Remunerating, балакучим, ventriloquistic, entrepreneurship: найскладніші англійські слова

В кожній мові є слова, які викликають труднощі у вимові. Труднощі можуть бути пов’язані з наголосом, утворенням тимчасових форм, вимовою як таким.

Хоча в це і важко повірити, британці теж не завжди вимовляють всі слова ідеально. Наприклад, їм дуже складно даються слова, де поруч стоять літери «n», «l», «t»,«s». Тому ті слова, які для нас здаються простими, для них – справжня проблема. Наприклад, слова February, phenomenon, aluminium – найскладніші англійські слова для носія мови, на думку інтернет-видань. Для нас набагато важче слова, в яких букви читаються не так, як вони пишуться.

Цьому є просте пояснення. Російська – консонантный мову, тобто одній букві відповідає один звук. В англійській – навпаки. Коли одна буква відповідає одному звуку, британець починає відчувати певні труднощі у вимові, в особливості, якщо таких букв багато. Якщо ж опитати безпосередньо носіїв мови, які активно спілкуються в інтернеті, картина буде дещо відрізнятися від загальновідомої статистики. Так, прості користувачі інтернету в числі найбільш складних слів назвали наступні: weird, conscientious, bizarre, occurrence,ventriloquy, necessary, embarrass, maneuver, separate, definitely. Цікаво, що для кожного народу і нації складність представляють зовсім різні слова. Наприклад, жителям В’єтнаму складно вимовляти слова circumstance, cemetery, emphasize, embarrass, psychology. Легко помітити, що у всіх цих словах досить багато згодних, які стоять поруч.

У загальному і цілому, труднощі викликають:

  • Слова-винятки
  • Слова, для яких існує кілька варіантів вимови (наприклад, британський і американський)
  • Слова, вимова яких не збігається з вимовою інших слів

У першу категорію входять слова pursue, necessary, science, government, language, recommend, allege, concede, committee, occasion, pronunciation, reference, acknowledge, cemetery, recede, inoculate, calendar, conscience, secretary, parliament, succeed, library, neighbor, secede, accommodate, supersede, harass, argument, embarrass, persuade, existence, privilege, February, proceed, therefore, exceed, precede, foreign, professor, Wednesday, surprise, suspicious.

До другої категорії належать слова, що мають різне вимова і написання а британському і американському англійському. В підручниках і в звичайному спілкуванні ці два варіанти часто вживаються паралельно. Особливо цим «грішать» люди, досить довго вивчають мову. Чому? Справа в тому, що з накопиченням словникового запасу людині стає все важче вибирати між варіантами. До таких «подвійним» слів належать, наприклад: draft (draught), inquiry (enquiry), fulfill (fulfil), program (programme), сірий (grey), enroll (enrol), tire (tyre), inclose (enclose).

До третьої групи відносяться слова, які схожі за написанням з іншими словами в мові. Наприклад, bow – цибуля для стрільби і beau – хлопець, by – прийменник та buy – купувати.

Розібравши всі три групи слів, можна сміливо сказати, що англійська вимова не дарма вважається одним з найбільш складних. Прямий доказ цього – найскладніші англійські слова в статті. Більш того, з плином часу мова змінюється, а вимова – ускладнюється, адже фонетика – це та частина мови, яка найбільш чутливо реагує на зміни у світі і суспільстві.

remunerating, loquacious, ventriloquistic, entrepreneurship: samye slozhnye anglijjskie slova12 Remunerating, балакучим, ventriloquistic, entrepreneurship: найскладніші англійські слова

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн