Система вивчення англійської мови: магія слів і речень

Немає людей нездатних, є неправильно підібрана система вивчення англійської мови, яка не дає результатів. І з цим не посперечаєшся.

Як Ви думаєте, скільки можна вивчати іноземну мову? Можна вчити його від 3 до 6 місяців, при цьому активно слухаючи, читаючи, спілкуючись з іноземцями, а можна вивчати мову все життя, роблячи лише невеликі рухи в цьому напрямку. Так от, це зовсім різні системи і методи, які були підібрані для Вас.

Раціонально вивчати мову, маючи мотивацію. Наприклад, через 3 місяці у Вас запланована ділова зустріч в ОАЕ з партнерами, і саме Ви, як талановитий та відповідальний працівник, приймете в цьому участь. На Ваші плечі лягає величезна відповідальність не підвести компанію, яка може зірвати величезний «куш» в результаті укладення контракту. При цьому Вам потрібно не тільки вивчити мову за такий короткий період часу, Вам необхідно пізнати бізнес-культуру іншої країни. Завдання здається непосильною, однак такий сильний стимул валить людини до постійного вдосконалення.

Давайте визначимося з термінами і зрозуміємо, що таке система. Система вивчення мови – безліч елементів, які знаходяться у тісному зв’язку один з одним і створюють певну цілісність, закономірність дій, послідовність або алгоритм. Насправді, систему мови кожен може для себе визначити індивідуально, якщо Ви хочете вивчати англійську самостійно. В іншому випадку за Вас це зроблять інші (на курсах або в мовній школі). Головне – працювати виходячи з головної мети – освоїти мову для чогось (для поїздки за кордон, для роботи, для навчання, для знайомства з іноземцем, для себе). Про це Ви вже могли прочитати в статті про мотивації до вивчення англійської мови.

Багато курси пропонують зупинитися на системі вивчення англійської мови за методом Каллана. Починаючи з 1959 року, ця методика користується популярністю у тих, хто хоче домогтися успіху у вивченні мови. Висока швидкість отримання інформації від викладача, а також максимальна зосередженість учня на кожному завданні дозволяють швидко освоїти матеріал, занурившись в мовний процес. Мета даного методу – вільне говоріння на мові, що вивчається, завдяки чому учень думає по-англійськи і не переводить фрази з рідної мови.

sistema izucheniya anglijjskogo yazyka: magiya slov i predlozhenijj24 Система вивчення англійської мови: магія слів і речень

Ще одну ефективну методику пропонує Підлогу Пимслер, чиї старання були запатентовані і отримали світове схвалення. Основна мета – надшвидке вивчення англійської мови, що так підходить сучасній людині, життя якого розписане по хвилинах. Слухання, повторення і говоріння – основне завдання, з яким під силу впоратися кожному з Вас. Всього 15 годин для того, щоб оволодіти початковим рівнем володіння мови – це так просто! Курс аудиолингвальный – тобто Вам необхідно не тільки слухати, але й говорити. Скачати аудіокурси і не тільки їх можна тут.

Не менш популярним способом вивчити англійську є система Дмитра Петрова, в рамках якої можна освоїти мову за 16 годин.

Якщо Вам хочеться спробувати чогось нового, можна скористатися системою вивчення мови Effortless English, запропонованої викладачем AJ Hoge:

Вивчайте англійську, і нехай бажання підштовхують Вас до вивчення нових мов.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: