Репетитор англійської мови – як вибрати гідного?

Привіт друзі. Процес знаходження репетитора дуже не простий, особливо, якщо це репетитор з англійської мови. Тому що інша мова завжди дуже складно вчити, і не кожен може дати вам достатню кількість знань.

Дотримуйтеся наступного переліку правил, і ви знайдете гідного репетитора:

1)Вам потрібно виявити початковий рівень знань. Якщо ви вільно володієте мовою, і вам потрібно просто щось закріпити, то це можна зробити і самостійно. А якщо ви погано володієте мовою, не маєте навіть бази знань, то наступні пункти для вас.

2)Вам потрібен вимогливий репетитор. Який буде багато з вас питати. Тому що сам по собі, англійська мова складний, особливо його граматика. Тому, якщо ви дійсно хочете навчитися вільно говорити на цій мові, то вам потрібна людина, яка буде багато питати, і вимагати.

3)Вам потрібен учитель, який буде не просто нудно «забивати» у вашу голову інформацію, а той, хто буде цікаво, жваво розповідати. Вам буде цікаво слухати, і ви швидше навчитеся.

Знайти репетитора можна:

 • Через знайомих, друзів, родичів тощо.
 • Безліч оголошень в інтернеті, там же можете почитати та відгуки, про це репетитора. Так само оголошення в газеті.
 • Якісний викладач використовує різні методи навчання, такі як відео, аудіо і так далі.
 • Будь репетитора не треба вибирати?

  1)Того, хто запропонує вам пройти шкільний підручник вперед

  Репетитор повинен сам складати свій навчальний план, інакше який у ньому сенс? Навіщо переплачувати величезні гроші? На даний момент є безліч відмінних англомовних підручників, за якими може складати навчальний план репетитор.

  2)Шукайте того репетитора, який сам хоче навчати. Який готує цікаву програму для свого учня, аудіо, відео.

  Читайте також:  Випуск 38 - ПИШЕМО ІМЕНА ТА ПРІЗВИЩА

  Подача навчання – це саме головне в заняттях. Інакше вони будуть нудними, і у вас пропаде все бажання вивчати мову. І заняття перетворяться на муки, і повний кошмар.Але якщо репетитор зацікавить вас своєю подачею, підготує цікаву програму, то у вас з’явиться бажання, і ви досягнете великих успіхів!

  Відразу можете прощатися з тими репетиторами, хто не задає, чи, тим більше, не перевіряє ваших домашніх завдань. Завдання додому – це найефективніший спосіб закріпити матеріал, і дійсно навчитися пройденим темам. Для ідеального вивчення репетитор повинен навчити вас наступними темами:

  1)граматика

  2)лексика

  3)читання

  4)розмовна мова

  5)аудіювання

  Зверніть увагу на те, що знає свою справу репетитор в перше ж заняття проведе тест, щоб виявити ваші початкові знання. Важко відразу визначити, хорошого ви репетитора знайшли.

  Але якщо дотримуватися цих правил, то ви знайдете досвідчений і знає свою справу репетитора. Насправді, англійська мова шалено цікавий, багатий, і дуже красивий. Але якщо ви знайдете хорошого репетитора, то швидко і з легкістю навчитеся мови!

  Джерело: Репетит-Центр

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: