Простий спосіб вивчити англійську мову: три «ні» і три «так»

Про простоту деяких іноземних мов складають легенди, розповідають анекдоти, і навіть вірші пишуть на цю тему.

Все б добре, але як же все-таки знайти той ідеальний варіант, який буде менш витратним, максимально зрозумілим і мега ефективним? Сьогодні ми поговоримо про те, як серед всього інформаційного мотлоху знайти і вибрати простий спосіб вивчити англійську мову.

За статистикою складність англійської полягає в лексики, орфографії, читанні і навіть вимові. Що залишається? Звичайно, улюблена нами граматика, яка не є складним, особливо якщо Ви схильні діяти «математично», тобто знаєте і вмієте використовувати правило. Якщо з граматикою можна впоратися методом повторення і запам’ятовування на слух і візуально, то з лексикою працювати складніше, так як слова народжуються в мові кожен день. Тримаючи в руках словника Мюллера, Ви зможете на власному досвіді переконатися, яку кількість лексичних одиниць там сховано, і Ви ще не стикалися з «профессионализмами» – словами, які зустрічаються в медицині, юриспруденції, бухгалтерії, менеджменті, фінансах, перукарському мистецтві.

Про складнощі поговорили, час перейти до приємних моментів, які наповнять життя англійськими фарбами з американським відтінком.

«Ні» рідкісним занять!

Бажаєте максимально швидко освоїти іноземну, тоді приділяйте йому достатню кількість часу. Якщо в шаленому графіку складно знайти вільну хвилину для англійської, значить, він Вам не дуже потрібен. Задумайтеся про це. Є 15 хвилин – приділіть їх читанню, письму, прослуховую, перегляду. Є 30 хвилин – взагалі відмінно!

«Ні» сорому

Якщо «вчу-вчу, все знаю, а заговорити не можу», значить, багато вчіть і мало говорите. Кидайте вчити і починайте базікати, щебетати, воркувати і примовляти. Є помилки, немає помилок – головне говорити, і Ви будете почуті. Спілкуєтеся по скайпу? Просіть періодично виправляти Вас, але не бійтеся «відкрити рот».

«Так» позначками на полях

Читаєте англійською, дивіться передачу, слухаєте пісню – виписуйте сподобалися фрази в першій особі в однині. Їх в подальшому можна не тільки заспівати, але і процитувати коханій людині. От мені подобається пісня Jessie J “Flashlight”, і я співаю її, де завгодно:

I got all I need when I got you and I
I look around me, and see a sweet life

Ви, до речі, теж можете заспівати її зі мною:

«Так» перекладу

Пісню заспівали, надихнулися, можна почати переводити те, що бачимо, чуємо, про що думаємо. Скажу чесно, на перших етапах це буде нереально складно, доведеться озброїтися паперовим або електронним словником і постійно заглядати туди в пошуку потрібних слів. Готуєте вечерю, але не знаєте, як по-англійськи буде пюре – відкриваєте і дивіться. У такій практиці є два «жирних» плюси: Ви навчаєте слова, які Вам життєво необхідні, Ви поповнюєте словниковий запас так часто, як це потрібно Вам.

«Ні» брехні

Завдання для вивчення англійської можна знайти кожен день, а от брак часу на реалізацію власних бажань можна списати на втому і зайнятість. Не брешіть собі, не надягайте рожеві окуляри, не будуйте повітряних замків, не ставайте офісним планктоном, скажіть собі, що у Вас є час на вивчення англійської, на реалізацію власних цілей і на досягнення максимального результату.

«Так» підкорення фортеці

Набридла граматика – читайте, набридло читання – пишіть, набридло лист – кажете, набридло говорити – дивіться кіно, мультфільми, серіали, набридло дивитися – грайте в ігри, набридло грати – спілкуйтеся в скайпі. Знову набридло? Знайомтеся, подорожуйте, придумуйте собі грунт для того, щоб ніколи не зупинятися і тоді англійський стане для Вас мовою спілкування. І повірте, це зовсім інший кайф, ніж той, що Ви відчували раніше!

prostojj sposob vyuchit anglijjskijj yazyk: tri net i tri da26 Простий спосіб вивчити англійську мову: три «ні» і три «так»

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: