Що і як правильно читати англійською?

Читання – невід’ємна частина вивчення будь-якої мови. У тому випадку, якщо Ви хочете якомога швидше освоїти іноземну, не відкладайте читання на потім.

Чим раніше Ви пориньте в цікавий і захоплюючий світ літератури, тим раніше Ви почнете вживати у своїй промові обороти, які зустрічали в книгах і журналах.

Що потрібно знати про читанні?

Візьміть за звичку читати регулярно. Часи незнання та неосвіченості вже давно не в моді. Сьогодні в тренді ті, хто стежить за новинами політики, бізнесу, фінансів, курсів валют. Не зайвим буде відзначити, що сучасна молодь хвалиться тим, що дізнається масу нової інформації від блогерів, які віщають з екрану комп’ютера. Якщо Вам подобаються книги в красивих обкладинках, обов’язково побалуйте себе покупкою чергової новинки. Отже, найголовніша порада – отримуйте як можна більше інформації з журналів, газет, книг.

Що читати?

Все залежить від Ваших побажань і переваг. Можу порекомендувати читати те, що читають самі іноземці. Наприклад, у Британії регулярно виходить часопис під назвою “Independent Education Today”. Відмінне посібник для тих, хто хоче знати все, починаючи від правильного харчування, новин у сфері освіти, думки експертів, міжнародних школах, самої трендової канцелярії і багато іншого. Однак основна ідея даного видання все ж у тому, щоб розповісти про можливості здобути освіту. Зачіпаються такі аспекти, як вибір школи, коледжу, університету, стипендіальні програми, гранти та інше. Журнал буквально кишить» корисними порадами, тому сміливо завантажуйте і читайте. Всю корисну інформацію можна знайти тут.

Для тих, хто вивчає німецьку та англійську паралельно, пропонуємо звернути увагу на “Spotlight Einfach Englisch”. У цьому щомісячному виданні Вас знайомлять з цікавими людьми, новинами Британії, історією, популярною їжею, освітою, мистецтвом, життям Америки, показують один день з життя популярного актора (музиканта, художника). Всі статті мають невеликим словником, який дублюється на німецькій мові. Можна знайти “Spotlight English” на просторах інтернету і читати онлайн. Втім, можна і слухати різні радіостанції, якщо Ви хочете почути правильну мову.

Читайте також:  Найпоширеніші англійські дієслова: to be, to have, to do, to make

Любите природу? Тоді Вам точно потрібен “National Geographic”. Тут зібрана вся інформація про улюблених тварин, рослинах і про те, що відбувається у світі в цілому. Відмінно представлена статистика по кожному пункту з журналу. Читати дане видання можна онлайн або завантажити з ресурсу englishtips.org.

Якщо Ви цікавитеся економікою, історією, сучасними тенденціями в бізнесі, мистецтвом, останніми дослідженнями в різних сферах, сучасними бестселерами, Вам напевно стане в нагоді “Harper’s Magazine”. Даний журнал – знахідка для любителів корисної інформації. Підійде тим, що досяг рівня Intermediate і вище. Відмінною особливістю даного журналу є його статті, які написані у формі повноцінних оповідань. Крім того, дане видання випускається з 1850 року, та статті всіх випусків доступні на офіційному сайті. Це просто “must have” для тих, хто любить бути в центрі подій.

Цікавить світ навколо Вас, нові технології, роботи, планети, масштабні будівельні проекти, космос, поведінкові рефлекси? Тоді Вам неодмінно стане в нагоді “BBC Knowledge”. Читати онлайн можна на сайті або скачати у вільному доступі, набравши назву журналу в пошуковій системі.

Впевнені, що ця стаття стала докладною інструкцією до того, що і як правильно читати англійською, щоб досягти успіху. Дерзайте!

chto i kak pravilno chitat na anglijjskom 7 Що і як правильно читати англійською?

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: