Розумні фрази англійською: how to be the smart one

Як казала Агнес Репплайер, «нелегко знайти щастя в нас самих, але неможливо знайти його де-небудь ще» (It is not easy to find happiness in ourselves, and it is not possible to find it elsewhere).

І завжди в пошуках чогось кращого ми намагаємося заглянути всередину себе і знайти те найважливіше, що дає стимул до нового життя, нових відносин, нового «Я». Незважаючи на труднощі, які щодня зустрічаються на нашому шляху, варто дивитися вперед і знаходити позитивні сторони в тому, що відбувається.

Джон Кеннеді якось сказав: «Ми повинні користуватися часом як інструментом, а не як костилем» (We must use time as a tool, not as a crutch). Час завжди визначає потенціали, життєві сили і прагнення досягти нових висот. Не варто думати, що, коли ми подорослішали, час невблаганно наблизило нас до старості, яка гордо блищало сивиною і нагадує про обвислій шкіри. А ось те, що залишило яскраве враження, завжди залишається в пам’яті, про це згадував англійський літератор Трайон Едвардс, кажучи: «Секрет гарної пам’яті полягає уваги, а увага до предмета залежить від нашого інтересу до нього. Ми рідко забуваємо те, що справило глибоке враження на наш розум» (The secret of a good memory is attention, and attention to a subject depends upon our interest in it. We rarely forget that which has made a deep impression on our minds.)

Людський потенціал настільки великий, що його межі неможливо порівняти, саме тому варто прислухатися до себе і вступати в дружбу з самим собою. Ще на початку XIX століття пластичний хірург, доктор медицини і письменник сказав, що «якщо ти подружишся з собою, ти ніколи не будеш на самоті» (If you make friends with yourself you will never be alone). Про всіх навчаннях Мальтца можна прочитати в його книзі «Психокибернетика», де головним героєм виступає «Я-образ». Цікаво, що автор вказує на те, що ніхто з нас не здатний піднятися вище власного самосприйняття, саме тому в результаті проходження численних перешкод ми зможемо досягти тієї мети, яка так необхідна.

Читайте також:
140 правильних дієслів в англійській мові

Якщо Ви хочете знайти щось важливе, то розумні фрази англійською, вимовлені Маргарет Тетчер, допоможуть Вам у таких починаннях. «Подумайте про будь дні, коли ви були надзвичайно задоволені ним. Це був не той день, коли ви байдикували, а той день, коли у вас було все, щоб зробити що-то, і ви зробили це» (Look at a day when you are supremely satisfied at the end. It’s not a day when you lounge around doing nothing; it’s when you had everything to do, and you’ve done it). І дійсно, прийшовши додому з роботи після маси виконаних завдань, Ви відчуваєте себе вичавленим, немов лимон, однак наповненим радістю від того, що виконали те, що Вам по силам і навіть більше.

В процесі вивчення англійської мови багато хто усвідомлюють, що мова розширює межі внутрішнього світу, ламає стереотипи, пере складності, що виникають раніше. Такої точки зору дотримувався і австрійський філософ, найяскравіший мислитель XX століття Людвіг Вітгенштейн. Він говорив: «Межі моєї мови означають межі мого світу» (The limits of my language mean the limits of my world). У процесі вивчення кожної нової мови багато людей відзначають інше сприйняття світу, яке формується завдяки зануренню в іншомовну культуру.

Вивчайте англійську і пам’ятайте, що тільки майстерність здатне приносити справжнє задоволення від роботи.

The secret of joy in work is contained in one word – excellence.

To know how to do something is well to enjoy it.

(Pearl Buck)

Секрет радості від роботи полягає в одному слові – майстерності.

Отримувати задоволення від роботи – це знати, як зробити її добре.

Читайте також:
Опис Москви англійською: Moscow's iconic cityscape

umnye frazy na anglijjskom: how to be the smart one6 Розумні фрази англійською: how to be the smart one

Подобається? Поділіться з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн