Розповідь про мій клас і однокласниках (My class and classmates)

50a858c1f17d7e47e1c10c82451f10f5 Розповідь про мій клас і однокласниках (My class and classmates)

We spend much time in our classroom and it’s very important for us to keep it clean and nice. Our classroom is on the ground floor of the school building. There are three large windows in it, so the room is quite light. The windows face our school sports ground. We grow and water a lot of beautiful plants on the window-sills.

The pupils sit at their desks during the lessons. There are three rows of desks with chairs in our classroom. The folding board is dark-green. We write with coloured pieces of chalk on it. There is a teacher’s table with a computer on it and a bookcase next to the board. We study in Maths our class, that is why there are portraits of great scientists, formulas and diagrams on the walls. There is also our wall newspaper which reflects the latest news and interesting дні народження in our class.

I am glad to have a friendly and united class. There are 30 pupils in it: 18 boys and 12 girls. Quite many of them are talented children and smart. I have many friends among my classmates and I share the desk with my best friend Pete. We usually help with each other doing our homework. We take part in different school activities together. We also attend drama classes at school. I really enjoy it and have much fun there. Our teacher often helps us organize class contests, concerts and tea-parties. We always congratulate our classmates on their дні народження. These events really unite us as a big family.

Читайте також:  Як вивчити англійську будинку: get on like a house on fire

My classmates and I often socialize outside the school. We like going to the cinema and cafes together. We also play football or volleyball. In the evenings we chat and exchange photos and videos in social networks.

Переклад

Ми проводимо багато часу в своєму класі, і для нас дуже важливо, щоб в ньому було чисто і красиво. Наш клас знаходиться на першому поверсі шкільної будівлі. У ньому три великих вікна, тому кімната досить світла. Вікна виходять на шкільний стадіон. Ми вирощуємо і поливаємо багато красивих квітів на підвіконнях.

Під час уроків учні сидять за партами. У нашому класі стоять три ряди парт зі стільцями. Розкладна дошка темно-зеленого кольору. На ній ми пишемо кольоровими крейдами. Біля дошки стоїть вчительський стіл з комп’ютером і книжковий шафа. Ми вивчаємо математику в нашому класі, тому на стінах висять портрети великих учених, формули і таблиці. Тут також висить наша стінгазета, що відображає останні цікаві новини та дні народження у нашому класі.

Я радий, що у нас згуртований і дружний клас. У ньому 30 учнів: 18 хлопчиків і 12 дівчаток. Досить багато з них – талановиті та розумні діти. У мене багато друзів серед однокласників, і я сиджу з моїм кращим другом Петром за однією партою. Зазвичай ми допомагаємо один одному робити уроки. Ми разом приймаємо участь у різних шкільних заходах. Ми також ходимо в театральну студію в школі. Мені там дуже подобається, і я весело проводжу час. Наша вчителька часто допомагає нам організовувати класні змагання, концерти і вечірки. Ми завжди вітаємо однокласників в день народження. Ці події дуже зближують нас, як велику родину.

Читайте також:  Випуск 14 - СКІЛЬКИ СЛІВ ПОТРІБНО ЗНАТИ

Ми часто спілкуємося з однокласниками і за межами школи. Нам подобається ходити разом в кіно і в кафе. Ми також граємо у футбол або волейбол. Вечорами ми спілкуємося і обмінюємося фотографіями та відео в соціальних мережах.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: