Скільки англійських слів потрібно знати: a bazillion and one

Дивлячись на, здавалося б, нескінченну прірву вивчення мови, було б непогано мати чітке уявлення про те, де може перебувати фінішна риса.

Велика частина тих фрагментів мовних даних, які Ви зберігаєте у власній пам’яті, складається з лексики. Так що, знаючи, скільки англійських слів Ви повинні будете вивчити, щоб досягти рівня, близького до рідної мови, Ви будете досить виразно знати, де знаходиться Ваш фініш.

Так скільки ж слів знає пересічний носій мови? Зрозуміло, неможливо прорахувати остаточне кількість з точністю до десятків, тим не менш, за найбільш приблизними підрахунками було вирішено, що необхідно оволодіти приблизно 20000 слів, які в значній мірі охоплюють усі сфери використання мови, що вивчається.

Найнеприємніше властивість будь статистики полягає в тому, що кількість слів неможливо точно підрахувати і, таким чином, кількість слів варіюється від джерела до джерела.

Тим не менш, сьогодні лінгвісти зійшлися на певних стандартах кількості слів:

  • 250 слів складають ядро, основу мови, тобто це ті слова, без яких неможливо побудувати ні одна пропозиція.
  • 750 слів становлять ті, які використовуються кожен день кожною людиною, яка говорить мовою.
  • 2500 слів становлять ті, які дозволять Вам висловити все, що Ви хотіли б сказати, хоча іноді Ваш спосіб висловити думка може бути занадто багатослівним, описовим і незграбним з-за обмеженого словникового запасу.
  • 5000 слів складають активний словниковий запас носіїв мови без вищої освіти.
  • 10000 слів складають активний словниковий запас носіїв мови з вищою освітою.
  • 20000 слів складають пасивний словниковий запас, що дозволяє читати, розуміти і насолоджуватися творами літератури, такими як, наприклад, романи знаменитих письменників.

skolko anglijjskikh slov nuzhno znat: a bazillion and one11 Скільки англійських слів потрібно знати: a bazillion and one

Підводячи підсумки результатів досліджень у різних джерелах, можна прийти до висновку, що носії англійської мови знають в середньому 15,000 – 20,000 “базових слів”, які насправді є словниковими групами, що включають всі відхилення та похідні форми (“run/біг”, “runs/біжить”, “running/пробіг”, “runner/бігун”). Кожне базове слово прирівнюється приблизно до 1,6 фактичним словами, таким чином, повний діапазон слів буде приблизно дорівнює 24000 – 32000 слів.

Більше того, англійська є рекордсменом за кількістю слів серед усіх мов планети, за даними Оксфордського словника англійської мови: і експертні оцінки кількості слів вписуються в діапазон від одного до двох мільйонів.

Ці цифри далеко не точні, але здається, що 10000 20000 слів і слів – це дві цілком здійсненних цілі для іноземної мови, який Ви вивчаєте. Звичайно, кількість слів ніколи не матиме чіткої кінцевої точки, так як навіть носії мови будуть продовжувати вивчати нові слова на протязі всього свого життя, включаючи слова, які ще не були створені на момент підрахунку слів.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: