Самонавчання англійської мови з нуля для початківців

Багато хто з нас замислюється про те, як самостійно вивчити англійську мову, адже з плином часу знання іноземної мови стають все більш актуальними. Самонавчання англійської мови – це, насамперед, знання, які можна отримати, не виходячи з дому. Якщо знайти для себе актуальний спосіб вивчення мови може приносити не тільки користь, але і задоволення.

Отже, якщо ви хочете вивчити мову як можна швидше, не варто здійснювати типових помилок, про які ми поговоримо нижче.

Самонавчання англійської мови з нуля

Для того щоб самонавчання мови з нуля було ефективним, не варто вчити мову «в стіл». Для початку варто визначитися з методикою, і якщо ви точно знаєте, яка методика вам підходить, то можна починати вивчення мови з автентичних підручників. Це можуть бути:
New Total English, Enterprise, Cutting Edge, English File, Speakout. На рівні А2 можна сміливо починати заняття з носієм мови, знайти якого можна, наприклад, на italki.com. Це дозволить якомога швидше відпрацювати ті знання, які вже накопичилися. Крім того, можна відвідувати розмовні клуби, які останнім часом набирають обертів.

d90ee2a51fbadb76f59a48d3ab2028b0 Самонавчання англійської мови з нуля для початківців

Якщо ви взялися за самонавчання англійської мови для початківців, варто додати до автентичних підручників підручники граматики, наприклад, Grammarway, Round Up та інші. Наявність аудіоматеріалів у підручнику набагато спрощує вивчення мови. Саме завдяки аудіозаписів можна нарешті почати розуміти мову на слух. Крім записів, доповнюють підручники, можна кожен день слухати подкасти. Знайти їх можна на Elllo.org, де вас чекають численні відео на будь-які теми. Для повноцінної роботи на даному ресурсі потрібно досягти середнього рівня володіння мовою.

Читайте також:  Текст і переклад пісні Snuff (Slipknot)

Що ще можна слухати і дивитися?

  • пісні (включати улюблену музику, знаходити слова текстів і співати разом з улюбленим виконавцем, або ж зайти на Lyricstraining.com і тренуватися разом з ресурсом, вибравши попередньо рівень складності і пісню).
  • серіали з субтитрами, а трохи пізніше і без них (немає нічого краще, ніж чути голоси героїв в оригіналі).
  • Фільми з субтитрами і без для того, щоб привчити себе розуміти на слух. Чим раніше приступити до цього етапу, тим легше буде в подальшому.

Дозвольте собі трохи розслабитися і подивіться Forrest Gump, The Holiday, Groundhog Day, The Jungle Book та інші.

Самонавчання на різних рівнях мови

1f690f831dd0b5391a6cc9d947834692 Самонавчання англійської мови з нуля для початківців

Не варто думати, що самонавчання англійської мови для початківців буде успішним без читання книг. Читати потрібно як адаптовані, так і неадаптовані книги. Так як англійська найпоширеніша мова, то можна знайти величезну кількість літератури, читати яку сміливо можна, маючи початковий рівень мови. Зверніть увагу на книги з аудіо – можна читати і одночасно слухати. Комусь такий спосіб сподобається навіть більше. Є книги з подвійним переказом, на одній сторінці розташований текст на англійській, а на інший – російською. Можливо, комусь такий варіант доведеться по душі.

Як тільки ви досягли рівня В1, можна звернути увагу на журнали англійською мовою. Випускається величезна кількість. Це можуть бути журнали про спорт і подорожі, політиці та здоровому способі життя, жіночі журнали або видання про бізнес (Hot English Magazine, Spotlight, Business Spotlight, Discover, The Economist та інші).

При вивченні мови варто звернути увагу на різні види діяльності, щоб не вийшло, що вам легше зрозуміти співрозмовника, але складніше висловити власні думки. Цікаво, що найскладнішим видом діяльності для вивчаючих іноземну мову, стає твір на вільну тему. Для максимальної користі варто зареєструватися Italki.com і з періодичною регулярністю відправляти тексти на перевірку носіям мови.

Читайте також:  Третій зайвий 2 / Ted 2 (2015)

Програма самонавчання англійської мови

Для самостійного вивчення мови можна вибрати ресурси, які допоможуть розібратися зі всіма аспектами мови. Одним з таких ресурсів може бути Lim-english.com. Програма побудована таким чином, що людина з будь-яким рівнем мови знайде для себе необхідний матеріал. Методика була створена для однієї людини, а в результаті по ній навчаються тисячі людей по всьому світу. Завдяки таким завданням, як розуміння іноземної мови на слух, письмо, читання і правильну вимову слів відпрацьовуються необхідні навички.

До самостійної програмою навчання можна додати Englishtips.org, де ви в будь-яку хвилину знайдете абсолютно всі матеріали для вивчення мови, включаючи аудіокниги, тести, художню літературу і багато іншого. Для скачування необхідно пройти просту реєстрацію.

Вивчення мови неможливе без знання культури країни та її традицій. Якщо вам цікаво дізнатися про те, з чого почався англійська мова і чому в ньому намішано стільки інших мов, тоді вам саме сюди Bbc.co.uk

Онлайн-школи і репетитори

da71693f41710841fa6bfcf35a177acf Самонавчання англійської мови з нуля для початківців

Самостійна робота по вивченню мови може доставити незручності, при якому ви будете переходити від одного підручника до іншого, від одного ресурсу до наступного. Якщо самостійно складно прийняти рішення, довіртеся професіоналу. Репетитор ніколи не буде зайвим, а особливо якщо це той чоловік, який може вправно пояснювати правила і говорити на самому класному англійською, а також привносити радість у ваше життя. Втім, з такими завданнями можуть відмінно впоратися і онлайн-школи. Головне, щоб група була підібрана правильно, у відповідності з вашим рівнем володіння мови. Тоді і результат буде помітний набагато швидше.

Важливо, щоб уроки проходили англійською мовою, незважаючи на те, новачок ви або той, хто продовжує свій тернистий шлях у світі іноземної мови.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: