Розвиваємо, покращуємо, синтезуємо знання англійської мови

Іноді комплексний підхід у вивченні мови допомагає розібратися з усіма труднощами, які можуть раптово виникнути, коли їх ніхто не чекає.

Сьогодні ми спробуємо визначити основні напрямки в мові, яким слід приділити увагу для того, щоб почати не просто говорити, а говорити правильно і швидко.

  • Покращуємо граматику

Відмінні знання граматики англійської мови потрібні для того, щоб Ви швидко зрозуміли, що кажуть люди навколо Вас. Знаючи граматику, Вам не потрібно витрачати час на розуміння і розшифровку конструкцій. Крім того, Ви зможете миттєво знайти правильні форми для того, щоб висловити власні думки. Розуміння граматики дозволить сконцентруватися на вимові і швидкості мови, що подарує Вам відчуття впевненості.

  • Збільшуємо словниковий запас

Якщо Ви володієте хорошим словниковим запасом, Ви швидко знайдете, що сказати. Для того щоб розширити словник, використовуйте, наприклад, “Oxford Advanced Learners Dictionary” або “Cambridge Advanced Learners Dictionary”. Ці два словника базуються на британському англійською. Якщо Вам потрібен американський англійський, зверніть увагу на “Merriam webster’s Advanced Learners Dictionary”.

  • Покращуємо слухові навички

Покращуючи навички сприйняття на слух, Ви зможете швидко розуміти і говорити швидко і впевнено. Швидкість реакції збільшиться, а це означає, що Ви перестанете переключати думки і відволікатися. Періодично записуйте свій голос і слухайте власну вимову. Так Вам буде легше зрозуміти, в який бік рухатися далі. Зрозуміло, неможливо обійтися без перегляду англомовних каналів і прослуховування радіостанцій, адже саме там Ви познайомитеся з самим справжнім, самим живим англійською.

  • Думайте і говорите англійською

Спочатку ця ідея може здатися абсурдною, однак після декількох днів практики таке заняття може увійти у розряд найулюбленіших. Для чого це потрібно? По-перше, речі, що оточують Вас, завжди вимагають назви, а воно не завжди відомо. І якщо Ви знаєте, що духовка – це oven, то навряд чи пам’ятайте, що сковорода – смаження pan або мийка – sink. Саме тому ми говоримо про те, що всього через пару днів практики і підглядання в словник ці слова будуть Вам відомі.

  • Практикуйтеся

Відточуйте отримані знання на людях, яким також потрібна допомога. Якщо Ви хоч раз зможете пояснити правило без підглядання в підручник, Ви назавжди запам’ятаєте його. Чим частіше відбуваються такі самотренировки, тим більша кількість корисної інформації відкладається в голові. Намагайтеся пояснювати всі мовою оригіналу і не бійтеся робити помилки в мовленні.

  • Подорожуйте

Зовсім не обов’язково подорожувати у Великобританії для того, щоб відточити свої навички володіння мовою. Будь-яка подорож – це унікальна можливість підключити всі внутрішні резерви організму і благополучно на тиждень або дві забути свою рідну мову, використовуючи тільки англійська. І неважливо, що говорять навколо по-російськи, Ваша мета – говорити по-англійськи, тому переслідуйте її.

  • Говоріть з носієм мови

Сьогодні зовсім не складно знайти носія мови, який буде безкоштовно говорити з Вами на будь-які теми. Для цього достатньо зайти на сайт http://www.penpal.com/ або http://www.rosettastone.eu/ і обрати людину, яка захоче обмінюватися знаннями і досвідом. Якщо ж вам потрібен не просто співрозмовник, з яким можна обговорити поточні новини або улюблені фільми, а справжній професіонал, який перетворить спілкування у продуктивну навчальну ситуацію, шукайте носія мови з лінгвістичною освітою і великим досвідом викладання. Такого Вам запропонують, наприклад, тут.

Ми впевнені, що всі перераховані вище поради допоможуть подолати труднощі, завдяки чому Ви зможете вільно говорити по-англійськи.

razvivaem, uluchshaem, sinteziruem znaniya anglijjskogo yazyka5 Розвиваємо, покращуємо, синтезуємо знання англійської мови

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: