Привітання англійською мовою для жінки, чоловіки, на весілля

Для кого-то привітання англійською мовою не викликають складнощів, а хтось може просидіти над ними кілька годин, постійно щось змінюючи в тексті. Саме тому й існують готові привітання з різних нагод з днем народження, з датою одруження, народження дитини, з різдвом або Новим роком, Паскою та іншими важливими для кожної людини датами.

Привітання з днем народження на англійській мові потрібні найчастіше. Адже як багато у кожного з нас близьких людей, яких хотілося б привітати оригінально. Особливо класно, коли ви володієте англійською мовою і той, кого ви хочете привітати також, або ж ви хочете привітати вашого іноземного друга чи друзів.Тоді вам стане в нагоді наш список привітань з днем народження на англійській мові з перекладом.

Привітання з днем народження

Happy birthday for you – з днем народження! Wish you good luck – бажаю удачі! Чудово, якщо у привітанні з днем народження ви згадаєте про борги роки життя іменинника (long years of life), побажаєте удачі і щастя (good luck and happiness). Також у привітанні з днем народження доречно будуть виглядати згадки про минулі досягнення іменинника, його перемоги і злети. У контексті цього можна побажати майбутніх перемог (future victories).

Кожному імениннику буде приємно згадка про те, що його головна перемога – його діти і внуки (children and grandchildren). Також, якщо ви вітаєте колегу, варто відзначити його професійні успіхи на роботі, його удачі та досягнення. Можна в привітанні проілюструвати шлях по кар’єрних сходах ювіляра або зазначити ставлення до нього з боку товаришів по службі і підлеглих.

Читайте також:  Звуки англійської мови в таблиці - транскрипція і їх вимова | Дифтонги

Привітання на весілля

Привітання на весілля англійською мовою також відмінний варіант. Це креативно і незвично, особливо якщо весілля відбувається не в англомовній країні.

Привітання з днем весілля буде виглядати доречно, гарно, яскраво і оригінально, якщо ви напишіть його, наприклад, у формі настанови. Особливо доречно буде таке привітання, якщо ваш стаж подружнього життя набагато більше, ніж стаж життя молодих. Тоді ви можете сказати у привітанні про те, що потрібно поважати один одного (respect each other), цінувати і відчувати потреби один одного. Також доречно буде згадка про те, що ви повинні бути разом і коли погано, і коли добре, і в горі, і в радості (in sickness and in health, in joy and in sorrow). Такі вітання, особливо від близьких людей обов’язково запам’ятаються молодим і в теж час вони носять характер як ніби уроку життя. f2f65678332fdc66d61bebca0e6ee8cd Привітання англійською мовою для жінки, чоловіки, на весілля

Відмінно виглядають весільні привітання у віршованій формі. Можна навіть просто заспівати пісню про кохання та вірності молодят. Таке привітання англійською виглядає завжди доречно і оригінально, до того ж воно не дасть нудьгувати гостям під монотонний голос віншувальників.

Привітання жінки

Також цікаво привітання англійською мовою жінці чи чоловікові. І неважливо, з якого приводу. Таке привітання завжди виглядає оригінально, незвично, різноманітно. Для жінки будуть доречні порівняння з прекрасним квіткою (beautiful flower) або прекрасною дружиною і матір’ю (great mom and wife), а у випадку з чоловіком варто згадати про його професійні успіхи на роботі, серед колег, сказати, що він чудовий батько і працівник (good father and colleague).

Чудове привітання англійською для жінки можна придумати, обігравши його музикою або навіть просто заспівати пісню англійською мовою. Коли-то сама Мерлін Монро вітала президента США піснею happy birthday. Таке привітання завжди буде доречно виглядати гідно. До того ж до нього можуть приєднатися інші люди.

Читайте також:  Цілі вивчення англійської мови

Привітання чоловіки

Вітаючи чоловіка можна зробити музичне привітання англійською. Причому це може супроводжуватися танцем і після виступу словесним доповненням, яке підніме настрій ювіляру. І чоловікові, і жінці підійдуть привітання з ілюстрацією їх життєвого шляху, перемог і невдач і нових успіхів, одруження, народження дітей і багатьох інших події, які є важливими віхами життя іменинника. В такому випадку відмінно підійде привітання не у віршованій формі, а простий розповідь з побажання подальшого добробуту, здоров’я та нових успіхів.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: