Програми для вивчення англійської мови | Englishdom ED Words

Hey, whats up? В якості виправдання, чому людина при всьому бажанні не вчить англійську, часто можна почути одне і те ж. Або «мені не вистачає мотивації (лінь)». Або «у мене немає на це часу». На рахунок мотивації ми вже писали в цій статті. А з браком часу все ще простіше.

Зміст статті:

 Програми для вивчення англійської мови | Englishdom ED WordsСьогодні для вивчення мови дійсно не потрібно виділяти багато часу. Тільки на старті, щоб дістатися до Pre-Intermediate, треба напружитися. Далі можна вивчати мову в зручному для вас режимі. І один із способів — це програми на смартфон. Вони не забирають вашого особистого часу взагалі. Можна вчитися в пробці, в громадському транспорті, в перервах на роботі, вдома, поки кип’ятити чайник або перед сном.

Програми, які ми опишемо в цій добірці, вимагають від вас 10-20 хвилин занять в день. Їх не можна розглядати як основний спосіб вивчення, але вони можуть послужити хорошим бонусом. Так ви підтримуєте свій словниковий запас в тонусі і потроху вчіть нову лексику.

Кілька порад перед початком

Ви ще не завантажили жодної програми для вивчення англійської, але ви вже можете зробити зі своїм смартфоном багато корисних речей для вивчення англійської.

  1. Поміняйте мову інтерфейсу. Здавалося б, дрібниця, а корисно. Смартфоном ви користуєтеся постійно. Деякі дослідження показують, що до 5-7 годин на добу. Так чому б не зробити його ще одним провідником у світ іноземної мови?
  2. Підпишіться на англомовні канали в соціальних мережах. Facebook, Instagram, Twitter — наші друзі. Вам навіть не доведеться довго шукати. Цікавого матеріалу на англійській маса. Нехай він хоча б іноді проскакує в вашій стрічці.
  3. Ставте нові слова на розблокування. Так ви гарантовано вивчіть. Сто відсотків. У вас не буде вибору smile Програми для вивчення англійської мови | Englishdom ED Words

А тепер перейдемо до самої підбірці

 Програми для вивчення англійської мови | Englishdom ED WordsКращі програми для вивчення англійської

Alias

Одна з найвідоміших ігор нашого жанру — Alias. Тому що вона одночасно проста і весела. Правила настільки прості, що рано чи пізно цю гру точно хтось придумав.

Вам дається слово, а ви повинні пояснити його сенс. Поки не було програм, гравці записували слова на папірці, перемішували їх і давали гравцю витягати. Зараз самому нічого вигадувати не потрібно, в додатку і так забито величезну кількість слів, вони видають рандомно. І так, як ви вже могли здогадатися, гра командна.

У багатьох додатках alias є розбивка на різні рівні складності. Наприклад, описати слово «жираф» простіше, ніж «капіталізм». Чим вище рівень, тим складніше описати. Але ви можете використовувати як ділення на рівні знання мови. Чим більше ваш словниковий запас, тим, природно, більше слів ви зможете пояснити.

За кожне отгаданное слово команда отримує бал. Якщо слово ну ніяк не хоче отгадываться, його можна замінити — але в цьому випадку команда втрачає бали. По дзвінку таймера смартфон передається іншій команді. Виграють ті, хто набрав найбільшу кількість очок.

Pictionary

Друга гра — Pictionary. Назва складається з picture + dictionary. Тобто загадані слова потрібно намалювати. Так, гра чимось схожа на Alias. Тут так само рандомно видаються слова-загадки, і так само потрібно ділитися на команди.

Якщо розглядати додаток чисто з точки зору ефективності, може здатися, що це не кращий спосіб для вивчення. Адже на кожне слово витрачається за кілька хвилин. Поки гравець намалює, поки інші відгадають… Але, з іншого боку, слова добре запам’ятовуються. Адже ви його малюєте і відгадуєте. А це краще, ніж просто прочитати або прописати.

Trivia

Ще одна ідея — встановити додаток з тривией. Російською це просто «вікторина». Можна грати в команді, але на цей раз можна і самому. Правила — як у «Хто хоче стати мільйонером?». На екрані з’являється питання, а гравець повинен ввести відповідь. Чим більше правильних відповідей підряд, тим краще. Питання з ряду «Where is the smallest bone in the body? (ear)». З безлічі додатків можна вибрати будь-який на ваш смак.

 Програми для вивчення англійської мови | Englishdom ED Words

Crossword

Думаємо, вам не потрібно пояснювати, що таке кросворди. Але попередимо, що це гра не для початківців. Слова будуть попадатися складні. Самі загадки теж деколи зрозуміти нелегко. Але якщо ваш рівень англійської дозволяє, то добре просимо.

Ми вже публікували добірку сайтів і додатків з кросвордами. Можете вибрати програму там. Або просто ввести в пошук по магазину додатків і вибрати будь-який.

Hangman

По-російськи це буде «шибениця». Адже всі грали в це ще зі школи? Якщо раптом це все пройшло повз вас, коротко пояснимо. Той, хто загадує слово, малює рисочки, які позначають кількість букв у слові. Поруч малюється шибениця з петлею. Інші гравці (або один гравець) намагаються відгадати літери. Якщо названої букви в слові немає, до чоловічкові на шибениці буде додаватися частину тіла. Якщо він буде повністю намальований, гра закінчена.

Важлива примітка: коли будете шукати ці ігри в AppStore або Google Play, змініть в налаштуваннях мова та геолокацію, щоб вам показували результати англійською.

ED Words

І наостанок ми залишили додаток для вивчення англійської мови від EnglishDom для вивчення слів. Тут принцип вивчення такою ж, як на сайті. Ви додаєте собі на вивчення набір слів. Наприклад «100 неправильних дієслів», «тварини», «кухонні приналежності» і так далі. Можна навіть скласти набір самостійно. Тепер вони будуть у вас на вивченні. Заходьте кожен день і повторюйте нові слова за 10-15 хвилин.

 Програми для вивчення англійської мови | Englishdom ED Words

Слова практикуються через різні типи повторів, наприклад, підібрати переклад до слова із запропонованих варіантів або прописати його на клавіатурі вручну. Так ви зможете постійно освоювати нову лексику з мінімальними зусиллями.

Завантажити: Android, iOS

От і все. Настійно рекомендуємо завантажити вподобані програми прямо зараз. Якщо ви тільки що дочитали цю статтю, значить у вас є бажання і вільні п’ять хвилин. Тому не відкладайте на потім. Інакше забудете.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: