прочитати текст і вставити однокореневі слова, утворивши їх від зазначених. Розглянемо такий приклад єді з англійської мови:

  Some learners of English think that pronunciation is not very important. That is _____ wrong. Even if you have an acceptable grasp of the English language, with good grammar and an _______ vocabulary, native English speakers may find you very difficult to understand you if you don’t work on your pronunciation. Correct, clear pronunciation is _______ if you really want to improve your level of English. (Absolute – absolutely, extend – extended, essence – essential)

  Лист з англійської мови

  0692a0cf8940941e8d83edff5b6d37f0 Приклад ЄДІ з англійської мови  лист, усна частина. Структура ЄДІ з англійської, кодифікаторВ частині «лист» ви побачите два завдання. У першій частині представлений невеликий уривок з листа друга по листуванню. Основне завдання учня полягає в тому, щоб правильно відповісти на лист, дотримуючи всі правила його складання, відповісти на всі поставлені питання, а також правильно скласти запитання одного. Друга частина завдання складається з написання есе на запропоновану тему. Тут потрібно пам’ятати про план і чітко дотримуватися структури, а також не забувати про аргументи і контраргументах. Краще заздалегідь заготовити лист англійська мова ЄДІ шаблон, щоб запам’ятати структуру і підставити необхідні дані.

  Читайте також:  Як виховати дитину-білінгва | Що таке білінгвізм

  Приклади усної частини ЄДІ з англійської мови

  Більша частина завдань з усної частини ЄДІ являє собою опис фотографій, тому зупинимося на цьому детальніше. За основу можна взяти наступний текст:

  While travelling I usually take as many pictures as possible. And today i’m going to show you one of them and tell you about it. If you look attentively at this photo you will see (me, my friends, my relatives). I like to spend my time with them. This trip was gorgeous (amazing, perfect, stunning). The photo was taken last year when we (visited seaside, mountains, lake). The weather was warm and sunny and the atmosphere was just (terrific, amazing, perfect, stunning, unusual). In the background there is (the highest point of…the biggest lake, a lovely village). In the foreground there are (my friends, my parents). I took this photo because it makes me remember the best moment of the year that I (spend with my friends, relatives).

  The photo I decided to show you carries the warmest memories which I am happy to share. I hope you will be with us next year.

  При виникненні питань, пов’язаних з підготовкою до ЗНО, можна звернутися до методики Олега Лиманського і знайти відповіді на сайті lim-english.com. Власна методика допоможе кожному визначити рівень володіння мовою і відповідно з цим почати роботу з базовими вправами курсу.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: