Що Брієнні написала про Джеймі Ланнистере

Hi everyone! Ви, ймовірно, вже подивилися останню серію Game of Thrones і пам’ятайте момент, де Брієнні залишає в книзі літописів позначки про Джеймі Ланнистере. Якщо ви не володієте англійською досить добре, напевно, задаєтеся питанням: що написала Брієнні? У сьогоднішній статті розглянемо переклад її записів.

Що написала Брієнні

Поки ви не почали читати, відразу попереджаємо. СПОЙЛЕРИ!

 Що Брієнні написала про Джеймі Ланнистере

Ser Jaime Lannister Squired for Barristan Selmy against the Kingswood Outlaws. Посвячений у лицарі and to the named Kingsguard in his sixteen year for доблесть in the field At the Sack of king’s Landing. Murdered his king, Aerys the second at the foot of the Iron Throne. Pardoned by king Baratheon. Thereafter known as the Kingslayer. After the murder of King Joffrey I by Tyrion Lannister served under King Tommen I.

Сер Джеймі Ланністер Служив зброєносцем Селмі Барристана в боротьбі проти відступників Королівського лісу. Присвячений в лицарі Королівської гвардії за відвагу, проявлену на полі бою при Королівській гавані. Вбив свого короля Ейріса II біля підніжжя Залізного трону. Помилуваний королем Баратеонов. Далі іменований як Царевбивця. Після вбивства короля Джоффрі I Варіс Ланнистером служив королю Томмену I.

Далі текст написаний рукою Бриенны.

Captured in the field at the Whispering Wood.
Set free by Lady Catelyn Stark in return for an oath to find […] her two daughters.

Lost his [hand?]

Полонений у битві при Шепчущем Лісі.
Звільнений Леді Кейтілін Старк в обмін на клятву знайти […] двох її дочок.
Втратив свою руку?]

Насправді Джеймі не давав клятву, клялася Брієнні, а Царевбивця захопила з собою, щоб обміняти на одну з дочок Старков. Більш того, Кейтілін зовсім не довіряла Джеймі і назвала його людиною, багаторазово порушували своє слово.

Читайте також:  Прийменники місця в англійській мові: in, at, on, behind, opposite, etc.

 Що Брієнні написала про Джеймі Ланнистере

Took Riverrun from the Tully rebels without loss of life.
Lured the Unsullied into attacking Casterly Rock. Sacrificing his childhood home in service to a greater strategy.
Outwitted the Targaryen forces to seize Highgarden. Fought at the Battle of the Gedront bravely, narrowly escaping death by dragonfire.

Відвоював Риверран у повстанців Таллі без втрат.
Заманив бездоганних атакувати Скеля Кастерли. Жертвуючи своїм будинком дитинства заради великої стратегії.
Перехитрив сили Таргариена, щоб захопити Хайгарден. Бився в битві при Гедронте, ледь уникнувши смерті від драконячого вогню.

В дійсності ж було інакше, Джеймі захопив Риверран хитрістю. Причому одна людина все-таки загинув.

 Що Брієнні написала про Джеймі Ланнистере

Pledged himself to the forces of men and rode north to join them in Winterfell alone.
Faced the Army of the Dead and defended the castle against impossible odds until the defeat of the Night King. Escaped imprisonment and rode south in an attempt to save the capital from city.
Died protecting his Queen.

Присягнув на вірність своїм людям і поодинці вирушив на північ, щоб приєднатися до них в Вінтерфеллі.
Зіткнувся з Армією Мертвих і захищав замок від непереборних сил ворога до поразки Короля Ночі. Втік з ув’язнення і поїхав на південь у спробі врятувати столицю від руйнування.
Помер, захищаючи свою королеву.

 Що Брієнні написала про Джеймі Ланнистере

Він і справді помер, але не захищаючи свою королеву, а швидше захищаючи свою кохану. І повернувся в королівську Гавань не для того, щоб відстояти замок, а для того, щоб врятувати лише одну Серсо.

І як би він не намагався донести до Бриенны, що він огидний у своїх вчинках, вона вирішила залишити пам’ять про нього, як про світлого лицаря, який тримає клятву і слід доблесним лицарським заповідям. На підтвердження цього на столі поруч з книгою лежить меч “Вірний Клятві”. Завіса!

Читайте також:  Міжнародні іспити з англійської мови

Хочете розуміти серіали англійською самі? Запишіться на безкоштовний ознайомчий урок з викладачем онлайн.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: