Раннє навчання англійської мови

Багато батьки постійно задають питання, коли почати навчати дитину іноземній мові, щоб процес навчання був ефективним. На сьогоднішній день методика викладання іноземної мови виступає за раннє навчання англійської мови. Інтерес до мови в основному зростає за зміцнення міжнародних зв’язків. Все більше компаній наймають працівників, які вільно володіють іноземною мовою.

Навчання дітей раннього віку іноземній мові набагато результативніше, ніж починати навчати дитини в шкільний період або у старшому віці. Коли батьки починають навчати свою дитину з малого віку англійської мови, таким чином, він створює якусь потужну базу для його продовження навчання у школі.

Саме в малому віці діти здатні поглинати інформацію, що надходить швидко. Вона надовго залишається у них в голові. Методика навчання маленької дитини буде відрізнятися від методики навчання дітей старшого віку.

Із статті ви дізнаєтесь:

 • Методики навчання англійської мови в ранньому віці
 • Який вплив раннього навчання англійської мови?
 • Як правильно почати навчання дитини в ранньому віці англійської мови?

Методики навчання англійської мови в ранньому віці

Раннє вивчення англійської мови поділяється на дві основні методики:

 • Когнітивне навчання.
 • Имитативное навчання.
 • Когнітивне навчання представлено певного роду програмою для малюків з вивчення англійської мови. Дана програма спрямована також на поліпшення мислення дітей.

  Имитативное навчання грунтується на повторенні навичок. Дитина повторює почуті звуки і вимовляє сказані слова.

  Який вплив раннього навчання англійської мови?

  Безсумнівно, раннє вивчення мови здатна сприятливо впливати на формування не тільки мовної культури, але і загальної. За допомогою ігрової або предметної теорії навчання відбувається розвиток фонематичного сприйняття, слухової пам’яті та зорове.

  Під час раннього навчання англійської мови багато батьків роблять велику помилку. Наведемо приклад. В сім’ї російськомовних батьків дитини з раннього віку навчають англійської мови. Тому вони постійно використовують з російською мовою англійські слова. Наприклад, «My dear, ти хочеш цю fox?».

  Запам’ятайте всі батьки, що Ви повинні визначитися, хто з Вас буде розмовляти з дитиною англійською, а хто російською. Змішування мов не призведе до належного результату. Чим молодша дитина, тим більше у нього можливостей вивчити іноземну мову. Але все це досягається при правильному підході до навчання дитини.

  Найголовніший чинник є постійне проведення занять з вивчення іноземної мови. Багато хто стверджує, що даний вид навчання може негативно позначитися на дитині, таким чином, батьки просто ускладнять своїй дитині дитинство.

  Багато педагогів стверджують, що якщо правильно підійти до процесу навчання, правильно організовувати заняття, навпаки, розвиває дітей, підвищується їх освітній і культурний рівень. Діти, які з раннього віку стали вивчати іноземну мову, показують відмінні здібності когнітивного характеру. Як ви зрозуміли, — домашнє навчання англійській мові в даному випадку може зіграти позитивну роль в освоєнні іноземної.

  Як правильно почати навчання дитини в ранньому віці англійської мови?

  Як було сказано вище, раннє навчання англійської мови має відбуватися за допомогою правильних методів навчання. Отже, заняття для дитини повинні бути побудовані наступним чином:

  • Кожен день приділяти по 15-25 хвилин говорінню англійською мовою; Два рази на тиждень здійснювати ігрове навчання англійської мови.
  • Використання додаткових матеріалів у вигляді відео, дитячі казки англійською мовою.
  • Проведення занять у вигляді бесіди.
  • Маленькі святкові виступи, де дитина може розповісти вірш або заспівати пісню англійською мовою.
  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: