Прості фрази англійською: good value for money

При спробі купити квитки на найближчий рейс до Лос-Анджелес практично ніхто з нас не відчуває труднощів у такому туристичному починанні.

Після придбання квитків залишається тільки дочекатися часу вильоту, провести кілька найкращих годин на борту лайнера і опинитися в шикарному аеропорту, де Вас зустріне привітний персонал. Далі Ви підете в центр міста, т. к. вже напевно знаєте, що хочете побачити. А якщо ще не знаєте, то можна відвідати Алею зірок і Алею слави Голлівуду, вежі Уоттс, а також вежу «Стратосфера», концертний зал Уолта Діснея, музей мадам Тюссо або Олвера стріт.

Втім, можна відвідати ще багато цікавих місць, однак трапляються ситуації, коли Вам зовсім не до екскурсій, особливо, якщо закінчилися готівку. У цьому випадку обов’язковою умовою повноцінного подорожі стануть прості фрази англійською, які не дозволять Вам просто гуляти по місту, не заглянувши в наймальовничіші і найбільш популярні місця.

Окрім зняття готівки, можуть виникнути необхідність розплатитися кредитною (credit card) або дебетовою карткою (debit card), зняти гроші в банкоматі (АТМ), відкрити ощадний рахунок (savings account), з якого, до того ж, можна отримувати річну процентну ставку (annual percentage rate). При перекладі грошей (money transfer) у Вас не виникне проблем, якщо Ви будете знати обмінний курс (exchange rate). Не всі картки приймаються до оплати в магазинах і торгових центрах Великобританії та США, тому перед здійсненням покупки дізнайтеся, з якими картами співпрацює те чи інша держава.

Excuse me, could you tell me where the nearest bank is? – Вибачте, можете сказати, де знаходиться найближчий банк?

Go along the street and then turn left and go one block. The bank is on your right. – Ідіть вздовж по вулиці і потім поверніть ліворуч і пройдіть один квартал. Банк буде від Вас праворуч.

Читайте також:
Тема "Мій улюблений рецепт" (My favourite recipe)

How late is the bank open? – До якої години відкритий банк?

It is open until 8 p.m. – Він відкритий до 20.00

I would like to open an account (personal account, business account). – Я б хотів відкрити рахунок (особовий рахунок, бізнес рахунок).

Here is my passport and address. – Ось мій паспорт і адресу.

What’s the interest rate on this account? – Яка процентна ставка на цьому рахунку?

I have a savings account and I would like to deposit some money. – У мене є ощадний рахунок, і я б хотів покласти трохи грошей.

Do you have any ID (Br.E. have you got any ID?) – У Вас є якесь посвідчення особи?

I have my passport (driving licence, ID card). – У мене є паспорт (водійські права, ідентифікаційна картка).

Excuse me, could you help me? I’d like to make a withdrawal. – Вибачте, Ви не могли б мені допомогти? Я б хотів зняти гроші.

But first of all i’d like to know my balance. – Але спочатку я б хотів дізнатися залишок рахунку.

Could you transfer $2000 from my current account to my deposit account? – Могли б Ви перевести 2 000 доларів з мого поточного рахунку на депозитний рахунок?

I’d like to change some money. – Я б хотів обміняти гроші.

I need Canadian dollar. – Мені потрібен канадський долар.

What’s the exchange rate for dollars? – Який обмінний курс долара?

The current rate is on the notice board. – Поточний курс перебуває на дошці оголошень.

Всі ці прості фрази англійською допоможуть Вам не заплутатися в банківських термінах і не загубитися у розмаїтті виразів, тому вивчайте англійську, і нехай кожен день на Вас рахунок надходить бажана сума грошей.

Читайте також:
Зарядка на англійській мові для дітей

prostye frazy na anglijjskom: good value for money28 Прості фрази англійською: good value for money

Подобається? Поділіться з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн