Що відомо про фінальному сезоні GOT (Spoiler Alert!)

When you play a game of thrones you win or you die.

 Що відомо про фінальному сезоні GOT (Spoiler Alert!)

До виходу фінального сезону залишилося менше місяця. Довгий час ми не знали дату виходу. Воно декілька раз переносилася, і до останнього залишалася невідомою.

У восьмому сезоні буде всього шість серій, але вони будуть масштабнішими, глибше і дорожче всіх попередніх. На кожну було виділено рекордні $15 млн.

На сьогоднішній день ми вже точно знаємо дату виходу:

 • Серія 1: 54 хвилини – 14 квітня
 • Серія 2: 58 хвилин – 21 квітня
 • Серія 3: 60 хвилин – 28 квітня
 • Серія 4: 78 хвилин – 5 травня
 • Серія 5: 80 хвилин – 12 травня
 • Серія 6: 80 хвилин – 19 травня

Але якщо вам вже не терпиться, давайте розберемо вирізки з інтерв’ю і цитати в англомовній пресі і подивимося, що вже відомо про восьмому сезоні.

Очікування фіналу

Ми зараз не будемо розповідати, наскільки це видовищний серіал. Ви і самі все знаєте. І, ймовірно, як і мільйони інших глядачів, з нетерпінням чекаєте фіналу. Це, звичайно, не Sherlock, серії виходять трохи частіше. Але очікування все одно втомлює.

За лаштунками церемонії вручення премії Еммі 2018 шоураннер David Benioff сказав:

 Що відомо про фінальному сезоні GOT (Spoiler Alert!)

“The final season is taking a long time because it’s the biggest thing we’ve ever done,”
«Фінальний сезон займає багато часу, тому що це найбільша річ, яку ми коли-небудь робили»

Потім додав:

“I think when people see it they’ll understand why it took so long”.
«Я думаю, коли люди побачать це, вони зрозуміють, чому це зайняло так багато часу».

Актор Ser Jorah Iain Glen висловив свої припущення на цей рахунок. Він каже, що попередні сезони знімалися швидше, так як можна було розділити роботу на кілька знімальних груп.

“We’re all starting to be in the same storylines and so they can’t [have two filming units] anymore. I think this last season will take much longer to shoot because they can only use one unit.”
«Ми всі починаємо в однієї і тієї ж сюжетної лінії, і тому у них більше немає [двох знімальних груп]. Я думаю, що в останньому сезоні на зйомку піде набагато більше часу, тому що вони можуть використовувати тільки одну групу».

До всього вищесказаного Peter Dinklage додає:

Читайте також:  Фразовий дієслово тижня: to turn down

 Що відомо про фінальному сезоні GOT (Spoiler Alert!)

“It’s the final season, and it’s a long one so we’re taking our time”
«Це останній сезон, і він довгий, тому ми не поспішаємо»

Але якщо вірити словам актора John Bradley, воно того варто.

“Every single episode of the six you’ve got left in season 8 is gonna be monumental”.
«Кожен епізод з шести, які ви залишили в восьмому сезоні, обіцяє бути монументальним».

Кінцівка

Спочатку серіал знятий за мотивами книги ” A Song of Ice and Fire. Все почалося, коли агент письменника Джорджа Р. Мартіна відправив Девіду Бениоффу колекцію перших чотирьох романів серії («Гра престолів», «Битва королів», «Буря мечів» і «Свято ворон»). Спочатку скептично ставився до жанру фентезі, Беніофф став великим шанувальником «Пісні льоду і полум’я» і запросив свого друга, сценариста Д. Б. Уайсса, щоб обговорити можливість екранізації.

У підсумку серіал спочатку відійшов у бік від книги, а потім і зовсім обігнав її. Тому тепер навіть ті, хто читали оригінал, не мають поняття про те, що буде в серіалі.

Але фінал обіцяє бути шикарним. Принаймні актор Nikolaj Coster-Waldau написав сценаристам:

“I don’t think you could’ve done a better job at finishing this story”.
«Я не думаю, що ви могли зробити кращу кінцівку цієї історії».

Актриса Nathalie Emmanuel лише підігріває інтерес глядачів:

 Що відомо про фінальному сезоні GOT (Spoiler Alert!)

“It is going to be incredibly exciting and heartbreaking. I feel like people will have their mind blown when they watch the final.”
«Це буде неймовірно захоплююче і несамовито. Я відчуваю, що у людйе буде вибух мозку, коли вони будуть дивитися фінал».

Багато хто вже встиг подивитися трейлер до фінального сезону. У першому трейлері були використані кадри старих сезонів, але ще тоді творці сховали в них an Easter egg. Це в їхньому стилі.

And yes, hidden away among several shots of Thrones season 7, at the 1:10 mark is one brand new clip featuring Jon Snow and Sansa Stark.
І так, серед декількох знімків 7-го сезону «Престолів» на позначці 1:10 одна абсолютно нова сцена за участю Джона Сноу і Санса Старк.

Нещодавно вийшов новий трейлер. Тепер вже повністю зі свіжих кадрів. Ось він.

Читайте також:  Питальні займенники в англійській мові: who, whom, what, whose, which

 

Цей сезон точно буде останнім. На відміну від Supernatural та інших тривалих серіалів, GOT не буде відтягувати фінал на користь прибутку. Замість цього творці хочуть «завершити на хорошій ноті».

“There’s probably a world where we could have milked this thing for another eight seasons, and that would have been very lucrative for all of us”.
«Ймовірно, існує світ, в якому ми могли б доїти це ще вісім сезонів, і це було б дуже вигідно для всіх нас».

Спойлер сек’юріті

Фанати намагалися розвідати сюжет майбутнього сезону ще під час зйомок. Багато сцени знімаються на відкритій місцевості. Іноді під зйомки виділяються цілі гектари площі. Забезпечити належну ступінь секретності складно, і час від часу в Інтернет потрапляють кадри зі зйомок.

Але творці теж не пальцем роблені. Вони передбачили цей варіант. І щоб запобігти злив сюжету, вони… відзняли кілька зайвих сцен. Альтернативні лінії сюжету повинні збити «шпигунів» з пантелику, і навіть маючи на руках записи зі зйомок, вони до останнього моменту не будуть знати, що потрапить в серіал, а що ні. Навіть не всі актори знають це напевно.

Під час відвідування Моравського коледжу у Віфлеємі Блус розповів студентам:

“In an effort to prevent anyone from ruining the ending of Game Of Thrones, the crew are planning to shoot multiple endings, so that even the cast don’t 100% know what’s in store”.
«Щоб ніхто не зіпсував фінал Гри престолів, знімальна група планує знімати кілька кінцівок, щоб навіть актори не знають на 100%, що приготовлено.

Не кажучи вже про базову захист. Наприклад, кодові імена. У списках акторів не пишуть реальних імен, щоб сторонні не здогадалися, які персонажі в яких сценах будуть з’являтися разом. Актриса Sophie Turner жартує:

Читайте також:  Коли використовується That, Which, Who (Whom і Whose): правило вживання відносних займенників

 Що відомо про фінальному сезоні GOT (Spoiler Alert!)

“It’s tighter than the White House security!”.
«Це жорсткіше, ніж охорона Білого дому!».

Гра Престолів входить в ТОП найпопулярніших серіалів у світі. А тут ще й фінальний, вирішальний сезон. Відповідальність величезна. Тому в період зйомок команда повністю зосередилася на цьому проекті. Глава HBO Casey Bloys визнається:

“The number one priority in all of this is the final season of Game Of Thrones,” he said. “I don’t want any spinoff or anything that detracts or distracts from that”.
Пріоритет номер один у всьому цьому — фінальний сезон гри престолів», — сказав він. «Я не хочу ніякого додаткового доходу або чого-небудь, що відволікає або відволікає від цього».

Що ми знаємо: 10 цікавих фактів

Попереджаємо останній раз. ОБЕРЕЖНО, СПОЙЛЕРИ!

 1. Зйомки почалися навесні 2017.
 2. Битви обіцяють бути ще більш видовищними.
 3. За останні шість серій відповідають всього шість сценаристів. Їх кількість урізали, ймовірно, щоб мінімізувати ризик витоку інформації.
 4. Дракон буде виглядати не так, як раніше.
 5. На фан-сайті з’явилася підтверджена інформація, що в серіалі знову будуть показані сцени в Драконячої Ямі.
 6. Фінальна супербитва повинна відбутися в Вінтерфеллі. Король Ночі і Білі Ходоки зіткнутися з об’єднаними силами Джона Сноу, Дейнерис і Тіріона. Цей бій обіцяє бути самим довгим і найефектнішим.
 7. У шостому сезоні з’являться кілька нових персонажів.
 8. Один з фанатів злив фотографії актриси Мелісандри, поки вона їхала на маршрутці в бік знімальному майданчику GOT. Є підстави вважати, що вона знову з’явиться у восьмому сезоні.
 9. Фанати звернули увагу, що робочі готують до зйомок ворота Королівській Гавані. Імовірно, там відбудеться чергова битва.
 10. Роль Білих Ходоків сильно зросте. Відсоток епізодів з ними буде набагато вище, ніж коли-небудь раніше.

На цьому все. Never forget what you are, for surely the world will not.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: