Розмовний клуб EnglishDom

Hi, folks! Сьогодні ми поговоримо про розмовному клубі, його форматі і в чому його користь. І почнемо ми з питання, для чого ж потрібні розмовні клуби? Все дуже очевидно — для покращення розмовної мови, боротьби з мовним бар’єром і умінням сприймати розмовну мову на слух. Ефективний спосіб розвинути ці навички — спілкуватися англійською якомога більше і частіше. І наші Speaking Clubs відмінно вам підійдуть.

 Розмовний клуб EnglishDom

Плюси розмовних клубів

Розмовна практика

English Speaking Club відвідують ті, хто хочуть говорити на англійській і не бояться допускати помилок. Але не у всіх є друзі або знайомі, з якими можна поспілкуватися англійською мовою хоча б 30 хвилин. А адже розмовна навик потрібно якось набувати й удосконалювати, ось тут як раз і потрібен розмовний клуб.

Подолання мовного бар’єру

Багато боятися розмовляти з незнайомцями та ще й іноземною мовою. Але звикнувши розмовляти з незнайомими людьми, ви забудете про страх і утиску. І в реальному житті не будете мовчати як риба”, коли хто-то до вас звернутися англійською.

Вимова

Давайте відразу внесемо ясність — ставити вимову у розмовному клубі вам не будуть. Але слухаючи промову викладачів, в особливості носіїв мови, ви можете зрозуміти, як правильно вимовляти слова.

Нові знайомства

На розмовних клубах ви познайомитеся з людьми, з якими у вас є небагато спільного — любов до англійської і бажання удосконалювати рівень володіння мови. Деякі знайомі можуть стати для вас близькими друзями.

Формат

Розмовний клуб — це групове заняття 50 хвилин, на якому обговорюється певна лексична тема заявлена раніше. Всі матеріали засновані на наших онлайн курсах. Протягом уроку ви розбираєте нову лексику та відповідаєте на питання, які підготував для вас викладач. Також учитель може попросити вас пояснити значення слова англійською, підібрати до нього синонім або антонім, навести приклад з певним словом. Обговорення питань відбувається в групі у вигляді дебатів для старших рівнях або невеликого діалогу між учасниками та викладачем для молодших.

Читайте також:  Раннє навчання англійської мови

На занятті максимум можуть бути присутні 9 осіб, але, як показує практика, зазвичай збирається 5-6. Викладачі проводять від 4 до 6 занять на день для різних рівнів володіння англійської мови. Всі клуби ми поділили на 3 рівня:

  • Elementary (в нього входить Starter + Elementary),
  • Intermediate (Pre-Intermediate + Intermediate),
  • Advanced (Upper-Intermediate + Advanced).

Клуби ведуть російськомовні викладачі та носії мови з Великобританії і США, так що ви можете вибрати для себе викладача з підходящим для вас акцентом.

 Розмовний клуб EnglishDom

Звертаємо вашу увагу на те, що до клубу можна підготуватися заздалегідь. Всі матеріали (слова і питання) доступні для вивчення відразу після реєстрації. Вам всього лише потрібно натиснути на кнопку “Підготуватися”. Не нервуйте, якщо викладач додасть додаткові матеріали для обговорення. Це дозволить вам трохи вийти з зони комфорту.

Раз ми вже зачепили тему реєстрації, то це дуже легко зробити через сторінку розкладу на нашому сайті або в додатках ED Words і ED Courses. Розклад відображається на тиждень вперед, так що у вас є можливість вибрати для себе найбільш оптимальний день і час. Отже, що потрібно робити:

  1. Встановити безкоштовний додаток Zoom на комп’ютер, Android або iOS.
  2. Авторизуйтесь або зареєструйте новий обліковий запис Zoom. Реєстрація.
  3. Щоб відчувати себе впевненіше під час заняття — вивчіть список питань і слів по темі і дайте відповідь на них. Для цього натисніть кнопку «Підготуватися» в заброньованому клубі.
  4. Приєднуйтесь до заняття. За 10-15 хвилин до заняття зайдіть на сторінку розмовних клубів. Вгорі сторінки буде заброньоване заняття. Натисніть кнопку «Приєднатися». У вікні Zoom поставте галочку для підключення аудіо. Натисніть кнопку «Join» і насолоджуйтеся спілкуванням.

В розмовний клуб варто йти, якщо ви говорите англійською, але вам не вистачає розмовної практики в життя. Це дозволить вам підтримувати навички говоріння та аудіювання. Чекаємо вас на наших заняттях!

Читайте також:  Топ-10 фактів про фільм Хеллоуїн

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: