Розмовна англійська — що включає інтенсивний курс?

Курс інтенсивного вивчення англійської дасть можливість за максимально короткий період покращити навички усного мовлення. Причому, під усним мовленням розуміється не тільки звичайне спілкування в життєвих ситуаціях, а також обговорення поточних тим, новин, культурних заходів.

Бувають вузькоспрямовані інтенсивні курси, наприклад, фахівець з мікробіології через тиждень повинен виступити на конференції і відповісти на питання, репетитор може підготувати для нього інтенсив на тиждень суворо термінології його діяльності + часті фрази, які звучать на подібних заходах. Такі «вузькі» курси можуть готуватися як індивідуально, так і у деяких шкіл є вже готові тематичні програми.

Крім цього, інтенсивний курс удосконалює навички розмови на живій, яскравій англійською, із застосуванням характерних ідіом.

На курсах активно використовується комунікативна методика навчання, проводяться спеціальні ігри, обговорюються актуальні проблеми, поточні події.

Такий підхід дає можливість навчаються набагато вільніше спілкуватися англійською мовою, долати склався психологічний бар’єр, а також виходити на якісно новий рівень навчання.

Гарною підмогою при інтенсивному навчанні є робота з носіями англійської мови, це знову ж знімає ряд психологічних труднощів, які можуть виникнути у учня пізніше, коли він опиниться в мовному середовищі.

Інтенсивний курс поділяють на кілька рівнів:

  • рівень Pre-Intermediate – заснований на практиці діалогу, сприйняття усного мовлення, вивчення більш складних граматичних конструкцій;
  • рівень — Intermediate – заснований на вправах, рольових іграх, з метою розвитку вільного спілкування;
  • рівні Upper-Intermediate та Advanced – використання оригінальних англомовних посібників.
  • Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: