Розмовна англійська. Аудіокурс з вивчення мови

Отже, відштовхуючись від методик, які ви вже знаєте, — ви навчилися пристойно писати і читати англійською. Але не говорити.

Для того, щоб належною мірою освоїти мова, вам потрібен аудіокурс англійської мови.

По суті, розмовна англійська мова відрізняється тим, що вам потрібно підсвідомо знати мову підсвідомо — і не переводити в розумі спочатку російською, потім на англійську. Це довгий шлях.

Для того, щоб адаптуватися у вивченні англійської, особливо його розмовного стилю, вам потрібно слухати аудіо матеріали.

Нижче представлений курс — розмовна англійська за 3 місяці. Автор — Баррі Томалин. Всі матеріали ви можете переглянути у форматі PDF, також курс містить аудіо формат.

Курс сучасної розмовної англійської мови повинен вам дати:

 • Глибоке знання граматики.
 • Поповнення словникового запасу.
 • Поліпшення вимови.
 • Ви навчитеся вільно говорити англійською на різні теми.
 • У загальному випадку, після 3-4 місяців активної практики, ви будете добре володіти англійською розмовною англійською, адже аудіокурс включає в себе сучасну методику занурення у вивчення.

  Що ж це за методика? Ця методика — Effortless English. Детальніше про аудиокурсе англійської мови для початківців ви можете дізнатися в розділі — Effortless English.

  Для початку ви можете завантажити аудіокурс англійської мови у вигляді подкастів, які захоплююче розповідає A. J. Hoge, засновник вищеозвученою системи.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: