Розповідь про моїй кімнаті (My room)

c1a9f564c26f37783227b0f6050fd549 Розповідь про моїй кімнаті (My room)

All rooms in my house are very nice but most of all I love my room. I use it as both a bedroom and a study. It is a perfect place for my studies and rest. It is cosy and light. Although my room is the smallest one, it has some advantages.

First of all, it is my own room and I am happy that I don’t share it with anyone. My room is the most distant one in our apartment, so I always admire the peace and quietness here. Being alone in this room for some time, gives me a chance to clear my head and collect my thoughts.

The window of my room faces the kindergarten which I used to attend in my childhood. I enjoy looking out of my window in sunny weather and watching beautiful sunsets in the evenings. The walls in my room are green, so they give me the illusion of sitting somewhere outside, alone with nature. The color of curtains matches the wallpapers perfectly. Besides I have some green plants on the windowsill. There are photos of my family and friends and posters with my favourite music bands and sportsmen on the walls. I think they make my room special.

There isn’t much furniture in my room but I have everything I need. The wooden floor is covered with thick beige rug in the middle of the room. There is a writing table with a computer, a printer and a lamp on it. I keep my notebooks, pens and pencils and other necessary things in its drawers. The room is also furnished with a built-in wardrobe to keep my clothes in and a bookcase for my textbooks, favourite books and CDs. My comfortable sofa-bed is just to the left of the window. I like sitting in it, drinking hot tea and reading some interesting book or listening to music. There is a beige lamp on the ceiling but I don’t use it often. I prefer the lamp on the table and a floor-lamp near my bed.

Читайте також:  140 правильних дієслів в англійській мові

The atmosphere of my room helps me relax and gives me a sense of comfort and stability after a hard day.

Переклад

Всі кімнати в моєму будинку гарні, але найбільше я люблю свою кімнату. Я використовую її і як спальню і кабінет. Це прекрасне місце для навчання та відпочинку. Вона затишна і світла. Хоч моя кімната та сама маленька, у неї є свої переваги.

По-перше, це моя власна кімната, і я її ні з ким не ділю. Кімната є найдальшої в квартирі, тому я завжди насолоджуюся тишею і спокоєм в ній. Залишитися в кімнаті наодинці з собою на якийсь час – це можливість прояснити свою голову і зібратися з думками.

Вікно моєї кімнати виходить на дитячий садок, в який я ходив в дитинстві. Мені подобається дивитися з вікна в сонячну погоду і спостерігати за красивими заходами по вечорах. Стіни моєї кімнати зеленого кольору, тому вони створюють ілюзію того, що я сиджу десь наодинці з природою. Колір штор чудово поєднується з шпалерами. Крім того, на підвіконні у мене є зелені рослини. На стінах висять фотографії моєї сім’ї і друзів і постери з улюбленими музичними групами і спортсменами. Мені здається, що вони роблять мою кімнату особливою.

В кімнаті трохи меблів, але у мене є все, що потрібно. Дерев’яна підлога покрита товстим бежевим килимом в середині кімнати. Є письмовий стіл з комп’ютером, принтером і лампою на ньому. Я зберігаю свої зошити, ручки та олівці та інші необхідні речі в його ящиках. Кімната також мебльована вбудованим гардеробом для зберігання одягу і книжковою шафою для підручників, улюблених книг і дисків. Мій зручний диван-ліжко знаходиться зліва від вікна. Мені подобається сидіти в ньому, пити гарячий чай і читати цікаву книгу або слухати музику. На стелі висить бежева люстра, але я користуюся їй нечасто. Я віддаю перевагу лампу на столі і торшер біля ліжка.

Читайте також:  Англійська пісень і серіалам VS Осіння хандра

Атмосфера в моїй кімнаті допомагає мені розслабитися і дає мені відчуття комфорту і стабільності після нелегкого дня.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: