Робота зі знанням англійської мови. Вакансії

У наш час робота зі знанням англійської мови актуальна як ніколи. Якщо ви хочете переїхати в більш благополучну країну, знання англійської мови буде обов’язковою вимогою. Від знання англійської залежить як ваша кар’єра, так і ваша заробітна плата.

			rabota so znaniem anglijjskogo yazyka vakansii		 Робота зі знанням англійської мови. Вакансії

Із статті ви дізнаєтесь:

 • Вакансії для роботи зі знанням англійської мови
 • Вакансії для викладачів англійської мови
 • Інші варіанти роботи зі знанням англійської

Вакансії для роботи зі знанням англійської мови

Насамперед, вам потрібно визначитися, в якій сфері ви можете додати свої знання.

Ринок праці пропонує наступну роботу:

 • адміністратор — наприклад, дизайнер-оформлювач-верстальник поліграфічної продукції;
 • няня (або гувернантка) — для виховання та догляду за дітьми;
 • офіс-менеджер, менеджер;
 • менеджер, робота зі ЗМІ;
 • продавець-консультант (ви можете консультувати іноземних клієнтів);
 • інженер (в іноземну компанію по видобутку нафти, будівництва різних нафтових об’єктів);
 • викладач (учитель) англійської мови.

Вакансії для викладачів англійської мови

Окремо варто відзначити саме викладання англійської мови. В даному випадку мова йде про пристрої у фірми, які пропонують вивчення англійської мови. Останнім часом спостерігається зростання числа фірм, які пропонують послуги з навчання мовам, так і туристичні послуги.

Для того, щоб добре справлятися з роботою, необхідно знати бізнес англійську, тому що та ж сама листування (e-mail, кореспонденції), передбачає знання бізнес стилістики вживання англійських слів.

Останнім часом потрібно багато викладачів англійської в азіатські країни, наприклад, Китай. Зарплати там від 1000$ до 2000$, але є специфіка життя в Азії, наприклад, гостра їжа, незрозумілий мову і обмеження інтернету (особливо, якщо Китай).

Читайте також:
Театр – тема, яку можна цікаво обіграти англійською

Інший варіант влаштуватися на роботу викладачем англійської мови — це влаштуватися в одну з онлайн мовних шкіл. Так, в популярну школу SkyEng постійно потрібні викладачі англійської. Детальніше можете почитати у них на сайті (в самому низу сайту посилання «робота для викладачів»). Цей варіант хороший тим, що можна працювати віддалено, з будинку або з будь-якої точки планети.

Інші варіанти роботи зі знанням англійської

Якщо ви за освітою інженер і маєте якесь відношення до нафтової промисловості, то можете влаштуватися, наприклад, в Шлюмберже (Schlumberge) або іншу іноземну компанію з видобутку нафти — в даному випадку достатньо володіти рівнем Internediate і підтягнути технічний англійський.

Також в якості роботи зі знанням англійської мови можна розглядати вакансії менеджера з туризму, адже багато громадян як нашої країни, так і за кордоном люблять відпочивати за межами своєї країни, дізнаватися щось нове.

Заробітна плата у людей, чия робота пов’язана зі знанням англійської мови, зазвичай вище середньостатистичної заробітної плати у тій чи іншій сфері.

Подобається? Поділіться з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн