Радіо онлайн англійською

Список популярних радіостанцій англійською мовою. Це один із способів поліпшити свої знання англійської мови слухаючи радіо онлайн англійською. Чим більше ви будете слухати радіостанції англійською мовою, тим швидше ви звикнете до англійської мови. Виберіть одну з радіостанцій і насолоджуйтеся якістю звуку.

Радіо-онлайн англійською

Cornucopia Broadcasting — розмовна радіостанція, в ефірі якої звучить передачі англійською мовою. У перервах між передачами звучить сучасна популярна музика.

Слухачам пропонуються невеликі оповідання в жанрах «комедія» і «драма». Історії читають професійні диктори. Розповіді супроводжуються аудиоэффектами. Кожен бажаючий може скласти та надіслати свою історію в редакцію Cornucopia Broadcasting.

Радіостанція підійде для аудіальної тренування студентам, які вивчають англійську мову.

BBC Radio 4 Extra — англомовне розмовне радіо, яке випускає в ефірі BBC. Канал Radio 4 Extraпередает класичні комедії і гумористичні мініатюри. Це не популярний сьогодні формат «стендап», а постановочні трансляції за участю кількох акторів.

Також в ефірі BBC Radio 4 Extra звучать інформаційні передачі. Переважно диктори розповідають про відомих людей: музикантів, письменників, вчених. Радіо сподобається любителям старих радіопередач, так як в ефірі можна слухати архівні записи.

Радіо англійською

Рекомендую хороший: Розмовник туриста

Читайте також:  Підмет+присудок+додаток+обставина, чи Складання речень англійською мовою
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: