Пройти тест з англійської і отримати вищий бал: інструкція з виживання

Підготовка до тестування.

Сьогодні ми пропонуємо кілька порад, які допоможуть підготуватися до підсумкового тестування. Якщо ви будете дотримуватися цих несуворих і здійсненних правил, у вас буде чудова можливість показати своїм вчителям, що ви знаєте і розумієте предмет, який вивчаєте.

 • Контролюйте свій прогрес у вивченні.

Це означає, що ви виконуєте всі завдання в строк (і восполняете ту частину роботи, яку не встигли чи не змогли виконати, коли відсутні). Ви також повинні бути впевнені, що ви розумієте, що робите, або звернутися за допомогою, якщо не розумієте.

 • З’ясуйте об’єкт і тему тестування.

Більшість вчителів пропонують список тем для повторення, тому ви можете бути впевнені, що нічого не пропустіть в процесі підготовки. Ви також можете з’ясувати, яка частина тесту приносить найбільше балів.

 • Розробіть графік повторення.

Переконайтеся, що знаєте розклад тестування, і складіть план з переліком предметів, які ви будете повторювати вечорами до самого іспиту.

 • Перегляньте свої готові конспекти і напишіть нотатки.

Існує безліч способів підготовки до іспитів. Найефективніший спосіб буде залежати від предмета і виду питань, які будуть включені до тестування. Однак, в будь-якому випадку ви будете пам’ятати більше, якщо будете активно працювати з інформацією. Це означає, що ви повинні не просто читати свій конспект знову і знову; вам необхідно робити нотатки. Наприклад, якщо вам необхідно вивчити важливі слова якоїсь теми, можна написати слово на одній стороні маленької картки, а на іншій стороні – його визначення або приклад використання. Так картки стануть інструментом повторення, який завжди під рукою. Якщо вам необхідно повторити більшу або складну тему або запам’ятати об’ємний топік на англійській, складіть план основних ідей або так звану mind map – асоціативну карту, карту зв’язків між різними ідеями, датами, цифрами і даними. Коли ви закінчите, робити нотатки, ви можете попросити кого-небудь перевірити вас по цим карткам. Ви також зможете пробігти очима в останній раз за кілька хвилин до іспиту.

 • Відпочивайте і висипайтеся.

Трохи хвилювання перед важливим тестом – це нормально, деякі не настільки сильно нервують, що показують результати набагато нижче свого потенціалу. Звичайно ж, один із способів уникнути хвилювання – це бути добре підготовленим. Інший хороший метод – переконатися, що ви спите. І не витрачайте весь свій час тільки на підготовку; ви будете запам’ятовувати все більш ефективно, якщо час від часу візьмете перерву, щоб зустрітися з друзями або позайматися споротом.

 • Ефективно використовуйте стратегії виконання тестів.

Є прийоми, які ви можете використовувати самостійно під час тесту, щоб допомогти собі отримати максимальну кількість балів. Наприклад, ви повинні переконатися, що правильно розподіляєте час на виконання тесту. Не поспішайте відповідати на перше питання. Перегляньте весь тест і визначтеся, в якому порядку ви будете відповідати на запитання. Більшість студентів відразу відповідають на найбільш легкі питання, а складні залишають на кінець. Ще одна хороша стратегія – переконатися, що ви правильно прочитали питання, щоб зрозуміти, що вам необхідно зробити. З багатьма питаннями корисно витратити деякий час на обдумування того, як краще відповісти, скласти план і зробити чорнові начерки.

Вчимося на тестах.

Незалежно від того, хорошу або погану оцінку ви отримали за тест, дуже важливо вивчити свої помилки, щоб в наступний раз поліпшити свій результат. Давайте зараз розглянемо ті ситуації, за яких результат виявився нижчим, ніж ви планували, і навчимося уникати цих помилок у майбутньому.

 • Ви ніколи не виконували (або не розуміли) те, що потрібно.

Очевидно, що дуже важливо не відставати на заняттях, так що, якщо ви чогось не розумієте, не соромтеся задавати питання. Погана ідея – чекати настання іспиту, щоб спробувати надолужити згаяне і незрозуміле.

 • Ви всі виконували і розуміли, але не готувалися перед тестом.

Ви не можете очікувати хорошого результату тесту, якщо ви не повторювали свої конспекти.

 • Ви розумієте всі теми і готувалися перед тестом, але не зрозуміли питання.

Якщо допускається, попросіть вчителя пояснити, що означає дане питання; якщо ви не можете запитати його, доведіть до кінця питання, зміст яких точно розумієте, залишаючи на кінець складні питання. Якщо ви до цих пір не впевнені, спробуйте здогадатися, що мається на увазі. Вірите чи ні, але вчителі не ставлять питання, щоб застати учнів зненацька! Вони намагаються задати питання, які тестують знання учнів і показують прогрес в класі.

 • Ви зрозуміли питання, але не знаєте, як відповісти на нього.

Рада буде такою ж, як у попередньому параграфі. Залиште питання у спокої, поки не зробите інші, у відповідях на які ви будете впевнені. Потім зробіть обґрунтоване припущення про те, як відповісти.

 • Ви знали, як відповісти, але дали неправильний або неповний

Уважно слухайте вчителя, коли він дає роздає перевірені контрольні роботи та обговорюється відповіді. Переконайтеся, що ви розумієте, де ви відповіли неправильно або що ви не врахували. Якщо ви не розумієте, чому ви отримали низький бал за весь тест або конкретне питання, запитайте вчителя!

 • Ви не ретельно перевірили свою роботу.

Можна легко зробити дурні помилки із-за нервового напруження на екзамені, ось чому ви повинні залишити достатньо часу в кінці тесту на те, щоб перевірити свою роботу. Прикро втрачати бали через легковажність та неуважності, а не відсутністю знань.

projjti test po anglijjskomu i poluchit vysshijj ball: instrukciya po vyzhivaniyu15 Пройти тест з англійської і отримати вищий бал: інструкція з виживання

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: