Рівень Advanced — рівень вільного володіння англійською C1

Вивчення англійської подібно випікання торта. З першого разу не завжди виходить. В одних не виходить крем; другі не можуть вибрати потрібну температуру для випічки, тому бісквіт часто згорає у процесі; а треті тільки-тільки підбирають той самий потрібний рецепт. Але скільки б часу це не займало, і які б методи не були обрані, всіх цих людей об’єднує одна мета — спекти смачний торт.

Рівень Advanced — не розсипчасте тісто або прошарок із свіжих фруктів, а солодка червона вишенька з легкою кислинкою, яка з’являється зверху торта на останньому етапі приготування. Тому сьогодні ми обговоримо останній вишневий штрих під назвою Advanced (вищий рівень англійської).

Зміст статті:

 

Таблиця рівнів англійської LEVELDescriptionCEFR level
Beginner Ви не говорите англійською wink Рівень Advanced — рівень вільного володіння англійською C1
Elementary Ви можете сказати і зрозуміти деякі слова і фрази англійською A1
Pre-Intermediate Ви можете поспілкуватися на «простому» англійською і зрозуміти співрозмовника в знайомій ситуації, але з працею A2
Intermediate Ви можете цілком добре говорити та розуміти мову на слух. Висловлюєте свої думки за допомогою простих пропозицій, але відчуваєте труднощі, стикаючись з більш складними граматичними конструкціями і лексикою B1
Upper-Intermediate Ви добре говорите і розумієте англійську мову на слух, але все ж можете допускати помилки B2
Advanced Ви вільно говорите англійською і повністю розумієте мову на слух С1
Proficiency Ви володієте англійською мовою на рівні носія мови С2

Advanced — це який рівень?

Під знанням англійської мови на рівні Advanced або рівні C1 мається на увазі високий рівень володіння мовою, де вже безпосередньо проявляється плавність і безпроблемність задействия його в живій мові.

Досить часто новачки в англійській взаємозамінюють два поняття: «Advanced» і «Proficiency». Насправді це 2 абсолютно різних рівня знання англійської мови. Рівень «Proficiency» (від слова «professional» – професіонал, фахівець з великим досвідом роботи) або С2 стоїть на голову вище «Advanced», так як прирівнюється до того лексико-граматичною обсягом інформації, якими володіють самі носії мови.

У той час як «Advanced», хоча і вважається щаблем, що стоїть нижче, але при цьому проблем з висловлюванням точки зору з будь-якої тематики і розуміння розмовної мови нейтивов на слух у студента не виникне.

До речі, свій рівень володіння англійською ви можете перевірити у нас на сайті: комплексний тест з англійської мови.

 

Знання, якими потрібно володіти на рівні Advanced
Навичка Ваші знання
Читання (reading) Ви розумієте більшу частину інформації в статтях і листах, присвячених технічним і навчальним темами.
Ви знайомі з широким діапазоном текстів і розумієте прихований сенс, який там закладено.
Ви можете читати неадаптовану сучасну англомовну літературу.
Ви можете читати неадаптовану класичну англомовну літературу, лише іноді вдаючись до допомоги словника.
Письмо (writing) Ви можете створити чіткий, добре структурований, детальний текст на спірні і дискусійні теми, при цьому розуміючи тонкощі використання шаблонів з розподілу ключової інформації в тексті.
Ви знаєте, як і де використовувати різноманітні вступні слова і розумієте їх стилістику.
Ви можете написати листа будь-якої складності, тематики та стилю: формальне, полуформальное, неформальне.
Аудіювання (listening) Ви розумієте 90-95% розмови носіїв британського і американського мови.
Ви розумієте мова нейтивов з дефектами або поганої якості.
Говоріння (speaking) Ви можете вільно і спонтанно використовувати англійську мову в різних ситуаціях і оперувати широким обсягом антонімів, синонімів і стійких словосполучень.
Ви можете гнучко і ефективно використовувати англійську мову для соціальних, академічних і професійних цілей.
Словниковий запас (vocabulary) Ваш словниковий запас становить 4000-6000 англомовних слів.

Програма рівня Advanced включає в себе вивчення наступних тем.

 

Теми для вивчення в програмі рівня Advanced
Граматичні теми Лексичні теми
– Часові форми активного та пасивного стану теперішнього і минулого часу і нюанси їх вживання в залежності від імпліцітно сенсу.
– Показники майбутнього часу: «will» / «be going to + infinitive» / «shall» / «Present Tenses» / «Future Continuous» / «Future Perfect» / «Future Perfect Continuous» / «to be + infinitive» / «Future in the past (майбутнє в минулому з «would»)».
– Повтор модальних дієслів та їх еквівалентних варіацій: / «can & could» / «may & could & might» / «will & would» / «must» / «don’t need to & needn’t & don’t have to» / «ought to & should» / «dare & need» / «had better» / «be allowed to» / «be supposed to».
– Інші англомовні дієслова з модальним значенням: «have succeeded in» / «be required to» / «to manage» / «be prepared to» / «have refused to» / «it follows that».
– Модальні дієслова з причастям цього (Participle I) та минулого (Participle II) часу.
– Атрибутивні форми в англійській мові та їх типи (e.g.: pink color – рожевий колір).
– Обчислювальні та необчислювальні іменники, виключення з правил.
– Стилістичні прийоми використання певного, невизначеного і нульового артикля.
– Слова: «no» / «none» / «not a» / «not any» / «much» / «many» / «a lot of» / «lots of» / «all» / «both» / «whole» / «every» / «each» / «(a) few» / «(a) little» / «fewer (than)» / «much, many, both, all, each, none, few, little + of».
– Позиція прикметників і прислівників у реченні: «quite» / «rather» / «already» / «yet» / «still» / «even» / «only» / «really».
– Порядок слів дієслова з іншими частинами пропозиції.
– Варіації англомовних дієслівних форм.
– Складнопідрядні і складносурядні пропозиції.
– Умовні пропозиції та інші умовні вирази: «if … not and unless» / «even if and even so» / «if only and wish» / «so long as» / «as long as» / «provided (that)» / «providing (that)» / «in the event of» / «on condition that» / «supposing» / «in case of» / «otherwise» / «but for».
– Пропозиції з оборотами: «whether» / «if».
– Використання субституту в реченні.
– Місце прийменників у фразовых дієсловах і виразах.
– Сильні емоції.
– Сенс життя.
– Дорослішання і криза чверті життя.
– Пам’ять та історичні події.
– Мода і мистецтво.
– Життя в іншій країні.
– Ґендерні відмінності.
– Види туризму.
– Право голосу.
– Вперед у майбутнє.
– Робота і дискримінація.
– Сучасні проблеми соціуму.
– Погану поведінку і злочин.
– Урбанізація і мегаполіси.
– Глобалізація та екологія.
– Види эскейпизма.
– Хвороби двадцять першого століття.
– Наука і передові технології.

592dff6811f9d16774aef4d47c4e6012 Рівень Advanced — рівень вільного володіння англійською C1

Що включає в себе курс вивчення англійської мови на рівні Advanced

Уявіть, що коли ви тільки приступаєте до вивчення курсу на рівні «Advanced», у вас в руках неограненний алмаз. І щоб він засяяв всіма кольорами веселки потрібно для початку попрацювати над його чотирма основними гранями. По-перше, загадкова граматика, багата винятками з правил. По-друге, лексика, потенціал якої часом здається невичерпним. По-третє, проба пера, а саме різноманітні види і типи письмових робіт мовою. І, нарешті, по-четверте, стало бути, найскладніше граматично правильне задіяння англомовного вокабуляру в живій мові.

По закінченню курсу ви зможете:

  • лаконічно висловлювати думки в будь-якій ситуації англійською мовою;
  • розуміти имплицитный сенс ідіом, фразеологізмів і використовувати їх у мовленні;
  • вступати в полемічні англомовні дискусії на актуальні теми;
  • справлятися з великим обсягом аудіювання, звертаючи увагу на деталі;
  • писати складні тексти, використовуючи багатий вокабуляр і граматичні обороти.

Термін навчання на рівні Advanced

Як ми вже згадували раніше, всього в системі CEFR (критерії визначення рівня англійської) усього шість ступенів: A1, A2, B1, B2, C1, C2. В даний момент ми на п’ятому рівні C1. Відповідно, щоб ним повністю опанувати, починаючи з Beginner, доведеться затратити небагато-немало близько двох з половиною років (по 2 уроку з учителем на тиждень). Якщо рівень вище, то часу піде менше. Майте на увазі, що тривалість навчання англійською мовою складається з багатьох факторів. Важливу роль, звичайно, відіграє бажання самого студента. Однак, російськомовне середовище, яка не передбачає часте використання англійської також, надає свій вплив. Тому, якщо є можливість практикувати англійську, перебуваючи в англомовній країні або з нейтивом, то дерзайте.

c5bcdf89e4fb818352318cfe1f94a547 Рівень Advanced — рівень вільного володіння англійською C1

Поради

Багато хто думають, що «Advanced» — якийсь фініш, якого досяг, і тепер вже можна нічого не робити. Це не зовсім так. Мова — штука примхлива, тому, щоб навик не пропав, його постійно треба постійно підживлювати. Щоб ви знали як це зробити, зараз ми поговоримо про основні моменти (більш детальна інформація знаходиться тут):

  • особливу увагу приділяйте популярним і сучасним стійким словосполученням, які на 200% самі б хотіли використовувати в мовленні;
  • розширюйте лексичний запас допомогою переглядів фільмів і читання книг;
  • не лінуйтеся і заглядайте у словник, щоб знайти потрібний переклад виходячи з контексту;
  • більше спілкуйтеся англійською мовою з нейтивами, тут заняття з носієм мови по Skype або розмовні клуби будуть якраз до речі;
  • приділяйте час граматиці, якщо відчуваєте, що десь є пробіл або питання, обов’язково вивчіть цей аспект разом з викладачем, а потім вже сміливо приступайте до збагачення мови новими правилами.

Висновок

Advanced (С1) — саме той рівень, до якого слід прагнути. На цьому рівні доцільно брати високу планку, щоб здати один з міжнародних іспитів —CAE (тест на високу ступінь володіння англійською мовою) і претендувати на високооплачувану посаду, як у рідній країні, так і закордоном. Не забувайте, що навіть досягнувши «Advanced», найважливіше — підтримувати цей рівень, адже до Proficiency» вже рукою подати!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн