Сертифікат на знання англійської мови: IELTS, TOEFL, PET, KET, YLE, BULATS, ILEC, ICFE і багато інші

Літні програми, гранти, конференції, а також “internships”, “scholarships” і багато інші заходи можуть стати доступні Вам у випадку, якщо Ви володієте іноземними мовами. Головним серед них, звичайно, залишається англійська.

Але варто відзначити, що, якщо Ви відправляєтеся в Німеччину, то без німецького Вам нікуди, власне, як і в Польщі без польського. Для того, щоб отримати стажування, сертифікат на знання англійської мови може і не знадобитися. Але якщо Ви хочете повноцінно навчатися за кордоном або знайти там роботу, Ви неодмінно зіткнетеся з необхідністю отримати сертифікат, без якого жодна країна Вас не прийме. На даному етапі кожен з нас зазвичай замислюється, які ж сертифікати краще отримати. Все залежить від країни перебування, а також від вимог роботодавця або університету.

Сертифікати IELTS і TOEFL є, мабуть, найпоширенішими. При цьому IELTS – британський мовний сертифікат TOEFL – американський.

TOEFL – найпоширеніша версія іспиту, який приймається практично в кожному навчальному закладі. 136 країн приймають саме цей сертифікат на знання англійської мови, отримати який Ви зможете більш ніж в 4 300 центрах по всьому світу. Вам належить пройти reading, listening, speaking, writing, однак не сподівайтеся на те, що здати TOEFL досить легко. Для цього необхідна спеціальна серйозна підготовка. Сертифікат TOEFL у першу чергу стане в нагоді тим, хто вирушає в Америку і Канаду. Для навчання за кордоном Вам необхідно набрати як мінімум 250 балів з 300 можливих. Сертифікат дійсний 2 роки з моменту здачі.

Наявність сертифіката – це не тільки реальна можливість дізнатися свій рівень знань, але і довести всім, що Ви володієте мовою на належному рівні. Зазначимо, що реєструючись для здачі IELTS, необхідно знати, що є академічний і загальний рівень. Академічний нагоді тим, хто вирушає на навчання в університет або коледж. Загальний знадобиться тим, хто хоче емігрувати в Канаду, Австралію або Нову Зеландію.

Читайте також:  Що бачу, про те й співаю: як описувати картинку англійською мовою

Що Вам належить пройти при здачі IELTS? За 2 години 45 хвилин Вам необхідно буде відповісти на питання speaking, зайнятися writing, listening і не забути про reading. Пам’ятайте, що прослухати запис Ви зможете тільки один раз, під час якого необхідно буде відповісти на 40 питань, так що будьте уважні.

Найбільш хвилюючою частиною може стати speaking, під час якої Вам необхідно буде говорити на запропоновану тему 12-14 хвилин. Не забувайте про вступних словах, які грають величезну роль при спілкуванні з іноземцями. Результати IELTS дійсні 2 роки, а максимальна кількість балів становить 9 (користувач-експерт).

Відзначимо, що можна отримати не тільки вищевказані сертифікати. Для того, щоб протестувати свій рівень британської англійської, Ви можете скористатися наступними іспитами:

  • FCE
  • CAE
  • CPE
  • BEC

Дані сертифікати не мають терміну дії, проте видаються за умови проходження тесту більш, ніж на 60%. Всі, крім останнього, тестують загальні знань англійської, і тільки BEC перевіряє ділова англійська.

До серії кембриджських іспитів можна віднести також PET, KET, YLE, а професійними тестами є BULATS, ILEC, ICFE.

Вивчайте англійську і пам’ятайте, що сертифікати на знання англійської мови дозволять довести свої «мовні» вміння повною мірою! Але майте на увазі, що більшість сертифікатів міжнародно визнаних іспитів мають обмежений термін дії, тому є сенс здавати TOEFL або IELTS, тільки якщо у Вас є чітка мета, для реалізації якої сертифікат є обов’язковою умовою. Більш того, сертифікат зазвичай просто підтверджує кількість набраних балів, яке ні про що не говорить людині «непосвяченому». Якщо ж сертифікат Вам потрібен в якості цінного доповнення до портфоліо при вступі в російський вуз або пошуку роботи в Росії, краще отримати сертифікат, підтверджуючий Ваше володіння мовою на певному рівні. В онлайн-школі LINGVISTER сертифікат видається при успішному освоєнні кожного рівня. Справа за малим – почати навчання  Сертифікат на знання англійської мови: IELTS, TOEFL, PET, KET, YLE, BULATS, ILEC, ICFE і багато інші

Читайте також:  Інфінітив в англійській мові: 4 форми в дійсному + 2 в страдательном заставі

sertifikat na znanie anglijjskogo yazyka: ielts, toefl, pet, ket, yle, bulats, ilec, icfe i mnogie drugie16 Сертифікат на знання англійської мови: IELTS, TOEFL, PET, KET, YLE, BULATS, ILEC, ICFE і багато інші

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: